NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Naturistický Kemp FULL MONTE - Čierna Hora

Vložil Miloš TN, 6. Duben 2013 - 12:05
Pri plánovaní tohtoročnej dovolenky v Chorvátsku som dal na odporúčanie Rolanda a Jitky www.naturista.cz z ich pobytu v Južnej Dalmácií - Molunat.

Kúsok od hranice do Čiernej Hory som natrafil na naturistický kemp FULL MONTE. Je to asi 15 km od južneho cípu Chorvátska v Čiernohorských lesoch.

Popíšem niečo viac o tomto kempe. Informácie som čerpal z ich webu!

Kemp www.full-monte.com sa nachádza v Čiernej Hore, len kúsok za hranicami s Chorvátskom a 30 minút jazdy od letiska Dubrovník.

Český překlad stránek kempu FULL MONTE – Černá Hora.

Find more about Weather in Budva, M4
Vlastnia ho Steve a Denisa, ktorí sú dlhoročnými naturistami.

Podaril sa im vytvoriť jedinečný kemp s domácim prostredím, podobným ako majú u nás na Slovensku v Dobrej Lúke www.dobraluka.eu/sk
Kemp sa nachádza na viac ako ôsmich hektároch ohromujúcej krásy prírody, terasovitých lúk, dubových lesov a s prameňom vody.

Ponúkajú jedinečný zážitok z kempovania.
Vysoko kvalitné ekologicky šetrné zariadenia.

Stany pre prenájom so všetkým, pre Váš spokojný spánok.
Zvětšit mapu cesty autem do FKK kempu FULL MONTE
Domáce varené jedlo s čerstvou zeleninou dopestovanou v našej ekologickej záhrade.

Kľud, pokoj a blízkosť k prírode.


Okrem hlavného naturistického kempu je v okolí ne-nudistická oblasť dubového lesa s ihriskami, vonkajšia sprcha a ekologické WC. Či už si prinieste svoj vlastný stan alebo si prenajmete jeden z našich, Kemp Full Monte je idylické prostredie, v ktorom ste blízko k prírode.Miloš - Trenčín. Článek mírně redakčně upravil Roland.Čierna Hora - WIKIPEDIA info.

Find more about Weather in Budva, M4


Původně byla autorova reakce zveřejněna jen v jeho blogu, ale po vzájemné dohodě jsme se rozhodli informaci o naturistickém kempu FULL MONTE - Čierna Hora, zveřejnit formou krátkého článku. O kempu nebyla do této chvíle ani zmínka na Naturista.cz. Možná někomu uvedená informace pomůže k rozhodování, kam na hezkou dovolenou.

Zobrazit místo FKK Montenegro na větší mapě


5
 
-

Ten kemp vypadá dobře.

Vložil Roland Jitka, 7. Duben 2013 - 20:21

Když jsme jeli Černou Horou a zjišťovali informace o naturismu, tak někdo tento kemp zmínil. Protože je ale mimo hlavní trasu a ještě v lesích, tak jsme nevěděli, kde ho hledat. Je dobré, že ho někdo vyhledal. Těším se na reportáž.

 
-

Na stránce kempu Full Monte

Vložil M.Dr., 7. Duben 2013 - 20:49

jsem četl informaci, že nudapláž je vzdálená 15 min. autem. To musí být asi někde u Herceg Novi. Nevíte někdo, kde přesně?

 
-

Mapa

Vložil ivojan, 8. Duben 2013 - 18:21

„Tady je jejich mapka:“ [https://maps.google.com/maps/ms?…]

K nejbližšímu moři je to přes chorvatsko-černohorskou hranici. Jako dovolenou u moře bych to asi neviděl, ale jinak to může být fajn dovolená. Líbí se mi jejich eko zaměření.