NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Poprázdninová Párty bez plavek AQUAPALACE Čestlice Praha.

Vložil Roland Jitka, 16. Září 2012 - 16:35

První bazénová akce po prázdninách vycházela ještě kalendářně do léta. (15.září.) V tomto období bývá vcelku problém s návštěvností, protože za krásného počasí se málokomu chce odejít brzo z nudistické pláže směr bazénová akce. První poprázdninová noc naturistů díky ne moc hezkému počasí tento problém neměla. Už před šestou hodinou bylo u pokladen plno, což slibovalo návštěvnost velmi ucházející. Úderem šesté hodiny večerní mohla naše skvělá akce začít. V reportáži se dozvíte co zajímavého jsme prožili a kdy si podobnou akci pro velký úspěch zase moc rádi zopakujeme.VÍTEJTE v AQUAPALACE Praha Čestlice.


Častým dotazem prvních potencionálních návštěvníků je otázka času kdy naše akce vlastně začíná? Na našem kalendáři je napsána doba 18–23,30 hodin. Je skvělé, že saunový svět můžete navštívit i dříve a je celý naturistický po celý den a než ho celý projdete a vyzkoušíte nepřeberné množství saun, prohříváren, odpočíváren, zaplavete v bazénku a necháte na sebe působit bublinky ve vířivce, tak zjistíte, že zde čas utíká proklatě rychle. Od 20 hodin nastává hodina H, kdy je otevřen pro naturismus vodní svět, to znamená, že od té chvíle již nikoho v plavkách v celém areálu AQUAPALACE Čestlice Praha nepotkáte. (Což hlídají i plavčíci a také několikrát vyhlásí místním rozhlasem.)

Ve dvacet hodin začíná naše úžasná naturistická párty všude a celý areál je nám k dispozici k naplnění našeho již léty prověřeného programu neustálé zábavy pro vás. Naše akce jsou již známé a oblíbené. V sobotu bylo dokonce více lidí na naturistické párty, než v době plavkového provozu bazénového areálu. Je to vcelku logické, protože spousta naturistů přichází na osmou hodinu a mnoho lidí z textilního provozu zůstávají i nadále v době již naturistické. Velmi málo lidí odešlo s koncem textilního provozu. Bylo poznat na mnoha lidech, že jsou na naturistické akci úplně poprvé, možná dokonce byli poprvé opravdu naturisty. Prozrazovaly je neopálené bílé plavky na jejich tělech. Někteří se zúčastnili i akce malování na tělo a na jejich tvářích se během párty značilo slovo spokojenost. Je možné, že po naši akci se již budou dívat na plavky jako na holou zbytečnost, jako to činíme po léta my.

Nyní již k programu od 20hodin.

Nafukují se Aquazorby, připravují se dětské soutěže, vyhlašuje se bazénové vlnobití. Někteří se teprve vracejí z rozsáhlého saunového světa nebo z restarace nad bazeném. Všude vládne pohodová a klidná atmosféra, která vždy zdobí naše setkání.

Soutěž v Aquazorbingu: Nejedná se vlastně o soutěž, ale spíše o vyzkoušení si stability ve vodním balónu nafouklého vzduchem na vodní hladině. Oblíbená to zábava dětí a náctiletých, kteří již dokazují, že opravdu v zorbu nestojí poprvé. Blbnutí v balónech probíhá po celou dobu naší naturistické párty a po celou dobu se na zorby stojí fronta. Tady bych chtěl poděkovat Pavlovi a ještě jednomu naturistovi, jehož jméno neznám, za skvělou práci při nafukování balónů vzduchem po celý večer. Stejní lidé pomáhali lidem i ven z vzduchových balónů. Zde bych chtěl trochu pokárat ostatní naturisty, protože tito lidé asi z pobytu v aqua měli akorát upracované ruce a nenašel se nikdo, kdo by je vystřídal i když bylo okolo spoustu přihlížejících.

