NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

polovina listopadu 2015 v Čestlicích

Vložil Eva7252, 15. Listopad 2015 - 19:28

V sobotu 14.11.2015 se po dvou měsících konal opět další večer naturistů v Aquaparku Čestlice. Počasí bylo proměnlivé – zatímco v Praze bylo odpoledne ještě stále příjemně, na severu Čech u Chomutova od 14 hodin pršelo a bylo temno a nehezky.  Postupně však příslušná fronta doputovala i ku Praze a naturistům připravila studenou spršku, obzvláště při čekání na tradiční ceremoniál v sauně Srubová baňa. Návštěvnost byla tentokrát velmi slušná, cca 870 návštěvníků je velmi slušný počet, i když nedosahuje rekordů tak jako v minulosti.  Pro saunováníchtivé naturisty byla připravena zajímavá směs speciálních procedur, z nichž si každý mohl vybrat. V 19 hodin byl ve velké finské sauně ceremoniál podzimní s vůní švestek a ledovou tříští, o půl hodiny později ceremoniál sladce grepově osvěžující. O další půlhodinu později už bylo vidět nedočkavé účastníky před venkovní saunou. Poté, kdy se podařilo většině zájemců najít alespoň velmi malé místečko k sezení, vtrhl dovnitř energií nabitý jinoch Suriomário z Mexika. Za zvuků latinskoamerické hudby pak strhl přítomné potící se k potlesku a pozvbuzování, jehož přirozeným vyústěním bylo rychlé zchlazení ve vedlejším ledovém bazénku. Stále žhnoucí sauňáci se rychle mohli přesunout do vedlejší vířivky, v níž byla voda znatelně chladnější, než dříve. O to více se však bylo možno těšit se na rožnění v ostatních saunách. Ani tentokrát nechyběla laser show, vlnobití, diskotéka, jízda na tobogánech, pivo i nealkoholické nápoje, dobré jídlo a nálada. Prostřednictvím rodiny vyřizuji těm, kteří na něj nezapomněli, pozdrav od Ivoše a další večer naturistů v Čestlicích se doufejme bude konat opět za dva měsíce, již v lednu 2016.

5
 
-

Čestlice opět nezklamaly

Vložil Jarda2, 18. Listopad 2015 - 11:11

Dorazil jsem tentokrát okolo půl sedmé a ve vodním světě – ještě samozřejmě v plavkovém režimu – bylo daleko méně lidí než obvykle. Trochu jsem měl obavu jaká bude návštěvnost následné n-akce ale kupodivu se Aquapalace naturisty naplnil nad očekávání. Opět skoro ideálně vyvážené věkové složení návštěvníků, tobogány skoro bez front, vnitřní část divoké řeky celý večer v provozu, prostě pohoda. Návštěvnost 870 naturistů je vzhledem k prakticky nulové propagaci akce až neuvěřitelná a opět jen potvrzuje že naturisté jsou velmi vděčná a věrná skupina návštěvníků.

Bedlivě jsem dával pozor kolik se tam tentokrát objeví plavkáčů a za celý dlouhý večer jsem zaregistroval pouze jedinou mladší Asiatku v bílých bikinách, které u vstupu k tobogánům plavčík plus jeden z naturistů klidně ale velmi důrazně anglicky vysvětlovali že plavky na akci opravdu nejsou povolené – a patrně úspěšně, protože už jsem jí tam v plavkách později neviděl. Druhým případem pak byl cca 8-mi letý chlapeček, který tam celý večer vesele pobíhal v plavkách se svým nahatým tatínkem, ale to je věc která asi vadila jen málokomu.

Pan Pražák nedorazil, tentokrát by s plavkáči opravdu neměl problém [Tmavé brýle]

 
-

Tak to je opravdu vtipné

Vložil Jarda2, 24. Listopad 2015 - 16:39

protože na webovkách Aquapalace se v rubrice Aktuality objevila spousta novinek a mj. dodatečně i nedávný naturistický večer v sobotu 14. listopadu 2015. Takže teď už není pro informace o něm nutné stahovat PDF s programem ale stačí si normálně kliknout sem a už krásně víte jaká že to zajímavá akce se odehrála v Aquapalace 14. listopadu 2015, po rozkliknutí tam najdete dokonce i detailní rozpis cen.
Takhle nějak bych si to představoval, ale pokud možno informaci uveřejnit tak 14 dní před akcí a ne 14 dní po jejím konání … [Tmavé brýle]

 
-

Naturistické akce v AP Čestlice už patrně skončily

Vložil Jarda2, 2. Prosinec 2015 - 18:03

Na webových stránkách AP Čestlice se ke stažení v PDF objevil kompletní program na prosinec a leden a pravidelný naturistický večer – který býval vždy v lednu – už v něm není. Pravděpodobně to znamená že oblíbené naturistické večerní sobotní akce jsou již minulostí.

 
-

budoucnost naturistů v aqp cestlice

Vložil Eva7252, 3. Prosinec 2015 - 15:05

Dle dnesniho infa z aqp cestlice je to z 50% pravděpodobne.

