NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Naturistický večer v Brně

Vložil Mirda, 14. Únor 2011 - 6:22

Koulení v kouliKoulení v kouliNa sobotní večer jsme si nechystali žádný program, protože jsme se chystali využít programu, který přichystal Ivo z NATURISTA.CZ Krátce po odjezdu z domova jsme se ubezpečovali, zda jsme něco nezapomněli. Zjistili jsme, že jsme zapomněli doma rukávky na plavání. Marinka ovšem hrdě prohlásila, že se už naučila plavat a nebude je potřebovat. Tedy jsme se nemuseli vracet a mohli jsme pokračovat dále.
Do Brna jsme dorazili krátce po sedmé. Naturistická párty byla již v plném proudu. V rychlosti jsme tedy zaplatili, drobné, které nám vrátili na pokladně jsme vhodili, jako příspěvek na akce Naturistovi, hbitě jsme se vysvlékli, osprchovali a hurá na atrakce, které brněnský aquapark nabízí.
Nejprve jsme vyzkoušeli brouzdaliště a pak jsme se již ponořili do vod většího bazénku. Marinka nám ukazovala, co se už ve škole naučila a jak jí jde plavání bez rukávků. Udělala nám velkou radost, protože jí to opravdu šlo. 

Křížové esoKřížové esoDvě esaDvě esaJako další jsme se rozhodli vyzkoušet saunové ceremoniály. Neuvědomili jsme si ovšem jejich oblíbenost a tak jsme totálně přeplněnou saunu vzdali. Šli jsme si tedy opět zaplavat. Vyzkoušeli jsme také divokou řeku, trysky, bublinky a výřivku. Tobogán jsem tentokrát vyzkoušel jenom já, ale Marinka ho prý příště vyzkouší také. Trošku nás mrzelo, že bublinky i výřivka byly docela studené. Marinka si také tentokráte vyzkoušela běhání v kouli, které přilákalo opět dostatek zájemců. Ještě jednou jsme se pak šli podívat do sauny, která byla opět zcela obsazena a tak jsme šli zpět do bazénu. Cestou jsem ještě vyzkoušel služby místního bufetu, kde jsem ochutnal výbornou klobásu a pak jsme se vrhli na soutěž v malování na tělo.
Jako první jsme museli vymyslet, co namalujeme. Padlo několik návrhů z nichž vyhrály karty. Namaloval jsem Marince velké křížové eso a společně s mamkou jsme domalovali malé piky, káry, herce i kříže po celém těle. Jako další jsme namalovali mamce velké srdcové eso a kupu dalších karetních symbolů.Čekání na verdikt porotyČekání na verdikt poroty Cena za malování na tělo byl vyhlášen víkendový pobyt, tak jsme byli docela napnutí, jak dopadneme. Konkurence byla výtečná. Nakonec se porota poradila a udělila tři první místa a jelikož jsme byli mezi těmi třemi, tak jsme obdrželi také poukaz na víkend, konkétně v penzionu Siesta ve Valticích od sponzora BOHEMIA CLUB & GOLF. Ještě jsme obdrželi pár maličkostí. Výhra nám udělala velkou radost.
Jelikož se už čas naplnil, tak jsme se vrhli pomáhat uklízet Ivošovi vybavení a pak hurá do sprch umýt barvy a cesta domů. Nezbývá než Ivošovi poděkovat za skvělou práci, hodnotnou cenu a krásný čas, který jsme díky němu mohli v Brně strávit. Mirda
 www.koumarovi.cz

-----------------------------------------------------------------
5