NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Naturistické čarodějnice 2012 Hradec Králové

Vložil Anonymní, 15. Duben 2012 - 9:33

V sobotu se už pošesté konaly Naturistické čarodějnice v Aquaparku Hradec Králové. K téměř stovce naháčů se tentokrát přidala i hrstka opravdových čarodějnic. S mimořádným zájmem se i tentokrát setkaly saunové ceremoniály, aquazorbové koule také nezahálely a celý večer uzavřela soutěž čarodějnic, kterou vyhrála opavučinovaná a onetopýrovaná naturistka z Chrudimi. Letošní královéhradecké n-čarodějnice se sice nehemžily strašidelnými stvůrami jako třeba v r. 2006, ale i tak můžu říct, že jsme prožili pěkný naturistický večer ve víru vodní zábavy.


Po velmi větrném a chladném dnu se většina naháčů vrhla hned od 20. hodiny do sauny. Ta je v Městských lázních HK velmi oblíbená a prakticky nikdy nemá nouzi o návštěvníky. I tentokrát se hned na prvním ceremoniálu sešlo přes 20 sauňáků, což je opravdu silně hraniční počet. Místní sauna má hodně studený ochlazovací bazén (+), velmi příjemné venkovní atrium (+), standardní odpočívárnu (±) a těší se pořád značnému zájmu (±).

V porovnání s novějšími areály už ale přes tyto svoje přednosti začíná trochu zaostávat. Pro oblíbené saunové ceremoniály tady už očividně chybí několik náležitostí. Zamezení polévání horkých kamenů dnes nemá žádná sauna v ČR, kterou jsem kdy navštívil. Nouzové rozprašování esence nad sauňáky je do značné míry nepříjemné (nutnost zakrytí očí). Toto mínus jsme tentokrát trochu vylepšili podáváním velmi oblíbené soli s eukalyptem, která dovede až neočekávaně příjemně chladit i v 90°C horku.
Opravdu mimořádný zájem o všechny 3 saunové sobotní ceremoniály ale svědčily o stálém zájmu my jsme zmíněné nedostatky operativně vyřešili obstaráním např. ledové tříště z lázeňské restaurace.


Komu se nechtělo do horka sauny, tak šel rovnou po hlavě (nebo po nohou) do prvního vlnobití, které se opakuje každých 30 minut celý večer. Také v přilehlém 50metrovém bazénu to tentokrát žilo, protože na naše n-poměry si sem tentokrát přišly zaplavat velké desítky naháčů. Oba aquazorby byly také prakticky celou „bazénovou“ hodinu středem zájmu. Úvodní hodinu v „padesátce“ nám plavčíci ochotně o pár minut protáhli a tak se sportumilovní naháči mohli na úvod proplavat dosytosti.


K přednostem královéhradeckého aquaparku patří bezesporu občerstvovací bar, který je přímo u vířivek. I tentokrát byl po celý večer obležen naháči i čarodějnicemi.
A tak se za sebou střídaly vlnobití, vířivky, saunové ceremoniály a zase vířivky a poleženíčko ve venkovním atriu. Prostě ráj na zemi.
Závěrečná soutěž o nejstrašnější čarodějnici byla sice jen takovou pidi-třešničkou na celém sobotním n-vodním dortu, nicméně čarodějnice se zmalovaly řádně a dostatečně a všechny dostaly volné vstupenky do Centra Babylon Liberec, které jistě využijí hned na příští Naturistické Party Babylon 28.4. 2012. Někdo si sice spletl Čarodějnice s Valentinem a pomaloval finalistku Miss Natura Janu Pěknou samými srdíčky, ale jinak se to po ostatních hemžilo pavouky, pavužinami i jinými brouky a žouželemi dostatečně.Aquapark HKAquapark HK Děkuji panu Stanislavu Bydžovskému za poskytnutí celého areálu pro naturistický večer, plavčíkům za pomoc s realizací programu, Knihovníkovi a dalším n-pomocníkům za přípravu, zafoliování rozlehlého prosklení a závěrečný úklid a všem sobotním naháčům, kteří sobě i ostatním připravili příjemný i veselý naturistický večer.
Pro podzimní naturistické termíny 2012 v Aquaparku Městských lázní Hradec Králové sledujte TUTO STRANU.


5
 
-

čarodějnice.

Vložil sailor, 16. Duben 2012 - 20:56
Obrázek uživatele sailor

Máš-li doma bosorku nedrž si ji na dvorku.
Vem ji s sebou do Hradce, čmárat, lítat, koupat se.

Ona za to na tvou líc vyčaruje úsměv, ba co víc.
s ostatními vůkol všemi, dokážou, že oni, že mi,
nejsme jenom v pohádkách nebo na svých zahrádkách.
Že jsme všude rádi nazí a dobrou mysl kazí
jenom když nás na hranici ženou jak čarodějnici.

Jsme tu s Vámi, haló lidi, a je nás tu čím dál víc.
Pojďte k nám a nestyďte se, neboj se čarodějnic. [Spiklenec]