NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Návštěva MISS NATURA v babylonském Wellnessu

Vložil Anonymní, 17. Leden 2008 - 21:09

Wellness je ráj …a měla jsem možnost se o tom přesvědčit na vlastní kůži! Doslova! Kůži! Protože ta si právě přišla na své v harmonii i s mojí duší. Prostě si přišly na své obě.

Jsem tam:

Přišla jsem k pultu, představila se a dostala vstupenku. Dostávám prostěradla a můžu pokračovat.

Skříňky a převlékárny……. respektive svlékárny [Úsměv] Rychlá svlíkačka, věci do skříňky a hurá na průzkum. Po pravdě řečeno jsem vůbec netušila, co wellness všechno představuje. Takže pro mne velké překvapení. Šla jsem sama, nikdo se mnou nechtěl jít a udělali velkou chybu. Myslím, že tenhle wellness osloví všechny a každý si tam přijde na své. 

Neskutečné nápady na první pohled, detaily které opravdu tvoří rajské místo. Zastaví se vám tam čas a oddáváte se všem požitkům, které každý kout nabízí. Je to absolutně důvtipně vyřešené a nápaditě zaplněné. Nenudíte se od samého začátku. Je tam spousty vjemů pro oči., nos i celé tělo. Krásné mozaiky na zdech, lavicích. Všechno vyhřívané pro vaše holá těla. Krásné obrazy a sochy. Jako by jste se ocitli v jiné zemi, v jiný čas. Ještě před chvilkou jste běhali po městě a stáli někde frontu u pokladny. Nebo jste projížděli rušnými křižovatkami a všichni se vztekají, že provoz nejde jak by chtěli… Troubení, bláto na autě… Prostě běžný všední život. Shon. …….A pak jste tady a všechno je jinak.. … Úžasné vypnutí mozku. Mám pro vás jedno doporučení. NEMLUVIT. Fakt! Jakmile se za vámi zavřou dveře, doporučuji být v tichosti a jen si užívat všechny vjemy. A těch je opravdu dost. Každý kout voní jinak. Každá místnost. Je libo trochu tiché hudby? Žádný problém. Celá atmosféra je podbarvena nenásilnými tóny Enyi. 

Každá místnost je vypracovaná a nabízí jinou atmosféru. Od vzhledu až po vůni a účel. Někde jen ležíte a odpočíváte………sledujete odraz vody na stropě……. Nebo v meditační místnosti třeba „hvězdy na obloze“ Někde se zase oddáváte masáži na vyhřívaném mramoru, jinde zase ležíte na prosluněné louce. Ano, prostě všechno se podařilo zdárně nasimulovat …. Času máte dost a stihnete každý kout. K dispozici je ovoce a chlazené minerálky. To jsem teda fakt ocenila, obzvlášť v párách a v sauně. Minerálky s chutí zázvoru není nikdy dost, že [Úsměv] Užívala jsem si inhalaci bylinkovou i mentolovou. Jen sedíte a vychutnáváte. Kdykoliv se můžete schladit sprchou, nebo ledovou tříští. Vše je v maximálním komfortu. Nic není obyčejné….. Takřka všechno je neobyčejné a vše je vymyšleno i pro nejnáročnější a nejrozmazlenější. Procházíte mezi fontánkami a jíte hroznové víno…… Jestli tohle nedobíjí baterky, tak potom už nevím co…. [Úsměv] Pokračuji dál…… Sauna! Smrkové lavice a žhavé uhlí , na které sem tam kape voda……. Každý asi saunu vnímáme jinak. Pro mne osobně je to nutné zlo, aby potom mohlo přijít to blaho, když skočíte do bazénku s ledem [Úsměv] Nikdy to v sauně nevydržím dlouho, za to ji absolvuji opakovaně [Úsměv] Po každém ledu další minuty v sauně…. Znovu a znovu…. A jako třešnička na dortu je krásně teplá vířivka, kde se vaše tělo vzpamatovává z těch šoků „studená horká“ [Úsměv] Na vlastní oči jsem viděla, jak se ze zdi sype další led do toho ledového bazénku naproti sauně [Úsměv] …..zřejmě jsem ten led všechen rozpustila a vodu ohřála…. [Úsměv] 

Málem bych vynechala procházku do solných jeskyní, kde velké skály a sůl vám dávají zase zažít jinou atmosféru….

No… prostě… pro mne návštěva ve wellness znamená ráj, kde se zastaví čas a přenese Vás to do jiné doby a jiného světa. Kde vnímáte sami sebe a působení těch wellness kouzel. 

Wellness BabylonWellness Babylon Moc děkuji a těším se na další návštěvu, stojí totiž za to! Wellnessu přeji aby měl co nejvíce takto občerstvených návštěvníků a hlavně obdivuji majitele, že má spousty dobrých nápadů, které neváhá realizovat!

Laura – MISS NATURA 2007 – Tvoření s příběhy
4
 
-

Normálně dostávám chuť

Vložil M.Dr., 17. Leden 2008 - 22:29

Normálně dostávám chuť [Úsměv] jen je škoda, že to máme od nás ze Žiliny trošku daleko [Zmatený] ale vážně uvažujeme s mojí ženou, že si návštěvu WCB nadělíme k výročí [Tmavé brýle]


Žurek: Já doporučuju všem, kteří slaví svoje výročí v restauraci, ať to jednou zkusí tímhle způsobem. Přinejmenším je to příjemná změna. Pokud máte možnost ve svém okolí WCB efektivně propagovat, tak vám můžu poskytnout volné vstupenky.

 
-

WCB..

Vložil diverti, 3. Březen 2008 - 17:26

…bylo to ok [Spiklenec]