NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Naturistický Karneval Aquapalace Praha - Čestlice

Vložil Anonymní, 17. Leden 2011 - 9:31

Z paměti ještě nevymizela naše poslední akce v AQUAPALACE PRAHA (Čestlice) a už jsme se opět stěhovali s čím dál rozšiřujícím se nádobíčkem do místního Paláce pokladů. Tentokrát byl na pořadu Naturistický karneval se vším všudy, co si dovedete představit. Na rozdíl od volby MISS NATURA, která přilákala přece jen „specifické“ publikum, bylo osazenstvo N-Karnevalu očividně aktivnější a zapojovalo se do všech zábavních aktivit. Tak se třeba dětské soutěže setkaly s nebývalým zájmem 25 dětí, prostor pro malování byl také obsazen do posledního centimetru. Poprvé se v nové disciplině Závodů aquazorbů vedle sebe postavily hned 4 koule a novinky ukončilo představení našeho nového rolleru, který byl neustále obsazen.


Fronta kolem 18. hod. sice nebyla tak dlouhá jako na předchozí akci (MISS NATURA), ale návštěvnost během večera nebyla vůbec zanedbatelná. Bohužel nám po začátku zmizel pan ředitel, takže oficiální číslo nemáme. Odhadem podle minulých akcí bych to tipoval na 800 naháčů.
Do začátku akce ve 20 hod. jsme měli co dělat, abychom připravili všechny dnešní náležitosti. Vedle cen, předmětů pro soutěže tu byl i nově zmíňovaný roller, jehož pouhé nafouknutí zabere hodně času. Nicméně hned po jeho spuštění na vodu se do něj nasoukala horda dětí, které odsud dostalo až spuštění vlnobití. To už o tématu dnešního večera nebylo pochyb – celým prostorem Paláce pokladů se rozezvučely podmanivé tóny samby, rumby a dalších jihoamerických rytmů.


Kvůli nespočtu vodních atrakcí je zájem o dětské soutěže v Aquapalace Čestlice více méně „střídavý“. Velmi ostřílené organizátorky dětských soutěží s maminkou co dělat, aby mnohdy hyperaktivní náhačky zvládly. To se nakonec podařilo a tak děti soutěžily v různých kejklích s míči, hře na textiláka, vázání uzlů a celý tento blok byl zakončen Velkým hledáním pokladu po celém prostoru Paláce pokladů. VELKÝ DÍK OBĚMA ORGANIZÁTORKÁM! Úplně do všech dětských aktivit se tentokrát velmi aktivně zapojili taky nepřehlédnutelní malí naháčci z Afriky.


První 4 nejrychlejší přiběhnuvší děti se zúčastnily prvního závodu 4 aquazirbů, který jsme vyhlásili v bazénu vlnobití. Tak došlo doslova k barevnému klání, kde si to rozdali 2 černoušci a 2 běloušci :-).
To se ale už pomalu schylovalo k závěrečné disciplině večera – oblíbenému malování na tělo, tentokrát s pravou jihoamerickou diskotékou. Před tím jsme si udělali, jak se už stává zvykem, památeční skupinovou fotografii s čestlickou chobotnicí na pozadí.


K soutěži v malování na tělo spousta naháčů využila i nejrůznější paruky a masky. Témata bylo jako obvykle rozmanitá. Nejvíce na porotu nakonec zapůsobil obraz od Jirky Rybky. Tento svou povahou mírný až plachý hoch se tentokrát doslova naštval zřejmě na všechny textiláky světa a to vyjádřil i svou malbou. Svoji modelku Pavlu „oblékl“ do kovových punčoch (s příslušenstvím) a přes přední část těla ji značně expresivním způsobem vykreslil až satanistickým stylem do světa volající nápis NATURISM NOT DEAD. Tímto sklidil největší ovace a může se těšit z prvenství v karnevalové naturistické soutěži.