Aquaerobik: Stále oblíbenější je tancování v bazénu za předtančení krásné cvičitelky. Za chvilku už se nám do vymezené části bazénu lidé ani nevejdou. Zvláštní je, že těchto tanců ve vodě se zúčastňují i muži, kteří dle svých slov jinak vůbec netancují. Vzhledem k nepřítomnosti žádné prověřené tanečnice z dřívějška, které vždy roztancují celý bazén se úkolu předtančení velmi dobře zhostila Apolenka i když to byla její premiéra, tak si počínala velmi zkušeně a pod jejím vedením za doprovodu krásné hudby našich diskžokejů se vlnil v bazénu za chvilku opravdu každý.

Dětské soutěže: Zkušená organizátorka dětských soutěží s nepřebernou studnicí nápadů, Pavla (Asmara) opět dokázala zabavit všechny dětičky. Rodiče si mohli na chvilku odpočinout a věnovat se své zábavě, bez přítomnosti svých ratolestí. Děti hned úvodu naturistické akce sondovaly jaké budou soutěže, v kolik hodin a pod. To ukazuje na to, že nejsou s námi poprvé a na soutěže se opravdu těší a závodění si viditelně užívají. Soutěže jsou pokaždé jiné, takže nehrozí nějaký stereotyp a soutěže nabízí napětí do poslední chvíle. Děti soutěží opravdu naplno i když vědí, že obdarovány cenami budou všichni, kdo se závodů účastní. Ty nejšikovnější dostanou ještě vždy něco navíc při závěrečném vyhlášení výsledků.

Malování na tělo: O pár minut později než bývá zvykem vyhlásil Ivoš malování na tělo, což ale na výsledné obrázky nemělo žádný vliv. Pokud hledáte soutěž, která nezná rozdíly v oblíbenosti jak co se týče věku, tak co se týče pohlaví, je to právě malování na tělo. Sice se vybírají nejlepší obrázky porotou, to ale neznamená, že by se účastnili jen lidé co malovat umí. Uvedená činnost je právě tím zajímavá, že se všichni děti i dospělí vrátí do dětských let omalovánek a barviček a skoro hodinu na sebe patlají barvičky, dokud nevzniknou nějaká smysluplná dílka na tělech jejich maminek, manželek, partnerů, manželů tatínků nebo dětí. Mnohdy je malovaný i zároveň malující, takže jistě chápete, že barvičky jsou za chvilku všude a to nejen na tělech soutěžících.

Závěrečné vyhlášení výsledků a společná fotka: Pokud někdy chcete vidět nejvíce naturistů na jednom místě, tak se přijďte podívat na vyhlášení výsledků našich soutěží. Vždy ve 23,00 praská místnost pod restaurací ve švech. Probíhá přehlídka modelů malovaní na tělo a vyhlašování výsledků. Porota ve složení Vašek, Jitka a Jana opět neměli vůbec lehkou práci, vybrat nejlepší malůvku, protože pro mě vyhrávají všichni, kdo se přišli pobavit a vrátit se do dětských let. Leč jejich funkce je jasná, vybrat nejlepší. Sami vidíte z přiložených fotek a členové Klubu naturistů i z přiložených fotogalerií, že být porotou není žádné terno a že se jedná o zodpovědnou práci všech zainteresovaných. Zkuste si sami zahlasovat (a tudíž vžít se do role poroty), který obrázek je nejlepší a můžete to napsat třeba do komentáře pod článkem.

Jak jsem již naznačil, tak vítězové byli všichni a Ivoš dárky odměnil každého, kdo měl na sobě něco nakresleno a jako vždy, ti nejlepší získali i něco navíc. Odnášeli si trička, čepice a samolepky s naším logem, lahvičky šampusu, či něco ke zkrášlení svého auta. Děti si zase rozebraly dárečky, píštalky, samolepky a podobné drobnosti za svoje výkony v soutěžích.

