NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Opravdu Jarní noc Bez plavek v AQUAPALACE PRAHA

Vložil Roland Jitka, 18. Březen 2012 - 10:56

Do AQUAPALACE Praha Čestlice dorazilo JARO o čtyři dny dříve, než se dočká jara kalendář. Správce počasí inspirován datem 17.3. 2012, které jsme si zvolili pro vítaní jara na Naturistovi cz, připravil také vyloženě krásné jarní slunečné počasí. Uvítejme tedy nového návštěvníka našich stránek. Buď vítán a udělej i krásné léto. Možná byl přítomen na naší JARNÍ NOCI BEZ PLAVEK. Protože byla naše noc bez plavek plná nových tváří, nevěděli jsme komu vlastně za krásný den jarní den poděkovat. Tak jsme rozhodli krásným programem odměnit všechny přítomné, aby to bylo spravedlivé. Všichni můžete posoudit, jak se to podařilo.[Hvězda] Každého účastníka uvítal už od 17 00, u vchodu do Aquaparku, náš stánek s plakáty akcí, kde získal každý zájemce informace o Dovolené v Plasech , Plesu bez plavek, Prodlouženém víkendu na Lipnici a odpovědi na jiné důležité dotazy, co Vás zajímají. Při organizaci stánku děkujeme za pomoc naší krásné kolegyni Lucce, která stánek výborně naaranžovala.
[Hvězda] Podle programu naše noc začíná v saunovém světě největšího českého aquaparku již v 18 hodin. Zde si užívalo spoustu z Vás začátek jarně laděného večera již od začátku akce.
Naturista KlubNaturista Klub

[Hvězda] Ve 20 hodin začala naše tradiční akce po celém areálu pražských Čestlic. Místní rozhlas již dopředu avizoval několikrát naše pozvání, do té doby textilně orientovaným účastníkům. Mnozí poprvé zjistili, že sundat plavky je opravdu snadný úkon a zvládne ho každý. Jsme rádi, že jste zůstali s námi a rozšířili naše řady. Je nás zase o mnoho více. Tradiční program se rozšířil o mnoho zajímavých novinek a příjemných překvapení pro všechny zúčastněné.

[Šipka] Od 20 00 nezačínala jen naše akce, ale také dvě krásné malířky karikatur Eliška a Martina ořezaly své tužky a připravili pro všechny účastníky, první překvapení. Každému zájemci nakreslily krásné karikatury dle vlastního výběru. Při kreslení předvedly svou šikovnost a um a u mnohých návštěvníků si vysloužili i potlesk. Krásné studentky restaurátorské školy se opravdu snažily a patří jim dík za rozšíření našeho programu.

[Šipka] 20.30 začala oblíbená soutěž aquazorbů. Nafukovací koule mají již tradičně velkou popularitu jak u soutěžících, tak u přihlížejících. Už jsme si mysleli, že soutěž ani neskončí pro velký zájem účastníků. Vyhlašovat vítěze nafukovacích koulí ani nebylo potřeba, protože vítězové byli vlastně všichni, kdo se účastnili.


[Šipka] 21 00 ani nebylo třeba vyhlašovat, protože každý ví, že v této době začínají dětské a dospělácké soutěže. Dětí bylo jako smetí a dospělých ještě více. Je to pochopitelné, protože se hraje o volňásky a vstupenky do krásného aquaparku. Ti opravdu nejlepší získávají jako hlavní cenu ,,Cenu Naturista.cz" která výherce opravdu potěší. Děti berou své soutěže velmi vážně a jejich nasazení při úkolech je obdivuhodné. Děti jsou povzbuzováni rodiči k ještě lepším výkonům. Zde je na místě poděkovaní Pavle (Asmara), která celý perfektní program dětské soutěže připravila. Nyní už výsledky dětských soutěží. 1.místo Michaela, druhé místo Anetka a třetí místo Ondřej. Zvláštní je, že častějšími vítězi všech dětských soutěží jsou holčičky. [Klobouk] Výzva pro všechny kluky tedy zní ,,příště jim to natřeme.“

Pro dospělé byla připravena stále oblíbenější soutěž židliček, při hudbě oblíbené skupiny BONEY M. Někdo z přihlížejících prohlásil ,,hrají si jako děti.“ Pro organizátory je tohle prohlášení příjemnou zprávou, protože naše akce jsou především pro zábavu a legraci. Pokud i Vy jste si hráli jako děti, splnil celý Jarní večer bez plavek svůj účel. POBAVIT SE. ,,Židličkovaná" může mít jen jednoho vítěze a tím byla Barbora. (I když už se jednou stalo, že tahle soutěž měla vítěze dva.) [Spiklenec]

[Šipka] Ve 21 30 se naplnil bazén, kde bývá vlnobití lidmi, kteří si přišli zatancovat ve vodě. Byla to vlastně generální zkouška na 1. PLES BEZ PLAVEK . Teď už víme, že máme ve svých řadách spoustu zkušených tanečníků a tanečnic. Předvedli nám to při vodním AQUAEROBIKU. Taneční půlhodinku připravila a také roztančila MISS NATURA 2009 Jana. Pak že muži netancují!

