NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Jak na Nový rok, tak po celý rok...

Vložil JonasII, 4. Leden 2007 - 17:04

Pravda, nesešli jsme se hned na Nový rok, ale i tak bylo naše první setkání v roce, jenž obsahuje oblíbenou číslovku Jamese Bonda (tedy v roce 007), podle mého skromného názoru povedené a milé.

Pravda, počátky byly poněkud rozpačité, když jsme ve třech lidech vytvářeli „falešné“ fronty před pokladnou, kterou měly v držení „známé firmy“, tedy pravidelní organizátoři našich středečních naturistických seancí. Ale po několika chvílích se situace „normalizovala“ a (jak říká Slávek Šimek s Jiřím Grossmannem) plovárna byla zanedlouho nacpaná k prasknutí (přišli i lidi…). Opět jsme se setkali vesměs s pravidelnými účastníky a účastnicemi. V bazénu bylo místo tak akorát na plavání, potápění i obyčejné „blbnutí“ pro každého dle jeho libosti.

Protože jako obvykle hlavní aktéři neselhali, mohli se zájemci zúčastnit také jedné soutěže. Zájem z počátku nebyl velký, snad mezi plavci panoval mírný ostych (i když ostych u naturistů? – není to protimluv?), ale i jeho poslední zbytky se záhy rozplynuly v jen mírně chlorovaných vodách vinohradského bazénu. Zadání soutěže bylo zdánlivě jednoduché – shromáždit co nejvíce míčků s označením N a R (které mělo symblizovat slovní spojení nový rok). Většina soutěžících se nadšeně vrhla do části bazénu vyhrazené pro soutěžení (byla to, jak matematici neradi slyší, menší polovina bazénu ohrazená speciální zábranou k tomuto účelu určenou). Ač se voda původně zdála stejně chladná, jako jindy, po několika chvílích začala vřít pod záběry paží a nohou jednotlivých soutěžících. Přesto, že míčků bylo poměrně hodně, klání netrvalo dlouho, neboť první borci se již po chvíli hlásili o své ceny. Soutěžilo se ve dvou kategoriích – dospělci a nedospělci. Cenami pro dospělce byly jak již se stalo tradicí volné vstupenky na příští plavání a pro nedospělce pak drobné pamlsky. Myslím, že se soutěž i celý podvečer opět vydařil a že jsme si jej všichni užili.

Abychom zážitek ze společného setkání ještě více prohloubili, zakončili jsme je posezením (tentokrát mezi textiálckou většinou) v nedaleké hospůdce, kde jsme provedli ochutnávkovou konzumaci místních dobrot. Nejen vánoční doba, ale i čas vyhrazený pro toto setkání utekly velice rychle. Ale nesmutněme, protože další středa a s ní nové setkání se již blíží.

Takže hurá na Vinohrady.

0