AQUAPALACE PRAHA ČESTLICE, plný spokojených naturistů.AQUAPALACE PRAHA ČESTLICE, plný spokojených naturistů.

Naše večery jsou jiné než Vaše běžná návštěva s rodinou v aquaparku, protože se snažíme vytvořit pro své naturisty něco navíc. Naturisté jsou velmi družní a veškerou činnost vytvářejí hlavně pro pobavení dětí. To se odráží i v účasti dětiček na našich akcích. Je tam dětí jako smetí. Věkový průměr se akce od akce snižuje a dětí stále přibývá. Děti jsou bezelstné a odpovídají popravdě. Vezměte je běžně do textiláckého aquaparku a pak je vezměte na naši akci a uvidíte sami, kam budou chtít jít příště.

Jsou ale lidé, kteří nejsou soutěživí, nemají děti a třeba nejsou příliš zdatní naturisté, nebo přijdou úplně poprvé. Pro lidi, které jsem popsal, nabízí naše akce klid a relax ve vířivkách, saunový svět klidu a hlavně osušky jsou povoleny na všech našich akcích, protože s přítomností lidí, co jsou poprvé podvědomě počítáme a snažíme se jim vytvořit co nejlepší prostředí.

Pokud ještě váháte se k nám připojit, chtěl bych Vás pozvat na příští listopadové setkání v AQUAPALACE PRAHA při volbě MISS natura pro rok 2012 se spoustou další doplňkové naturistické zábavy a relaxace. Pozvání pochopitelně platí i pro stálé návštěvníky našich akcí.Přijměte srdečné pozvání na listopadovou MISS natura 2012.


Jistou perličkou bylo, že naší akci přihlížela ze zdi obrovská reklama na plavky. Spousta z těch co prvně na naši akci odložili plavky už nabídku reklamní akce asi nevyužijí a nadále již jakýkoliv textil kolem vody budou nejpíše ignorovat. Kdo by si také nechal dobrovolně vzít ten skvělý pocit koupaní bez plavek. Možná, že to lidé postupně zjištují a proto si prodejna plavek vcelku bez efektu, musela objednat takto velkou reklamu. Reklama obvykle bývá na věci zbytečné a v našem případě to platí dvojnásob.

Naturista KlubNaturista Klub
Přispěvatelé: Líbil se Vám tento článek? Máte pěkné naturistické zážitky z Vaší dovolené, cestování, návštěvy bazénu, aquaparku, wellnessu? Podělte se o zážitky s ostatními čtenáři. Za článek většího informačního rozsahu Vám nabízíme volnou vstupenku na libovolnou akci Naturisty cz.
Svoje texty, fotografie, videa posílejte na EMAIL. [Pošta] Potěšíte sebe i ostatní naturisty.

Pokud byste chtěli podpořit Naturistu cz. jakoukoli částkou, tak můžete bez poplatku systémem PAY SEC na naše jméno: naturista, číslo: 3891789. 
Předem Vám děkujeme.

Inzerenti a zájemci: Chtěli byste zde prezentovat svůj obchod, nabídku, služby nebo Vaše činnosti? EMAIL. [Pošta]
Využijte prosím naši širokou nabídku Vaší prezentace na internetu i na reálných a oblíbených akcích NATURISTA.CZ.