[Šipka] 22 00 Za velkého zájmu přihlížejících se naplno rozběhla soutěž v malování na tělo. Příjemnou změnou této oblíbené soutěže, je že zmizel dříve běžný ostych přihlížejících. Dnes jsou vlastně součástí soutěží, kdy svou radou, pomocí a nebo jen povzbuzením soutěžících, přispívají k perfektní atmosféře soutěže. Dříve byly při malovaní dvě skupiny, soutěžící a přihlížející. Dnes už je skupina jen jedna. Lidé bavící se malováním na tělo. Toto je další příjemná změna oproti minulým akcím a jistě přispívá ke zkvalitnění atmosféry na akcích bez plavek. Malující připravili různé motivy svých kreseb. Byly zde různé ukázky jara, pozvánky na ples bez plavek, zvířátka, fotbalové motivy, ale i dětské abstraktno. Kouzelná byla asi pětiletá dvojčátka, které si na sebe namalovala dva identické motýlky, jen to mluvení do mikrofonu jim moc nešlo. Na této soutěži oceňujeme, že je opravdu pro všechny věkové kategorie. Opět jsme u slova hrát si jako děti, protože u akcí bez plavek neexistuje pojem věk, ale relax a zábava pro všechny.


[Vykřičník] 22 50. Nyní je na místě představit naše oficiální fotografy, Jirku a Kristínu. V článku můžete vidět jejich fotky a pokud jste a nebo za chvíli budete Členové Klubu Bez Plavek, můžete shlédnout jejich práce i v členských galeriích. Tento čas je věnován právě jim. Podle hesla ,,i Saudek by se divil“ vytváříme skupinové foto všech účastníků akcí. Všem těm co se zapomněli zúčastnit Jarní noci Bez plavek v AQUAPALACE PRAHA, alespoň ze skupinové fotky máváme.

[Party] 23 00 VELKÉ FINÁLE. Jestli se někde sejde nejvíce lidí bez plavek na metru čtverečním, tak je to pódiová část AQUAPALACE PRAHA a jeho hlediště při velkém finále. Vyhlášení výsledků soutěží, malování na tělo, dětských a dospěláckých soutěží a stále oblíbenější vyhlašování regionální MISS NATURA sledují opravdu všichni přítomní a sál praská ve švech. Zde bych chtěl upozornit na další změnu, která nastala oproti jiným akcím. Porota malování na tělo je vybrána z Vás všech přítomných. Takže pokud příště přijdete na akci bezPLAVEK, můžete přímo ovlivňovat dění a výsledky. Vybraní porotci měli jako vždy opravdu těžký úkol. Vybrat nejlepší kresby. Za výběr si vysloužili potlesk a i anketa mezi ostatními byla prakticky stejná jako jejich rozhodnutí.

Nejlepší kresba ,,Fotbalista BOHEMIANS 1905.“ Druhé místo ,,Čtyřlístek pro štěstí.“ Třetí místo ,,krásná pozvánka Na ples bez plavek.“

[Hvězda] REGIONÁLNÍ MISS NATURA: Vybrány byly tři účastnice do velkého Finále. Alena, Denisa a u třetí MISSky se mi nepovedlo zaznamenat její jméno, pro velký počet lidí v sále.
Tímto ji tedy prosím, aby se mi ozvala emailem na [Pošta] roland@naturista.cz.

Poděkování patří i dalším organizátorům, zvláště Ivošovi a jeho notebooku, který po celou dobu přijímal objednávky na dubnový Ples bez plavek, Prodloužený květnový víkend na Lipnici a prázdninovou dovolenou v Plasech. Mnozí účastníci se stali, členy našeho Klubu bez plavek. Vítejte přátelé, naplno využívejte všechny výhody a dobře se bavte s Naturistou cz.

[Pláč] Vše má bohužel také svůj závěr, takže ani krásný jarní den a Jarní noc bez plavek nebyla výjimkou. Poděkování si zasloužíte všichni za dotvoření krásné atmosféry akce Naturisty cz. Velký dík také patří ke snížení věkového průměru účastníků a jsme rádi, že naše akce oslovují již velké množství mladých lidí a celé rodiny včetně dětí. To bylo cílem. Pobavit všechny věkové skupiny a seznámit je se skvělou atmosférou akcí, které mají v názvu slovíčko bez plavek.

