NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Náš výlet naturistickou párty do Olomouce

Vložil Mirda, 19. Prosinec 2010 - 10:55


Již po třetí jsme se s rodinou vydali na naturistickou párty do aquaparku v Olomouci. Počasí nám sice trošku nepřálo, cesta byla né moc odklizená, pánům cestářům ve zlínském kraji asi došly peníze, ale přesto jsme zdárně dorazili do Olomouce, kde jsme se chystali strávit pěkný večer.
Po příjezdu jsme si po malém čekání v řadě u pokladny zakoupili vstupenky. Již řada u pokladny naznačovala, že by naháčů mohlo být celkem dost. Po vysvléknutí v šatnách jsme se vydali vyzkoušet atrakce, které aquapark nabízí.
Tentokráte to bylo trošku jiné než obvykle. Naše Marinka si prvně chtěla zaplavat. Prošli jsme prvně vířivkou, pak malým bazénkem. Dále jsme se přesunuli do velkého bazénu. Pak se rozhodla pro skluzavku.

Tady vydržela celkem dlouho. Nahoru, dolů, nahoru a dolů, už mě celkem i bolely ruce od vyndávání Marinky z bazénu. Na chvíli si malá pohrála s maminkou a v této chvíli jsem si já vyzkoušel tobogán a trychtýř.První foto v OlomouciPrvní foto v OlomouciNa trampolíněNa trampolíně Pak jsem se přišel zeptat Marinky, jestli nechce také na tobogán. Tentokráte, oproti všem předchozím návštěvám, souhlasila a tak jsme šli. Tobogánem jsme prosvištěli dolů, cestou jsme viděli spoustu obrázků rybiček, chobotnic a podobných mořských příšerek. Když jsme dorazili dolů, tak Marinka chtěla znovu a tak jsme opět vyšlapali nahoru a tak jsme to jeli několikrát dokola. Pak mě ještě čekal další výlet do trychtýře, protože Marinka chtěla vidět, jak z něj dole vypadnu.
Při dalším klouzání na klouzačce se Marinky přišel zeptat Ivo, jestli by nechtěla do koule. K našemu překvapení Marinka řekla, že ano a tak jsme šli. Prvně se do ní nasoukala, pak jsme ji nafoukli a už frčela. Celkem jí to šlo, sem tam i chodila, ale většinou, jako ostatně většina odvážlivců, lozila po čtyřech. Pomalu se přiblížil čas malování na tělo a tak jsme museli Marinku vyndat z koule. Moc se jí nechtělo, ale byli i další zájemci, tak jsme jí museli slíbit, že příště bude moci jít znovu.
Jak jsem již předeslal, přiblížil se čas malování. Na tuto část se Marinka také velmi těšila. Na maminku namalovala jarní louku, na mě další část jarní louky a chtěla, abych něco nakreslil já na ni. Vzhledem k zimnímu času jsem jí nakreslil sněhuláka. Stihli jsme to akorát před vyhlašováním výsledků. Mě vybral Ivo do poroty. Snažil jsem se být nestranný a hlasovat dle svého nejlepšího uvážení. Musel jsem uznat, že velikonoční zajíček byl hezčí nežli můj sněhulák. Po vyhlášení výsledků nezbylo, než jít do sprch umýt všechny malůvky a vydat se k domovu. V autě jsme něco posvačili a vydali jsme se zasněženými cestami zpátky domů.
Závěrem bych chtěl poděkovat Ivošovi, za organizaci akce a také vedení aquaparku, že nás má ve své oblibě a nezbývá než se těšit na další akci.
Mirda

www.koumarovi.czIvoš Žurek:

Díky Mirdo za skvělý pocit, že taky někdo jiný věnuje neděli po akci sepisování článku [Smích] . Olomouc je fakt zvláštní místo, protože se tady ještě nestalo, že by tady byla nepodařená nebo podobně unylá n-akce. Z omezeného prostoru pro aquazorb byl zpočátku strach, ale nakonec se to v pohodě usměrnilo, takže příště budeme zase pokračovat. Sauna na ceremoniály byla taky vždycky naplněná i s místy pro stojící, takže se mi tam nepodařilo vecpat ani svoji sestru. Vířivkáři si ve venkovní vyhřívané vířivce taky určitě užili.
Kvůli úsporným opatřením (zavíračka textilu už ve 20 hod.) nám odpadlo zdlouhavé foliování areálu. Děkujeme všem Středomoravanům (i Mikulovanům) za to, že se na chvíli dovedli odpoutat od pečení a gruntování a přišli si užít pěkný naturistický večer. Stejně tak pomocníkům, kteří pomáhali s zorbama, hrama, úklidem… Radce, Radimovi, Jirkovi Dlouhánovi, Tondovi, Monice a dalším. V únoru v Olomouci pokračujeme.

Líbil se vám tento článek? Máte pěkné naturistické zážitky z vaší dovolené, cestování, návštěvy bazénu, aquaparku, wellnessu? Za článek tohoto rozsahu vám nabídneme volnou vstupenku na kteroukoli naši akci [Smích]
Svoje texty, fotografie, videa posílejte na EMAIL. Neoblíbenější článek roku bude odměněn pobytem v hotelu pro 2 osoby.
5
 
-

Olomouc

Vložil Deepstyk (bez ověření), 19. Prosinec 2010 - 16:02

Moc krásná akce.Bylo to jak vždycky na 1.Těšíme se na další Radim a Radka

 
-

V Olomouci fajn

Vložil Dlouhan3, 22. Prosinec 2010 - 22:59

Díky za pěknou akci.

Ještě den předem jsem nevěděl, jak mě to vyjde, ale v sobotu dopoledne už bylo jasno :-) Přestože jsem nestihl začátek, večer byl nádherný-vánoční klidná atmosféra se přenesla i na bazén, z útržků dojmů se poskládala vyloženě relaxační atmosféra: známé tváře z naturisty.cz, z nudapláže z Poděbrad, Ivošovo uvádění her pro děti, aquazorb (ten jsem viděl poprvé), starší i mladí známí i neznámí příznivci pohybu bez plavek, Ivošovy saunové ceremoniály (mě by ta osuška uletěla i s rukama), nezapomenutelné chvíle ve vířivce na terase pod širým nebem (oblaka páry, ulevující podvodní proudy na bolavá záda, šmykľavá cesta zledovatělou terasou, …), povznášející pocit v divoké řece, …

Málokdy zažiju takovou atmosféru, kdy úplně vypnu. Před vánocemi jsem měl strach z takové zaneprázdněnosti, že jsem zpočátku moc nepočítal, že mě to na nudavečer vyjde. Ukázalo se, že by byla velká chyba, kdyby to nevyšlo – na nudavečeru jsem se psychicky vrátil někde do období 14 denní letní dovolené, kdy jsem vstával kdy chtěl, jedl kdy chtěl, jel na nudu kdy chtěl, zdříml si kdy chtěl … Ten stav vypnutí jsem opravdu potřeboval a v sobotu se mi to podařilo. Přeji všem, aby vám podobný stav jako mě zadařil někdy na příští akci – zkuste i přes starosti nic neřešit a vychutnejte si teplíčko v sauně a páře, masážní proudy v atrakcích, možnost prohodit pár slov se známými z netu nebo n-pláže, jen pro radost, že je znáte …