5
 
-

díííky

Vložil sailor, 16. Září 2012 - 22:39
Obrázek uživatele sailor

I přes pozdní začátek se Ivoš bravurně chopil role moderátora, a dokázal tak, že není třeba obrovské show k tomu aby se skuteční naturisté znovu skvěle bavili. I já jsem po dlouhém a složitém létě využil určitě z poloviny spíše sauny, ale neopoměl jsem střídat je s naturistickým programem dole u bazenů. Trochu si sypu popel na hlavu za svou delší nepřítomnost nepodloženou bohužel prázdninovými radovánkami, nicméně první poprázdninovou naturistickou noc jsem si díky Ivošovi, Rolandovi s Jitkou, a dalším naturistickým nadšencům, jako je Jirka, Peper, Asmara a další opravdu užil a trošku si polepšil náhled na svět v ne zrovna lehké životní etapě. Chvilku jsem si myslel, že se zrovna moc dobře nerozběhne malování na tělo, ale nakonec tam byla mezinárodní účast v počtu více než obvyklém. Mě osobně se nejvíce líbily váhy, ale i třetí místo s univerzálním oceněním bylo milé. Jen mne trošku mrzí odliv sponzorů typu AQUA, či welnes hotelů. Bohužel to sám vidím obecně ve společnosti a jsem rád, že většina lidiček bere stále naturistické akce jako možnost si odpočinout, vypnout a užít si pohodový večer, než jako zápas o ceny. A ještě jedna připomínka na závěr. Ta kasička na stole je na to, aby si zájemci o vystavené produkty, jako jsou trička, čepice samolepky a jiné nepřipadali trapně, když si něco berou na památku a alespoň symbolicky přispěli na pořízení těchto věcí. Viděl jsem bohužel i dámu, která si nabrala 4ks triček aniž by ji napadlo se například zeptat, jestli je to volné. Každopádně díky moc za skvělý večer. sailor [Úsměv]

 
-

Buďme opravdu solidární s dětmi.

Vložil Roland Jitka, 16. Září 2012 - 23:25

Kasičku na naturistickém stole s věcmi Naturista.cz je opravdu třeba chápat jako výraz určité solidarity hlavně s dětmi. Protože hlavně pro rodiny s dětmi naše akce slouží a děti mají být za nějakou soutěž a výkony obdarovány. Děti jsou naší budoucností a nejen naturistickou a proto je třeba je stále trochu motivovat. Mějte to na paměti když uvidíte kasičku, že její obsah bude pro vaše děti vybrán a vlastně jen ve formě dárečků a cen do soutěží předán zase jim. Myslete na to i ve chvíli, když zrovna své děti na akci nemáte. Nikdo po Vás nechce horentní sumy jedná se opravdu spíše o symboliku drobných peněz, které Vám vrátí paní na pokladně, když platíte vstupné.

Podívejte se na to hlavně z pozice těch dětí, když bychom při vyhlašování vítězů dětských soutěží oznámili dětem zhruba toto. „Milé děti jelikož minule vaši rodiče odmítli dát dát na ceny v soutěži byť jen jedinou korunu, poučíme vás místo rozdávání cen o rozsahu ekonomické krize.“ Děti v té chvíli budou jistě radostí bez sebe a mnozí přítomní dospělí se oprávněně zastydí.

Další úvahu na téma solidarita s našimi dětmi nechám na každém z Vás konkrétně.

Co se týče sponzorů tak nejlepším sponzorem našich akcí jsme my sami, protože se nám investované peníze zase vrátí v relaxu, zábavě a dobrém pocitu, že jsme udělali něco pro sebe i pro ostatní.

 
-

Člověk míní, život mění.

Vložil Vogel, 17. Září 2012 - 7:24

Škoda, tentokrát jsem po pauze vynucené různými okolnostmi chtěl konečně dorazit. Bohužel zdravotní komplikace mi to zhatily. Věřím, že to byla báječná akce a že bych potkal spoustu známých odsud a z dovolených.

sailor: Trička nejsou za symbolický příspěvek, ale za jasnou cenu v prodeji. Informace já jsem jí viděl je sice hezká, ale bohužel nanic. Chtělo jí to zastavit, ale teď už to nezachráníme. No, aspoň to víš pro příště.