Na příštím BEZ PLAVEK nashledanou, přijďte zase pobejt a mít se fajn na Májové noci 19. 5. 2012.
Naturista KlubNaturista Klub
5
 
-

Tleskám :-)

Vložil bledule (bez ověření), 18. Březen 2012 - 19:23

Už vím, co mne na článcích o N-akcích, na kterých jsem byla (a mám svůj vlastní úsudek) tak strašně láká. Je to pohled, jak to viděli ostatní a o co jsem přišla a nestihla, když jsem nebyla zrovna v paláci pokladů- je to doplnění mých prima zážitků a společné sdílení radosti. Ta jedna tečka ve vodě jsem já, cítím se mezi vámi prima. Tu atmosferu jste popsal skvěle Rolande, využiju vašich slov pro propagaci tam, kde neumím najít vlastní slova. Jsem konzument, jako asi 8 stovek dalších, ale současně jsem vděčná a uvědomuji si tu práci organizátorů. Tleskám a děkuji všem.

 
-

Atmosféru děláte vy sami.

Vložil Roland Jitka, 18. Březen 2012 - 19:46

Skvělou atmosféru děláte vy zúčastnění, ne organizatoři, My jsme také jen takové ty tečky v bazénů nebo v jejich okolí. Napsat o krásně zažité atmosféře je pak jednoduché a příjemné. Rád popíši hezkou atmosféru i příště, protože vím, že vy všichni ji dokážete vytvořit perfektně. Takže organizátoři tleskají vám všem, kdo se včera zúčastnil. [Hvězda]

 
-

Jarné Čestlice

Vložil rene68, 18. Březen 2012 - 21:14

Po dlhšej pauze sme sa s rodinou znovu pripojili k množstvu naturistov aby sme spoločne za pekného teplého jarného počasia tak, ako sa patrí- bez plaviek – privítali jar. A veru nesklamalo ani počasie ani program. Jedine čas strašne rýchlo ubehol. Keď sa začínajú vyhlasovať výsledky súťaže v malovaní na telo, polnoc je už blízko. Len málo chýbalo k tomu, aby som manželku presvedčil k účasti na tejto súťaži, no snáď nabudúce. Ďakujeme celému tímu za príjemne strávené chvíle a tešíme sa na ďaľšie akcie. Peter s rodinou z Bratislavy!

 
-

A kolik že nás bylo? Byla

Vložil Horác, 18. Březen 2012 - 21:26

A kolik že nás bylo? Byla překonána tisícovka?

 
-

Čestlice

Vložil romanius83, 18. Březen 2012 - 21:55
Obrázek uživatele romanius83

Ako obvykle príjemná atmosféra a plno zábavy :) vyhriali sme sa v saunách a vybláznili na tobogánoch :) Nepochybne skvelú atmosféru potvrdzuje aj výrok z článku: „hrají si jako děti“ – keď už sa aj dospelí dokážu takto odviazať, je to naozaj zábava :)
Je super že sa na akciách objavuje čoraz viac mladých ľudí. Ešte by to možno chcelo spraviť program/súťaže aj pre (nás) mladých.
Len škoda že to vždy tak rýchlo ubehne. Už teraz sa tešíme na ďalšie stretnutie s našimi českými i slovenskými priateľmi ;)

 
-

Mně se moc libilo.

Vložil Linka, 18. Březen 2012 - 22:09
Obrázek uživatele Linka

já jsem byla velmi spokojená, a pobyt si vyloženě užívala jak malá holka. Moc ráda jsem se vrátila zase do dětských let a přišla si zablbnout jako ostatních 890 lidiček. Takto si to užívám vždy na každé vodní akci bez plavek. Asi ta nepřítomnost plavek dělá z dospělých lidí děti. Vždy se zase ráda stanu dítětem. [Spiklenec] Zkuste to také.

