NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

NATURISTICKÝ PLESÍK Hradec Králové 2007

Vložil Anonymní, 29. Leden 2007 - 9:25

Společnou saunu zná dnes každý. Tentokrát se po ní nemusíme soukat opět do plavek a můžeme se rovnou vrhnout na tobogán!
Plavky jsou jedno veliké lidské nedorozumění!NATURISTICKÝ PLESÍK

Kdy? 27. ledna 2007 18 – 21 hod.
Kde? AQUACENTRUM Hradec Králové mapa
Mezi Filharmonií a Aldisem, Eliščino nábřeží.

TOBOGÁN-VLNOBITÍ
50m BAZÉN
SAUNA s VENKOVNÍM ATRIEM
MALOVÁNÍ NA TĚLO
Plavecké závody
Hudba ke skoku i rozjímání – SAMBA, RUMBA, MAMBA, břišní tance…
SAMOTNÍ PÁNOVÉ POUZE JAKO DOPROVOD DĚTÍ DO 15 LET.

Teploty lehce nad průměrem by podle dlouhodobého výhledu Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) měly vydržet v následujících čtyřech týdnech. Co se srážek týče, příští týden by mělo pršet dost, v těch dalších pak průměrně až lehce nadprůměrně.
0
 
-

Hradecký Plesík 2007

Vložil JirkaRybka, 29. Leden 2007 - 14:02
Obrázek uživatele JirkaRybka

Navštívili jsme s kamarádkou nedávný Plesík v Hradci – takže jaký byl?

Především asi poznamenaný sněhovou nadílkou, která mnohého řidiče od cesty do Hradce odradila. Nebo aspoň myslím, že to tak bylo – účast naháčů mi tentokrát připadala méně hojná, než je obvyklé. To ale samozřejmě nijak neuškodilo kvalitám vlnobití ani ostatních atrakcí – spíše naopak: Nikde nebylo přecpáno, i do nejvyhledávanější vířivky pro zimomřivé se mnohdy dalo vmáčknout, a na tobogánu se jezdilo bez fronty.

Největší poptávka byla, jak se na zimní termín sluší, po teple – pěkně našlapaná sauna s poloprázdným bazénem docela kontrastovala. Pro mě osobně byla největším zážitkem z celé akce pravá naturistická koulovačka, kterou jsme ve 2–3 lidech rozpoutali ve venkovním atriu u sauny. Vrstva ledu na dlažbě atria sice trochu studila do chodidel, ale jinak mohu sněhové hrátky bez oděvu jen doporučit, zvlášť po sauně! (Tímto se znovu omlouvám pánovi, který se nám do té sněhové bitvy omylem připletl, a schytal v zápalu boje pár dobře mířených zásahů – člověka v naturistické uniformě prostě zezadu nelze odlišit od jiného, podobné postavy… Pán to naštěstí vzal sportovně.)

Jinak byla akce trochu programově chudší, než se v Hradci stalo standardem, no ale nemůže být pokaždé posvícení… Pokud vím, tak i sám organizátor tentokrát časově sotva stíhal, mimo jiné kvůli zimním silnicím, takže lze menší pozornost věnovanou zvukové aparatuře a zalepování oken, nebo třeba vynechání obvyklého malování na tělo, snadno pochopit. Příště si to jistě v Hradci vynahradíme :-) Taky jsme tentokrát museli oželet 50m bazén, ale to není až taková újma – pokud vím, býval vždy spíše prázdný.

Drobným falešným tónem byla možná paní v pokladně, která se vymáhání Hradeckého (někdy už tak rozporuplně vnímaného) omezení vstupu mužů, zhostila se značnou horlivostí, a možná i trochou nepochopení. Zatímco na podzimním Helouvínu se někomu zdál dozor u vchodu nedostatečný, tentokrát paní halasně avizovala, že samotné muže ani samotné ženy (!) nemůže vpustit (to druhé vzbudilo ve frontě poněkud rozruch), a uvnitř jsem pak zaslechl i debaty naznačující snahu paní pokladní nevpouštět muže s dětmi, pokud se jí zdály být vypůjčené. Věřím, že příště bude situace u kasy opět přehlednější a více v pohodě…

Navzdory drobným výtkám ale musím celou akci v závěru pochválit – naturistická pohoda v Hardeckém aquaparku se prostě konala, na úrovni minimálně Libereckých akcí v Babylonu, no a to je hlavní. To v každém městě zdaleka nemáme! :-)

 
-

Hradecký úpadek

Vložil zurek (bez ověření), 30. Leden 2007 - 22:56

Díky Jirko za kulantní popis akce, nicméně asi každý viděl, že to byla zatím nejhorší n-akce v HK. Důvodů je několik, možná zčásti počasí, možná slabší propagace. Já osobně cítím dost velkou vyhořenost svého já a to je na místě pauza. Karneval vynecháme a přes léto snad přijdou síly na další zimní sezonu. Já řeším dost svých osobních problémů na to, abych v pohodě ukočíroval celý večer. Takže aquaparku bye, bye a v říjnu se uvidí. Přeju všem příjemný zimní spánek, jdu to všechno zaspat.

 
-

Zimní spánek

Vložil Petar, 5. Únor 2007 - 16:04

Zdar Ivoši, naprosto chápu Tvůj stav, taky jsem ho už zažil, člověk se do něčeho vkládá, organizuje a po čase pak příjde pocit typu " jsem v tom sám, nic se nemění, mám svých starostí s rodinou, prací..... Tvoje rozhodnutí dát pauzu je myslím dobré. Sami jsme letos pro starosti s dětmi a pod. nestihli nic než jedny páteční Všestary a pár saun.

Jinak ale dovol stručnou zpětnou vazbu. To co se Ti vede celostátně i regionálně – Hradubicko resp. VČ nemá u nás obdobu a moc díky za to, že člověk, kterýmu se zachce vyrazit si zaplavat má poměrně dost možností, nudaplavání se pomalu stává ne snad masovou záležitostí ale třeba v HK a okolí normálně přijímanou alternativou trávení volného času (bez příchuti senzace o něm píší noviny, kulturní program…). Z mého pohledu není ani tak rozhodující jestli je na takovém večeru kdovíjaký program, rozhodující je, že prostě existuje možnost si v normální společnosti zajít v zimě do bazénu.

Takže Tvoje stopa je hluboká a dobrá, přeju dobrý sebezpytný období a nejpozději na jaře na písáku ahoj Petr