NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Obtěžování mladých mužů na nuda pláži Brno- Přehrada (Osada)

Vložil Tomáš Foukal, 15. Srpen 2023 - 22:25

Zdravím všechny příznivce naturizmu,

dnes odcházím z nuda pláže, viz nadpis, velmi sklamaný. Bohužel nejen ženy, ale i mladí muži to mají na těchto plážích velmi složité. Je mi 24, chodím na nudu sám a jelikož vím, že sólo muži na plážích jsou často terčem zvýšené pozornosti, protože často chodí vyhledávat vizuálně-sexuální stimul a upřeně „čumí“ na svůj „cíl“. Tím obtěžuje relax a pohodu všech návštěvníku.

Jelikož na nuda pláži se vyskytují i muži s homosexuální orientací (což mi osobně vůbec nevadí), tak jsem se dnes stal „obětí“ tohoto čumila. Tak invazivní a nepříjemné obtěžování jsem dlouho nezažil. Dotyčný nejen, že si ustlal metr ode mě, ikdyž okolo mě bylo místa pro dalších 20 lidí, ale lehl si tak, aby mi přímo viděl do rozkroku a vůbec se to nesnažil skrýt. Reagoval jsem otočením se na druhou stranu od tohoto čumila a hleděl si dál svého. Po doslova pár minutách si tento člověk přemístil svůj ručník na druhou stranu, kam jsem byl otočený a zase upřeně koukal do mého rozkroku. Takhle jsem se točil asi 6× a pokaždé si přesedl aby „viděl“. Po zhruba půl hodince tohoto „šaškování“ jsem se doslova nas*al, sbalil si věci a dotyčnému dal velmi výrazně najevo, že se mi jeho chování nelíbí a odešel jsem.

Sám dělám vše proto, abych na sebe nepoutal pozornost. Na nikoho se nedívám, hledím si svého, nikoho neoslovuji a když není moc místa, tak se dovolím dotyčné/ho jestli mu/jí nevadí, abych si lehl poblíž. Dál žádné další konverzace nevedu. Čtu si knihu, poslouchám hudbu, koukám na film a ostatní jako by tam nebyli.

Totéž bych byl velmi rád, kdyby se i ostatní sólo návštěvníci chovali podobně, nebo se alespoň slušně zeptali a slušně se chovali. Prosím Vás, JÁ NECHODÍM NA PLÁŽ SE SEZNAMOVAT A DĚLAT NĚKOMU ŽIVÝ OBNAŽENÝ OBRÁZEK. CHODÍM NA PLÁŽ JAKO KAŽDÝ NORMÁLNÍ ČLOVĚK CHYTNOUT BRONZ, ODPOČINOUT SI, A UŽÍVAT SI POCIT VOLNOSTI!

Nejsem žádný stydlín a když se někdo jednou, dvakrát podívá neřeším to, ale čeho je moc toho je příliš. Rád i prohodím pár slov pokud se dotyčný slušně chová. Všechno má své hranice a stěhovat se 6× okolo jedné osoby mi nepříjde jako „vychytávání“ dobrého místa pro opalování, zvlášť, když vás probodává pohledem.

Pokud si to dotyčný čte (což bohužel asi ne, prtotože očividně nebyl vyznavač naturismu, jinak by se choval jinak), tak vám řeknu jedno. Už nebudu tolerovat podobné chování a věřte mi, že Vám udělám takovou ostudu na té pláži, že si Vás bude každý pamatovat, protože tak odporné a dotěrné chování vůči mé osobě tolerovat nebudu.

Pokud na Vás ostatní můj článek působí mírně agresivně, tak se velmi omlouvám. Píšu to tzv. ještě za horka, jelikož to mám živě v paměti a moje míra naštvanosti byla a je opravdu vysoko.