 
-

Díky

Vložil sailor, 18. Březen 2012 - 22:11
Obrázek uživatele sailor

Ahojda lidičky.
Chci Vám všem moc poděkovat za to, že mám kam zapadnout, mám kde se cítit fajn, mám kam zajít a vědět, že to bude prima večer, prima zábava a prima odpočinek. Díky vám všem, že se dokážete bavit, že se dokážete sejít, že se dokážete nadchnout a že se dokážete krom šatů nebo plavek oprostit od všeho nedůležitého a prostě vyjádřit svou radost ze života v plné nahotě. A to doslova. Díky moc všem zúčastněným i všem kdo z jakýchkoliv důvodu přijít nemohli. Díky moc všem dospělým i dětem. Díky mladým i vyzrálým. Díky organizátorům i těm co tvoří atmosféru. Díky vám všem za přivítání jara tak, jak se pro jaro sluší a jak se pro jaro hodí. Jaro je svěží, jaro je veselé, jaro je osvobozující jaro je naturistické. Díky.
[Spiklenec]

 
-

Program aj pre nás mladých....

Vložil zurek (bez ověření), 19. Březen 2012 - 7:32

Myslím, že program je vždycky pro všechny generace, ale hlavně:
Všechny naše akce dělá skupnika dobrovolníků, kteří akcím v aquaparcích věnují svůj volný čas bez nároku na odměnu. Všechny klubové prostředky věnujeme na další potřebnou propagaci celorepublikových aktivit a podpoře naturismu. Já osobně pendluju po ČR a lobuju za naháče přímo v areálech (za minutu jdu k řediteli Bazénu Rychnov/Kn. ohledně rozšíření n-plavání).
Chtěl jsem tím říct, že program je výsledkem snažení nás/vás všech. Pokud tedy chcete uskutečnit nějaké další soutěže apod., tak se ozvěte se svým konkrétním návrhem a není problém ho napříště zařadit.
Naturista už bohudík není věcí jednoho člověka, ale mnoha akčních a nápaditých lidí. Po 9 letech se to podařilo.

 
-

Výzva pro všechny.

Vložil Roland Jitka, 19. Březen 2012 - 10:07

Nedávno jsme zařadili do programu trochu netradiční soutěž, kterou jsme pracovně v článku nazvali Babylonská kroužkovaná. To byla soutěž pro mladé, kde hlavně výdrž byla důležitá při labyrintu Babylonu, kdy má soutěžící kroužek a jde podle provázků, které vedly i tubusem tobogánu. Kroužek je na provázku, aby musel soutěžící překonat všechny překážky. Tuhle soutěž si sám zorganizoval nick strejček a je pro fyzicky zdatné jedince. Pokud jste měli na mysli něco podobného sem sním a i organizátoři pomůžou v realizaci. I každý jiný nápad se cení, protože Naturista je stejně dobře Vás jako náš a soutěž pobaví všechny, jak soutěžící tak diváky.

 
-

Program

Vložil romanius83, 19. Březen 2012 - 20:37
Obrázek uživatele romanius83

Ivoš, mne je úplne jasné ako to funguje a viem koľko práce stojí za tým všetkým. Už viackrát som vyjadril podporu a vďaku všetkým ktorí sa podieľajú na fungovaní týchto skvelých akcií, takže vašu prácu si naozaj vážim a som (sme) ochotný v prípade potreby kedykoľvek pomôcť. Chcel som len poukázať na skutočnosť, že sa celkom rozširuje zastúpenie mladej generácie a vytvára sa tým priestor pre aktivity pre túto skupinu. Momentálne nemám nejaké konkrétne nápady, ale určite sa nájde niekto kreatívny – čítal som už minule o tej „kroužkovanej“ a bol to úplne skvelý nápad; strašne ma mrzelo že sme tam vtedy neboli :(

 
-

Byla bych pro soutěž dvojic.

Vložil Linka, 20. Březen 2012 - 22:09
Obrázek uživatele Linka

Byla bych pro soutěž nějakou pro smíšené dvojice, třeba náhodně vybrané moderátorem. Seznámili by se lidé mezi sebou, kteří se možná jen někde potkají v šatně, nebo si dají přednost na schodech ve vířivce. Třeba kroužkovaná pro dvě osoby, jen né tak náročná jako ta minulá. Myslím, že statut soutěží by měla být pro soutěživost a zábavu a nejen pro ceny. Pro vypnutí mozku a udělat něco hezky ztřeštěného. [Spiklenec]

 
-

Soutěž dvojic

Vložil Pepper, 21. Březen 2012 - 11:39

Výborný nápad, hlasuji pro! [Úsměv]

 
-

Dva fotografové

Vložil Linka, 24. Březen 2012 - 1:32
Obrázek uživatele Linka

Dva fotografové, to je dobrý nápad, je alespoň na co koukat. V tom by se mělo pokračovat.

 
-

Dva fotografove,urcite

Vložil PRAZAK, 24. Březen 2012 - 15:21

Dva fotografove,urcite lepsi,nez jeden. U pana fotografa bylo vse jasne,ale slecna fotografka, byla take naturistka…??