NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Nudistická kauza Jiřinky Bohdalové

Vložil Dana S, 18. Červen 2008 - 19:25

Se zájmem jsem se podívala na nudistické fotky p. Bohdalové a musím konstatovat, že je to docela pohledná dáma. Její snímky v bulváru AHA doprovázené stupidním komentářem ji dokonce připravily o zdraví, přitom si ale nemusí nic vyčítat. Chovala se prostě přirozeně, jak je každému ve vedru příjemné, a nemoha tušit, že hotel, ve kterém se cítila dostatečně anonymní, sledovali paparazzi. Bohužel honba za mamonem a senzací za každou cenu přivedla již nejednu celebritu do nesnází. 

Nedalo mi to a paní Bohdalové jsem napsala dopis s přáním brzkého uzdravení. Přitom mě napadlo, že by nebylo marné za antipropagaci nudismu udělovat každoročně cenu, podobně jako se uděluje např. ropák roku za antiekologické chování. Myslím, že by si letošní cenu „Antinaturista roku (nebo antinudista roku)“ zasloužil bulvár „Aha“, který místo, aby p. Bohdalovou pochválil, že chovala, jak je od přírody lidem přirozené a příjemné, tak rozdával mravokárné rady, jak se chovat v muslimských zemích. Myslím, že to byla pěkně mazaná taktika, vystupovat jako hlídač morálky v případě evidentního porušení osobnostních práv paní Bohdalové. Navíc si myslím, že od bulváru tohoto kalibru jsou řeči o morálce pěkné pokrytectví. I v muslimských zemích se přiměřený nudismus provozovat dá, pokud si najdete odlehlé místo, kde na vás nikdo nevidí.
Aby nebyl bulvár Aha osamocen v návrhu na antinudistickou cenu, přidávám ještě další návrh na ocenění a to modelce Simoně Krainové za rozhovor pro Esquire v on-line deníku Super, jehož útržek jsem pro vás zkopírovala.

Jaké je nejchoulostivější místo na těle, které sis spálila při opalování? Nikdy se neopaluju nahá. Nesnáším nudistické pláže. Zdají se mi nechutné a nevkusné. Nikdy bych tam nešla.

Takže úplně svlečená se tedy opaluješ jenom v soláriu? Nechodím do solária, protože to ničí kůži. Když potřebuji být opálená třeba na focení plavek a spodního prádla, tak použiju samoopalovací krémy. Fungují báječně.

Rozhovor doprovázela fotka, na které to Simoně velmi sluší, ale kdyby podobnou pozici zaujala kterákoliv dáma na nudipláži, tak by zřejmě způsobila značný poprask.

Simona KrainovaSimona Krainova

Simona Krainová (Foto: Antonin Herbeck)

Odkazy na kauzu Nahá Jiřina Bohdalová.
2
 
-

Paní Bohdalová

Vložil Dlouhan3, 18. Červen 2008 - 20:56

Měl jsem možnost kliknout na odkaz na nahaté fotky (neřekl bych nudistické) paní Bohdalové, ale neudělal jsem to. Možná by to nebylo špatné ze studijních důvodů, ale nakonec jsem mávnul rukou a „oželel“ to. Paní Bohdalová by si to evidentně nepřála. Chvilku jsem nad tím přemýšlel a došel k závěru, že být trafikantem, zcenzuroval bych to a Aha s Bohdalovou zkrátka neprodával. Považoval bych to zkrátka za závadné zboží, stejně jako kdybych jako prodavač věděl, že eletrospotřebič, který mám na krámě, probíjí. A doufám, že soud, ke kterému doufám dojde, mě dá zapravdu. I když v dnešní „demokracii“ to nejde říct předem.

Jinak AHA, stejně jako Pestrý svět nebo Blesk (už se těším, že celý příští měsíc budu slintat spolu s věrnými čtenáři Blesku nad podrobnostmi týraní dětí v Kuřimské kauze), považuju za hledače mezer na trhu a pokud jim za to „čtení“ někdo platí, mantinely pro ně bude stanovovat jedině soud.

P.S. Věřím, že jste pochopili ironii s tím slintáním.

 
-

No a?

Vložil Goodbody (bez ověření), 19. Červen 2008 - 12:40

Vsadím se, že se rozprodal kompletní denní náklad a o to přece šlo až v první řadě, nebo ne? Popravdě řečeno, nevím jestli byla J.B. zrovna při smyslech, když na ten balkón vyšla v rouše Evině… V hotelu nacpaném „celebritami“ a fotografy číhajícími na každém rohu… Dokonce se v jedné diskusi objevil zlý jazyk, s myšlenkou „však ono to nějakou tu kačku hodí“ – myšleno pro J.B.
[Ďáblík]

 
-

Nahota

Vložil GagyB (bez ověření), 20. Červen 2008 - 11:24

Nechci se zastávat Krainové, ale myslím, že pokud jsou její odpovědi stáhnuté ze Super.cz, moc bych nevěřila, že s ní rozhovor opravdu dělali a rovnou si ho sami nevymysleli. [Úsměv] Jinak je fakt, že hvězda, jakou Bohdalová je, musí trochu předpokládat, že bude v obležení příživníků (AHA, Blesk…) a že jí pěkně rozmáznou, když se svleče na balkoně. To je bohužel dnešní bulvár a každý, kdo je trochu známý a nechce být takto viděn, musí se podle toho chovat. [Smutný] Je to smutný, ale je to u nás takhle nastavený.

 
-

http://adler.blog.cz

Vložil Ivo Adler (bez ověření), 3. Červenec 2008 - 12:56

Na svém blogu v článku Jiřina Bohdalová jsem se k tomu vyjádřil. Myslím, že JB neudělala nic špatného a se zájmem médií musí v případě její osoby počítat. K soudu doufám nedojde. Blbosti má člověk řešit mávnutím ruky.