Jinak samozřejmě mi tento a ostatní čumilové nezkazí chuť dál navštěvovat tuto oblíbenou Brněnskou pláž, avšak už tam nejsem poprvé a rozkoukal jsem se natolik, že se vysloveně budu bránit. Hodně štěstí příštím čumilům, protože na mě jen tak nezapomenete [Spiklenec]

Slušní naturisté, děkuji vám za pěkné a ničím nerušené chvilky. Přeji nám všem, abychom tyto obtěžovače vystrnadili do kopru a užívali pláž k tomu k čemu je určená. [Tmavé brýle]

0
 
-

Ha, stalo se mi totéž – nebyl

Vložil Dodopet, 18. Srpen 2023 - 11:44

Ha, stalo se mi totéž – nebyl to náhodou trochu snědší, korpulentní muž? Chtěl jsem si trochu zameditovat poté, co se pláž vylidnila, a on si v klidu chodil okolo, jeho partie si hrály s jinými partiemi a ani to, že jsem se na něj ani jednou nepodíval a asi 3× se přemístil ho nijak netrklo. Bylo to odporné a obecně mě tihle honiči na Osadě strašně serou. Pořád se promenádují okolo, čumí, kontrolují, a pak, když se jim náhodou zadaří, jdou třeba na lavku a… no humus. Nevím, co se s tím dá dělat, ale je to strašně nepříjemné.

Jednou se ale takhle na mě obořil nějaký chlap, přičemž jsem si šel jen na chvilku sednout jinam, než jsem ležel, abych se hezky nadechl a rozhlédl na krásné lesy na druhém břehu; no, i neprávem se někdy tohle stane.

Každopádně jestli budu někdy přítomen tomuto oboření, tak se rád přidám, protože tohle chování je nepřístojné. Přitom určitě pro zmíněné jedince existují kluby pro tuto specifickou aktivitu…

 
-

Možná by stálo za pokus

Vložil M.Dr., 18. Srpen 2023 - 14:32

zavolat městské policajty a obvinit ho z veřejného pohoršení. A aby neutekl, dát se dokopy s ostatními jako v tomto případě:

https://www.idnes.cz/…-zpravy_zubr

 
-

Skupina

Vložil Tomáš Foukal, 20. Srpen 2023 - 0:29

Snědých a korpulentních mužů je na této pláži hodně [Smích] . Tento má okolo 30 let, střední postavy, lehký „pivo“ pupek, vyholené vlasy na bokách s ostrůvkem na palici. V uších bíle bezdrátové sluchátka (asi airpody) a v očích výraz slizkého predátora. Nosí ručníček na který se ani nevleze a do vody snad ani nechodí. Ten tam jde vyloženě očumovat a kazit lidem relax.

Nejlepší bylo, když jsem naštvaně odcházel, tak jsem prohodil pár slov s opodál ležícími muži. Nejen, že celou situaci sledovali z dálky, ale na mojí otázku zda jim chování toho muže příjde normální mi odvětili, že jsem si asi vybral špatný typ pláže, že se mám víc soustředit na čtení a z celé konverzace mi přišlo, že jsem vlatně já ten špatný, který dělá scény. Žádného zastání ani pochopení se mi nedostalo. O to víc jsem se rozzuřil.

[Hvězda] Pro nás sólo normální chlapy bych viděl možnost založení skupiny např. na WhatsAppu, kde každý napíše, kdy jde na pláž a třeba se s někým domluví a budou se navzájem „krýt“. Přece jen, když má člověk někoho k sobě, tak se cítí silněji a bezpečněji. Věřím, že nejsem jediný, kdo má tento problém. [Hvězda]

MP nemá cenu volat dokud se nebude vyloženě sexuálně uspokojovat nebo ostatní fyzicky obtěžovat. Nejlepší opravdu bude, když na pláži bude komunita lidí co se budou tak nějak znát a když příjde na věc , tak vzít zákon do vlastních rukou a vyhostit tyto parazity. Kadžý tady bojujeme o rozšíření naturismu v čechách nebo o vyvrácení stigmat, které si ostatní textiláci myslí. Vemte si, že bych byl na té plaži poprvé. Našel v sobě odvahu a vydal se na moje první nahé koupání na veřejnosti. Věřte, že po této zkušenosti nejen, že bych tam už nikdy nepáchl, ale dál bych ostatní textiláky odrazoval od nudy a dával jim za pravdu, že na tu pláž chodí jen exibicionisti se ukájet. To přece nikdo z nás nechce. Nezavírejme tedy oči před tímto zvěrstvem, ikdyž se nás to přímo netýká a zakročme pokud jsme svědky tohoto chování.

