NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Naturistická rekreace v roce 2018.

Vložil natur, 20. Prosinec 2017 - 17:36

Je sice těsně před Vánocemi, ale v mnoha lokalitách je již nejvyšší čas si zarezervovat svoji n-dovolenou v roce 2018. Jedná se zejména o Valalatu na Istrii, Vritomartis na Krétě a Corsica Naturu na Korsice. Obdobnou napjatou situaci s kapacitami lze očekávat v nejbližší době i v Solarisu na Istrii, Panoramě na Zakynthosu, ale i v dalších FKK-resortech. Vyprodána jsou již v současné době i plavby na jachtě Silva (3.turnus) a oba turnusy na jachtě Vjeko. NOVINKA – podařilo se nám o Vánocích definitivně zajistit u našeho chorvatského partnera další, tj. třetí turnus plavby na Vjeku v termínu 21.7.-28.7.18 – popluje pod označením Vjeko 12 z Omiše do Kornátů a zpět. Z uvedeného důvodu prodlužujeme slevu FirstMoment u všech našich plaveb na Silvě a Vjeku do 15.1.2018. Prodej jak u nás v Česku, tak zejména po celé Evropě je v plném proudu, v některých lokalitách jsou i slevy za brzké zaknihování (např. jachty nově do 15.1.2018, do konce ledna 18 Ada Bojana, Solaris, Panorama, …). Jsme vám k dispozici prakticky kterýkoliv pracovní den (i v sobotu), veškeré informace na www.naturtravel.cz. ing.Hájek

0
 
-

Nepřehledné

Vložil Matsuhito, 31. Prosinec 2017 - 12:13

Chvíli jsem ten web projížděl. Velice nepřehledné. Nejde zjistit, kdy je termín dovolené. A není tam ani odkaz na objednání. Už jsem hodně dovolených objednal přes web, ale tam se fakt nechytám. Prosím o nápravu.

 
-

K našemu webu "naturtravel.cz".

Vložil natur, 31. Prosinec 2017 - 18:24
Obrázek uživatele natur

Dobrý den. Nejprve k možnosti vzájemné komunikace – v oddíle „Kontakt – O nás“ máte veškerá potřebná spojení na naši kancelář, tj. adresu, telefony, mailové adresy. Pokud máte na mysli možnost si přímo rezervovat konkrétní termín, lokalitu, typ ubytování – to napřímo prostě nejde. Důvod popíši dále. A nyní k tomu zásadnímu – s výjimkou Plaveb na jachtách Silva a Vjeko neznáme pojem „předem připravený pobyt v daném termínu, destinaci, typu ubytování“ (tak jak to znáte z nabídky většiny českých CK). Náš klient, a my se právem domníváme že je to značný benefit, si volí sám nejen kam chce jet na dovolenou, ale i kdy tam chce jet, v jakém termínu, čím tam chce jet, jak chce být ubytován a jaké stravování mu vyhovuje. V cenových tabulkách je vždy u příslušného typu ubytování uvedeno jaké je možno si objednat stravování (SV=vlastní, UF=snídaně, HP=polopenze, VP=plná penze, …), který den v týdnu je možno odjet/přijet (na řadě míst je tak možno se vyhnout sobotním zácpám na dálnicích), jak je do daného místa možno cestovat (auto, AIR, BUS, trajekt), jaké jsou slevy a příplatky, platby na místě, … . A ceny jsou uvedeny vždy pro určité období od-do v EUR za noc. Platit je možno jak v EUR, tak v CZK – aktuální koeficient přepočtu EUR/CZK je uveden v oddíle „MENU – Kurz EUR/Kč“. Tento systém pouze kopíruje systém (i ceny), který používají všichni velcí západoevropští naturističtí touroperátoři, tedy naši partneři. Takže postačí, když si vyberete objekt svého zájmu, zavoláte či pošlete mail „mám zájem o resort XYZ, v termínu od-do, ubytování v Typ …, s dopravou AB, cestovní pojištění ano-ne“. My zjistíme, zda je ještě volná kapacita (v resortu, letadle) a pokud ano, pak vám obratem zašleme Smlouvu a pokyny, jak dále postupovat. Proto doporučujeme osobní telefonický kontakt, můžeme vám poradit pro vás nejvhodnější alternativy. Pro nás je každý klient a jeho dovolená unikátní, zpracovaná až na základě jeho přání. Ing.Hájek, Natur Travel, 603418474, info@naturtravel.cz.