NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Naturista.cz chystá úklid na serveru

Vložil JirkaRybka, 27. Květen 2010 - 22:24

Vážení registrovaní uživatelé,

od 10.6.2010 budou na webu Naturista.cz pravidelně mazány nepoužívané uživatelské účty, opuštěné inzeráty, a velmi staré soukromé zprávy. Doporučujeme proto všem, kterých se to může týkat, aby se alespoň občas na webu přihlásili, a aby si případně zkopírovali "památeční" staré vzkazy, o které nechtějí přijít.

Tento úklid se ve skutečnosti dotkne jen vyloženě opuštěných profilů a inzerátů, a soukromých zpráv na které už jejich majitelé nejspíš stejně zapomněli, serveru pak přinese alespoň částečné odlehčení od stále větší porce dat s nimiž se musí potýkat. Naturista.cz nyní podniká řadu opatření ke zlepšení v poslední době neuspokojivé rychlosti načítání stránek, od jisté finanční investice do zvýšení výkonu nám poskytnutého serveru, až po různá opatření na stránkách samotných, jako je právě toto.

Pokud se na našem webu alespoň jednou za rok přihlásíte, nebo jste zde již vložili nějaké příspěvky (mimo inzerátů), nemusíte se ničeho obávat, jen si laskavě doma archivujte soukromé zprávy starší než 2 roky, mají-li pro vás ještě stále význam. Pokud vás zajímají přesná pravidla, co a kdy bude smazáno, najdete je níže, a nově také i v pravidlech Naturisty.cz.

Děkujeme za pochopení, a přejeme krásné naturistické léto.

------------------------------------------------------------------------

Smazány budou:

- Uživatelské registrace starší než 3 měsíce, které nebyly dosud aktivovány (nikdo se na ně ještě nepřihlásil),

- Inzeráty v Seznamce, jejichž autoři se v posledním roce ani jednou na webu nepřihlásili,

- Obrázky, jejichž autoři nemají na celém Naturistovi.cz žádný jiný příspěvek, a nepřihlásili se již 6 měsíců,

- Registrace uživatelů, kteří nevložili žádné příspěvky, a již 2 roky se nepřihlásili,

- Soukromé zprávy v Naturistově Poště starší než 2 roky.