NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Naturistické dobývání severního pólu v libereckém Aquaparku Babylon

Vložil Anonymní, 1. Červenec 2012 - 8:45

Někdo se poslední červnovou sobotu smažil na některé oblíbené nuda pláži, někdo lapal po dechu někde ve stínu, my ve východních Čechách jsme vyrazili na kolech kolech Orlických hor a všichni se nakonec sešli na tradiční Naturistické party bez plavek v libereckém Babylonu. Pro někoho to byl důvod ke schlazení, dosti plná sauna Afrikana svědčila o tom, že se mnozí po předchozím tropickém dnu přišli dokonce ohřát :-). Ke všeobecnému příjemnému ochlazení značně přispěl i dokonalý a vítězný (jak jinak) obraz Jirky Rybky „Naturistické dobývání severního pólu“. Tak se s námi pojďte ochladit.


Jeden by nevěřil, že když dokonce i na Vysočině bude horký tropický den, tak v krytém aquaparku vůbec uvidíte živáčka. O opaku jsme se přesvědčili tuto sobotu v libereckém Aquaparku babylon, kde odpoledne (v textilním provozu) bylo velmi plno a na naši tradiční každoměsíční Naturistickou party dorazil na poměry slušný počet naháčů. Rekord to sice nebyl, ale poloprázdno v žádném případě nabylo a zvláště hustě obsazená sauna Afrikana při saunových ceremoniálech svědčila o skalních celoročních příznivcích.

Na rozdíl od minulého výpadku elektřiny, tentokrát fungovaly kompletně veškeré atrakce, kterých si naháči po celý večer užívaly. O tradiční aquazorbing byl hned od začátku značný zájem a přerušilo ho až oznámení o začátku saunového ceremoniálu. V sauně jsme se tentokrát sešli 4×. Na úvod při vůni grepu, o hodinu později jsme přidali citronovou trávu, potom přitvrdili eukalyptem a pro ty největší vytrvalce jsem nakonec opět přichystal omamnou vůni pravé moravské třešňovice.

Soutěž v malování na tělo pravda moc nepřekypovala množstvím soutěžících, nicméně vítězný obraz velmi talentovaného Jirky Rybky si určitě zaslouží pozornost. Jirka chtěl po úmorném tropickém dnu vznést alespoň pomyslně do libereckého Babylonu trochu ochlazení, tak zvolil téma Naturistické dobývání severního pólu. Prvenství v této soutěži mu patřilo právem a my se budeme těšit na další jeho originální nápady.

Nezbývá, než se těšit na následující Naturistickou party v Aquaparku Babylon Liberec, která se koná v sobotu 28. 7. 2012 20–24 hodin. Všem přejeme krásné naturistické léto a těšíme se s vámi nashledanou.

Milí naturisté, v rámci úsporných opatření (nejen) v Centru Babylon došlo k razantnímu omezení poskytování služeb pro naše Naturistické party. Situace je už taková, že dokonávají poslední zásoby např. barev do soutěží na tělo a další CB Liberec zamítl poskytnout. A to je jen jeden příklad, v jaké se nyní nacházíme situaci. Nemluvě o další práci kolem propagace, dopravě atd.
4.5