Příští Noc naturistů v AQUAPALACE PRAHA Čestlice: 12. 3. 2011 Naturistické přivítání jara

 
Partneři Naturistického karnevalu AQUAPALACE PRAHA:
Aquapalace PrahaAquapalace Praha Wellness NovinyWellness Noviny
Masky a ceny dodala firma PTÁKOVINY:
PTÁKOVINY PRO KAŽDÉHOPTÁKOVINY PRO KAŽDÉHO-----------------------------------------------------------------
5
 
-

Čestlice nezklamaly

Vložil adal, 17. Leden 2011 - 14:58

Atmosféra výborná. Počet lidí dle pokladní u východu 900. Fronty na skluzavky minimální. Vířivky dost plné. Saunové ceremoniály přeplněné. Těšíme se na březen a samozřejmě na Brno v únoru.

 
-

Čestlice jako vždy SUPER

Vložil Jarda2, 17. Leden 2011 - 18:33

Opět vřelé díky všem organizátorům s Ivošem, maximálně pohodová a přátelská atmosféra, skluzavky skoro bez front, kdo nepřišel prohloupil. Neškodila by trochu větší účast – je jasné že vedení Aquapalace jí pokaždé vyhodnocuje a jejich ochota umožňovat naturistické akce bude vždy přímo úměrná jejich návštěvnosti.
Opět připomínám všem stálým návštěvníkům – informujte průběžně o této akci své známé, přátele atd. Osobní pozvání je patrně jediná reálná šance jak zvýšit nebo alespoň udržet současnou návštěvnost.


Žurek: Dnes jsem dostal zprávu od GŘ Aquapalace, že na Naturistickém karnevalu bylo 908 naháčů, což je solidní stav. Děkujeme za pochvalu a 12. 3. v plné síle nanovo [Smích]

 
-

Čestlická malůvka

Vložil JirkaRybka, 18. Leden 2011 - 19:09
Obrázek uživatele JirkaRybka

Přidávám se také ke chvále lednové Čestlické akce, která jako obvykle byla velice příjemná (i když jsem na ni ke své vlastní škodě tentokrát dorazil trochu později).

Doplním jen trochu informaci o vítězné malůvce, která tentokrát nebyla zdaleka jen mým dílem – na vzniku obrázku se nemálo podíleli také (na akci nepřítomný) Mišák, Danda, Indy, a Pavla sama – takže pochvala patří především jim.

 
-

Cestlice

Vložil PRAZAK, 19. Leden 2011 - 11:26

Zdravim,Cestlice byly,jako vzdy, super. Ale nemohu si,tentokrat poprve,doma prohlednout fotografie. Je to asi vlozeno v nejakem jinem programu,odkazuje me to porad na majitele serveru.Jde to nejak napravit ? Dekuji.

 
-

Musis zaplatit

Vložil Banana001 (bez ověření), 19. Leden 2011 - 22:46

To neni chyba serveru ale fotografie jsou pristupne pouze clenum ,asi pak budes mit super HD kvalitku :-)

 
-

AQAPARK BYL V POHODE UZ SE

Vložil svova4 (bez ověření), 20. Leden 2011 - 8:16

AQAPARK BYL V POHODE UZ SE TESIM NA DALSI PORADATELUM MOC DEKUJI SUPERVAKCE VASEK [Spiklenec]

 
-

Placený obsah?

Vložil rufus (bez ověření), 25. Leden 2011 - 22:52

To se mi nějak nezdá, je to pravda? Ten pán, co nás v Aquapalace naháněl na společnou fotku neříkal nic o tom, že bude součástí nějakého placeného obsahu. A tady na webu taky nevidím nic o tom, že by členství v klubu zahrnovalo nějaké fotky a jaké. Celkem nerad bych bez svého vědomí figuroval v nějakých placených fotkách…

 
-

Fotografie pro členy

Vložil zurek (bez ověření), 25. Leden 2011 - 23:05

Pročtěte si stránku našeho Klubu a na akci poslouchejte pokyny. Dozvíte se, že účastníci fotografování dostávají fotografie ke stažení. Musíte se ale nahlásit. Nechceme fotky dávat na potkání každému, ze stejného důvodu, jaký uvádíte i vy. Saudek taky nerozdával každému na potkání CD s originálem.