NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Nahatí sněhuláci v libereckém Babylonu!

Vložil Anonymní, 24. Únor 2013 - 14:20

Ač všechny rádia v sobotu od rána chrlila jednu kalamitní zprávu za druhou, my jsme se nezalekli a vyrazili na 264 km dlouhou cestu na oblíbenou Naturistickou party v libereckém Babylonu. Že jsme neprohloupili, se dozvíte v tomto článku, který vám popíše, že jsme zažili jednu z nejdokonalejších N-party za poslední dobu. Sešli se tady velmi veselí naturisté, kteří vytvořili skvělou atmosféru, která skončila až půlnocí uzamčením naturistek na zasněžené terase a všeobecnou sněhovou koulovačkou ve stylu Sníh, led a pár facek. Nechyběly Aneta, Mia i Monika, takže jsme po čase zažili opět dokonalý aquaaerobik a také závěrečná soutěž v malování přilákala 17 malířů se svými modelkami a modely.


Sobotní předpověď i skutečné ráno opravdu nevěštily na celý den žádnou pohodovou procházku ani projížďku českými zeměmi. Že to platilo i pro Moravu ukázala bílá tma hned po ránu přímo ve startu naší štrapáce – Brně. Nalodění všech oblíbených „hejblátek“ pro naháče probíhalo tedy za soustavného brodění se sněhem a ometání auta. Úspěšné nastartování týden nehybně v mraze stojícího auta pak odstartovalo naši dobrodružnou cestu na Liberecko. Tu jsme si ještě trochu „zpestřili“ pracovní zastávkou v Chrudimi a občas po suchu, občas po ledu se sunuli ku Babylonu. Konečný výsledek pouhých 2 aut ve škarpách (ani jedno z nich nebylo naše) byl na poměry snesitelný a před námi byl celý naturistický večer se vší parádou, která se opravdu konala.


Sněhová kalamita se na návštěvnosti moc neprojevila, protože jsme se tady setkali s naháči ze západních Čech, východních Čech, Monika Monfolt si to i s maminkou přihasily až z Krnova. Monika měla jeden velký důvod po čase znovu navštívit N-Babylon – oslavu jejích 20. narozenin. Všichni jí blahopřejeme! Po předchozí dohodě dorazily i Aneta a Mia, které svoji pouť (nemají auto) do Babylonu spojily s běžkařskou túrou do jejich bydliště ve skanzenu v Jindřichovicích (na běžkách ke 40 km). Asi právě proto nás Anetka pobavila svými běžkovými botami, ve kterých přišla až do Babylonu :-).


Boty a všechno ostatní šlo ale velmi brzo dolů a my jsme měli do půlnoci před sebou spoustu vodní zábavy. Aneta i Mia nikdy nepřijdou s prázdnou a nebylo tomu ani tentokrát. V předvečer nechvalně známého „Vítězného Února“ si připravily parodii na toto datum. Pojaly ho jako loupežné přepadení v maskovaném rudém šátku, vyzbrojeny křiklavě oranžovou vodní pistolkou :-D. V tomto případě ale na rozdíl od r. 1948 zvítězil naturismus na celé čáře a rudá záře nad Babylonem se rozplynula jako rychle mizející sněhové vločky v předjaří.
Také na dětské soutěže došlo, i když jejich dokonalá organizátorka Pája na poslední chvíli onemocněla. Nakonec i děti střílely, protože jedna z disciplin bylo šipkování do nafukovacích míčků. Takže na tomto Babylonu se opravdu střílelo jako u Verdunu.


Nechyběly ani tradiční momenty, které na N-party už známe. Oblíbená houpačka, aquazorbing, saunové ceremoniály. Na nich jsme se v průběhu večera domluvili na dokonalém zchlazení po velmi náročném kalvádosovém ceremoniálu. To opravdu přišlo a bylo opravdu originálním zakončením této n-party. Z tradičních n-zábav přišlo na řadu i oblíbené malování na tělo. To se neslo už ve vyloženě všemi očekávaném příchodu jara. To se také odrazilo v tématech vítězných maleb. 1. místo získaly maminka s dcerkou z Rokycan, které byly „oděny“ do nádherných jarních motýlů. Druhé místo získala malba „Okno do jara“ od Franty Zápaďáka. V porotě jsme také po delší době velmi rádi přivítali Janu Maškovou, MISS NATURA 2009

Řádně rozohněni závěrečným kalvádosovým saunovým ceremoniálem jsme se usnesli, že si uděláme originální společnou fotku se sněhem u bazénu aquaparku. Toho využili „vynalézaví“ někteří naturisti a při sběru sněhu na terase zamknuli část naturistek v této ledárně. Tím začala nebývalá koulovačka, která skončila až úplným rozpuštěním veškerého sněhu v bazénech. Bohužel se rozpustil i hezký malý sněhuláček, který byl dílem (jak jinak) našich kreativních naturistek Anety a Mii.

Tím jsme se dokoulovali až k sobotní půlnoci, která znamená (dočasný) konec našim naturistickým radovánkám.
Budeme se tedy těšit na příští Naturistickou party v aquaparku Centra Babylon Liberec, která se koná: 30. 3. 2013.
5
 
-

Narozeninový babylonský večer.

Vložil Roland Jitka, 24. Únor 2013 - 17:39

Předem mého komentáře bych chtěl pogratulovat Monice k jejím kulatinám. Přeji hodně štěstí, zdraví a osobní (nejen naturistické) spokojenosti.Aneta a Mia jsou milé naturistky sršící neustálými nápady jak lidi pobavit. Je to zvláštní ale velmi přijemná vlastnost. Lidé je již berou jako nedílnou součást Naturista.cz a musím říci že právem. Bez nich by byl Naturista.cz jen poloviční a jsou příkladem pro ostatní. Tituly Miss NATURA jsou opravdu v dobrých rukou. Jsme rádi, že jste.


Ivošovi bych chtěl poděkovat za hezký článek, který opravdu nastiňuje perfektní atmosféru stráveného večera v libereckém Babylonu. Je vidět, že pokud se sejde dostatek lidí s dobrou náladou, tak i reportáž z uvedeného aquaparku se píše sama. Takto by naše večery měly vypadat a jestli takové budou ve všech aqua, záleží hlavně na vás a nikoliv na organizátorech. Přeji takových spokojených reportáží mnohem více.
Moc nás mrzí, že díky chřipce jsme se nemohli perfektního večera zúčastnit a můžeme tady doma při acylpirínu jen litovat a těšit se na další. [Pláč]

 
-

Přání

Vložil Martin Drake (bez ověření), 24. Únor 2013 - 22:27

Připojuji se ke gratulaci k hezkým kulatinám Moniky s přáním mnoha příjemných naturistických let a přátel tohoto životního stylu. Martin [Úsměv]

 
-

I za mě Monice: Zdraví, lásku

Vložil Bořík (bez ověření), 26. Únor 2013 - 19:03

I za mě Monice: Zdraví, lásku a pohodu v duši:-) PBN* [Spiklenec]