NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

NATURISTICKÝ HELOUVÍN 2006 Hradec Králové

Vložil Anonymní, 12. Listopad 2006 - 8:51

11. 11. 2006 se konalo za účasti přes 100 naturistů v královéhradeckém Aquacentru tradiční zahájení zimní naturistické sezony – setkání naturistických rodin NATURISTICKÝ HELOUVÍN 2006
SAUNA – VLNOBITÍ – VÍŘIVKY – TOBOGÁN – 50m BAZÉN – MALOVÁNÍ NA TĚLO

Následující akce: MIKULÁŠOVA OSUŠKA so 9.12.2006 INFO


Letošní Naturistický Helouvín opět zahájil naturistickou zimní sezonu východočeských naturistických rodin. Atmosféra byla jako tradičně přátelská. Přijelo mnoho hostů z celé republiky a klasicky i pár Poláků.
Nejvíce se tradičně vyřádily děti, které po vydovádění se na vodních atrakcích propadly mánii zvané malování na tělo a zmalovaly sebe, svoje rodiče i místo určené k těmto radovánkám. Fotografie jistě hovoří za veškeré dlouhosáhlé komentáře:
Příští akce naturistických rodin: MIKULÁŠOVA OSUŠKA – NATURISTICKÝ MIKULÁŠ 2006 9. 12. 2006
5
 
-

Helouvín byl prima

Vložil JirkaRybka, 13. Listopad 2006 - 13:28
Obrázek uživatele JirkaRybka

Poštěstilo se mi tuto akci navštívit osobně – partnerkou ani dětmi se sice pochlubit nemůžu (což je v Hradci handicap), ale ve společnosti kamarádky a jejího malého synovce jsme byli pro neznalé oko rodinka jak vystřižená ;-)

Akce tradičně dobrá, s muzikou, všemi atrakcemi od tobogánu, sauny či vířivek až po skvělé, památkově chráněné a přesto výkonné, vlnobití… Tady jsem jako spoluorganizátor Helouvínu Pražského musel jen závidět. Nejvíc jsem ovšem, jakožto člověk Hradeckého aquacentra již znalý, obdivoval Ivošovu senzační dýni, která se svíčkou uvnitř vypadala snad ještě lépe než na té fotce tady. Autor tohoto dílka prokázal nemalou zručnost a talent.

Celou akci jsme si náležitě užili, a mezi světlé momenty bezpochyby patřily mimo všeho již zmíněného i dětské soutěže vedle v 50m bazénu, přestože nejmladší člen té naší výpravy neobsadil žádné z předních míst v plavání na 50m, plavání pod vodou, ani v lovu dýní. Dobré nápady to ale od organizátora určitě byly… Nakonec děti skákaly obručemi jak delfíni, a já jen žasnul s jakou elegancí.

Ve zbylém čase byl ovšem ten velký bazén dost prázdný, a padesátimetrové plavání bylo převážně doménou nás Pražáků – u nás takto velký n-bazén prostě nemáme. (Aspoň jsem si hezky v klídku zkusil, že z padesátky zvládnu po dně jen málo přes půlku.) To budiž zprávou pro všechny, kdo s návštěvou Hradeckých akcí ještě váhají: Místa je tam ještě dost :-)

Takže díky za prima akci!

 
-

Ahoj

Vložil alesnov (bez ověření), 16. Listopad 2006 - 14:03

taky moc děkujeme za skvělou organizaci a pěkný večer. Zúčastnili jsme se Helloweenu už podruhé a věříme, že se z něj stane pěkná tradice. Jenom je škoda, že vedení bazénu (patrně) nepovolí provoz třeba do 22:00 – pro nás přespolní by se tím poněkud zlepšil poměr mezi dobou strávenou v bazénu a dobou strávenou cestováním. :-) Ale je to jen podnět, neznám souvislosti.

Aleš

 
-

Helouvín

Vložil stenly (bez ověření), 20. Listopad 2006 - 12:34

AHOJ. Zúčastnili jsme se této nudiakce v HK poprvé, ačkoli to máme do Hradce 50 km, nelitujeme. Celou akci jsem si se ženou užil a už se těšíme na Mikuláše.Díky. STENLY.


Žurek:
Díky za pochvalu, těch 50km je ale brnkačka ;-). Co já vím, tak se k nám trmácejí i ze Sezimova Ústí nebo z Uh. Hradiště, Hodonína, Brňáci 140km. Doufejme, že nám na Mikuláše bude přát na silnicích počasí.