____________________________________________________________________________________________________________ Jinak k mému vytočení z minulé navšťevy Osady. Zkusil jsem poprvé nudu v Pasohlávkách a musím říct, že požitek byl na úplně jiné úrovni. Nejen, že tam má člověk více místa a když chce někam stranou, tak místo vždy najde, ale má pokoj od čumilů. Možná je to tím, že tam chodí hlavně rodiny s dětmi, důchodci a páry. Sólo chlapů tam je poskrovnu a když už, tak o nich člověk ani neví. Připisuji to okolnostem, že je placený vstup a kemp je relativně daleko od Brna (raději projedu benál a zacáluju vstup, než si zkazit celý den). __________________________________________________________________________________________________________

 
-

K brněnské Osadě

Vložil Horác, 20. Srpen 2023 - 21:41

Podle mých zkušeností není radno se na Pryglu usazovat „nahoře“. Většinou tam (a zkraje od města) bývají lidé tohoto typu. Možná proto jste se dočkal i popisovaných reakcí ostatních… Na dolní části přímo u schodů do vody tyto problémy nebývají a místní „komunita“ by Vás asi podržela, pokud by se vyskytly.

 
-

Bývávalo. Poznatky z minulého

Vložil fkroupa, 21. Srpen 2023 - 12:24

Bývávalo. Poznatky z minulého týdne – obsazenost „nahoře“ byla slabší, vyskytovaly se tam spíše smíšené dvojice a samotní pání, většinou dále od sebe. Zato dole přímo u vody bylo narváno, holt skvělé počasí. Kromě mnohaleté komunity se tam, oproti minulosti, ve viditelně vyšším počtu vyskytovaly pánské dvojice, čtveřice a asi jiné n-tice, občas laškující; komunita si jich nevšímala. Toto je mé subjektivní hodnocení pozorované situace, nic více. Předmětnou osobu jsem nezaregistroval, já se po klucích moc nekoukám, a ona o mne vzhledem k mému věku a k tomu, že jsem tam byl se ženou, asi nejevila zájem; ;-). Jo – řekl bych, že se začíná viditelně zhoršovat kvalita vody :-(. Jsem zvědav, co dnes (21.8.2023) zjistí hygiena.

 
-

Honimíři

Vložil muz-s-fantazii, 21. Září 2023 - 8:24

Ahoj. Měli jsme za to, že tohle se děje především v lomu na Hádech, který je přemírou homosexuálních či slídících jedinců opravdu pověstný. I když my osobně dosti pochybujeme o jejich homosexualitě. Podle nás je velká část z nich prostě jen znuděna životem, ženy na vztah či sex se jim „překvapivě“ nedaří najít a tak prostě zkouší jednodušší variantu s podobně laděnými individui. Jakmile totiž v blízkosti zaregistrují ženu, náhle se jejich zájem o muže zcela ztrácí a stále jen pochodují okolo ženy v co nejbližší blízkosti co okolní keře a stromky dovolují a samozřejmě tam masturbují. Korunu tomuto všemu dává jeden pán s tmavými brýlemi a máme pocit, že i s kšiltovkou, který neustále prochází skrz na skrz lokalitou s mobilem v ruce. Často nasměrovaným fotočočkou směrem od jeho těla, tedy pokud takto opravdu fotí nebo točí, je to opravdu případ jak dělaný na to pověsit ho za koule do průvanu nebo alespoň pořádně ho veřejně vyfackovat. Jinak samozřejmě tihle chlápci, kteří si vyhoní za keřem a pak je klid, ti jsou vlastně ještě stále docela v pohodě. Alespoň v porovnání s tím případem, že si dotyčný lehne vedle a pořád se přesouvá jak idiot aby viděl co nejlépe. Toho se člověk opravdu těžko zbaví a hlavně je natolik blízko, že vyloženě narušuje takovou tu soukromou zónu. V porovnání s Hády je dle našeho názoru přehrada podstatně příjemnější lokalitou. Hlavně to ale nevzdávat, kdyžtak dotyčným blbům udělat hlasitou scénu a oni se rázem vypaří.