 
-

Konec akcí v Čestlicích

Vložil Pepper, 3. Prosinec 2015 - 22:49

Dobrá zpráva pro Pražáka: už nebude muset vyhánět plavkáče z Čestlic. Naturistické akce se tam v příštím roce konat nebudou.

 
-

Cestlice pro p.Peppera...

Vložil PRAZAK, 4. Prosinec 2015 - 10:26

To jsem presne cekal , ze se najde nejaky „hrdina“ . Ozval se , jiz po druhe, p. Pepper… Tak abych Vas zklamal , do Cestlic chodim , pravidelne , 1× – 3× tydne , do saunoveho sveta , kde s plavkaci problemy nebyvaji , staci upozornit personal a je to vyreseno . A jeste jsem Vas chtel pozadat , starejte se o sebe , nebo o nejake Vase zname , na te Vasi , Jizni Morave , a neberte si moje jmeno do ust ! Ja se o Vas , take nestaram !!! S pranim hezkeho dne PRAZAK

 
-

akce v cestlicich pro rok 2016 se jiz konat nebudou

Vložil Eva7252, 4. Prosinec 2015 - 13:00

Text e-mailu z AQP Čestlice ze dne 3.12: Vedení společnosti rozhodlo,že v příštím roce bohužel nebude Aquapalace Praha pokračovat v akcích Koupání a saunování bez plavek.I přes přínos akce pro Aquapalace Praha vedení rozhodlo pro příští rok takto. Samozřejmě náš Saunový svět je pro příznivce naturismu vždy otevřený.

 
-

Hrdina

Vložil Pepper, 4. Prosinec 2015 - 18:23

Paane Prazaku, nevim, co myslite tim hrdinou, ale treba mi to vysvetlite. Samozrejme jsem mel na mysli naturisticke akce, nikoli saunovy svet, ostatnim to snad doslo. [Úsměv] Ja tu zlostne nozickou nedupal. [Spiklenec] Hezky vikend preju.

 
-

To je velká škoda,

Vložil M.Dr., 4. Prosinec 2015 - 21:19

nemáme to zrovna za rohem, ale jednou ročně na jaře jsme si rádi udělali víkend v Praze s návštěvou naturistického koupání. Věřím, že alespoň „naše“ Uherské Hradiště zatím zůstává.

 
-

Čestlice

Vložil Pepper, 4. Prosinec 2015 - 23:53

Je to smutné. Přiznám se, že jsem se celý rok divil, že pokračují… Ne, že by mi to vadilo. [Smích]

 
-

A víte proč v saunách

Vložil kaldoh, 5. Prosinec 2015 - 11:44
Obrázek uživatele kaldoh

v Čestlicích není problém s plavkáčema? Protože češi – jak řekl už náš historicky první prezident – jsou mstiví zbabělci. A věční remcalové na nesprávných hrobech. Kdepak nějaký nudismus, naturismus, co smrdí svobodou nebo vlastním názorem, no od toho honem pryč! Ne – my se neobnažujeme, my nechodíme nahatý po přírodě.

My nic, my ani muzikanti, my se normálně jdeme saunovat.

A hlavně se po saunování někdo nenaváží do kdekoho, že ho pohoršují plavkoplavci, a nikdo nezjednal nápravu. Není se co divit, že se nikomu do pořádání večerů hadr ohne nechce a chtít nebude. Zvlášť když jsme se, my zbabělci, nedokázali ozvat a účinně zabránit nezákonnému rozsudku natvrdo za čin, který není trestný podle platného trestního zákona.

 
-

Aniž bych se

Vložil kaldoh, 5. Prosinec 2015 - 11:43
Obrázek uživatele kaldoh

do kohokoliv navážel, musím zmínit, že večer bez plavek byl pro mě důležitý ze dvou hlavních důvodů. Čestlice jsou blízko, ale pro mě cenově nedostupné v normálním provozu. Nikde jinde není tolik tobogánů a ty jsou pro mě štáckripla rentiéra nejúčinnější rehabilitační pomůcky. Když dám za třiapůl hodiny 300,–Kč, můžu nejen jezdit do vyčerpání sil, ale taky podle potřeby odpočívat. To jednou za dva měsíce finančně zvládnu, horší je ale zdravotní stav, ač nerad, dva letošní termíny jsem nezvládnul dojet ani tam, natožpak někam dál. Kdybych ale chodil jedenkrát až třikrát týdně do saun v Čestlicích, stálo by mě to za rok víc, než pořízení sauny a bazénu vlastního. A nemusel bych se jezdit vztekat do Čestlic na pohoršující hadristy.

 
-

Divná formulace

Vložil M.Dr., 5. Prosinec 2015 - 12:55

„I přes přínos akce pro Aquapalace Praha vedení rozhodlo takto“ – to je divné. Jako kdyby vedení byla jakási vyšší moc, která působí bez ohledu na účinky dole.

 
-

Doba se mění

Vložil eSHá, 5. Prosinec 2015 - 19:55

Vážení, všímejte se také toho, co se děje kolem Vás. Tady vůbec nejde o přínos pro Aquapark a ani o přínos pro naháče. Tady se plní vyšší zájmy. Nejprve se na koupalištích omezí nudisté a pak se pomalu zavede koupání v burkách.