 
-

Čestlice na konci léta

Vložil Petar, 17. Září 2012 - 9:24

Ahoj všem, pár mých dojmů z Čestlic, dorazili jsme s dětmi až na osmou, protože po sauně jsme většinou tak zrelaxovaní, že už se nám do ničeho než ležení nechce a tak ji zařazujeme až nakonec. U propagačního stolku u vstupu se usmíval nezmar Ivoš a display ukazoval okolo 700 lidí s tím, že kolem nás dobrá další stovka čekala u pokladen, někdo asi zase v mezičase odešel ale žádné velké protiproudy lidí jsme v osm nezažili. Je fakt, že jsem si tentokrát všiml více lidí, kteří podle počátečního ostychu (typu v županu až na start tobogánu) asi měli premiéru. Snad se jim líbila, vesměs nepůsobili nějak vystresovaně. Jedinou „těžkou“ ranou byla cedule nevstupujte před divokou řekou, na kterou jsme se rok těšili, ale odpružili jsme to na pár tobogánech. Čas pádil, děti si zasoutěžily, v paláci vlnobití mi s Ivošovým decentním moderováním tentokrát bylo nějak pohodověji. Nějakou půlhoďku jsem s Ivošem pak tuším (podle fotky) Rolandem a nakonec tuším Pavlem nafukoval zorbobuňky a pak z nich vysvobozoval zárodky. Když už zbývalo času tak tak na dvě kola sauny, prchli jsme do venkovního srubu, v jeho přítmí nechali všechno doznít a nakročili do říše spánku. Je úžasný mít možnost navštěvovat takhle přirozeně vodní svět, díky [Tmavé brýle] .

 
-

škoda, že nebyla divoká řeka

Vložil PetrK, 17. Září 2012 - 16:29

Škoda, že nebyla divoká řeka…

Petr

 
-

Také jsem to viděl. Ani já

Vložil Vasek Petra, 17. Září 2012 - 20:47
Obrázek uživatele Vasek Petra

Také jsem to viděl. Ani já jsem nezasáhl, poněvadž jsem vlastně ani nepochopil jak Ivoš myslel to, když řekl „všichni ostatní co jste se malovali. Můžete si něco vzít“ úplně přesnou formulaci si nepamatuji. Tím, že se s části improvizovalo to dopadlo tak, že Ivošův stánek byl vzat útokem. Takže to bude spíše nedorozumění a někteří lide, hold i mezi naturisty, jsou prostě … . Já viděl paní, která si nesla dvě trika a jednu či dvě kšiltovky. Byli bychom rádi kdyby se lidé naučili více používat kasičku pro odložení svých drobných. My s Petrou jsme si zavedli sami pro sebe pravidlo, na každé navštívené akci vložit do kasičky stanovenou částku a dodržujeme to. Zkuste to i vy ostatní.

 
-

Přesně to cituješ Vašku.

Vložil Roland Jitka, 17. Září 2012 - 21:31

Ta citace Vaška je úplně přesná, proto jsem na to nijak nereagoval i když jsem se tomu vyhlášení divil a co se dělo potom, jsem se divil ještě více. Holt spousta lidí si odnesla věci zdarma za Ivošovo přihlížení. S vkládáním částek do kasičky je to pro nás automatické na každé akci.

Bohužel večer v Čestlicích mně přesvedčil že i mezi naturisty jsou lidé co mají s naturismem společné jen to, že mají sundané plavky. To, že je naturismus i o slušnosti, asi někteří jakonaturisté ani netuší.

Je nás už docela dosti, kterým Ivoš důvěřuje a nechá nás u svých věcí klidně samotné a nevěřím, že by někoho z těch lidí vůbec napadlo si vzít bez zaplacení i malou drobnost.

 
-

DÍK

Vložil sailor, 17. Září 2012 - 21:47
Obrázek uživatele sailor

Díky Vám, Vaškovi,Petře,Rolandovi, Jitce i dalším, kteří odpověděli dříve, ale i za mě, na otázku, proč si ji nezastavil. Moje zmínka o chování některých lidiček, neměla být konkrétním ,,žalováním" ale je postesknutímsi nad konkrétním jevem a pokud možno rýpnutím si směrem k člověku, který se v tom případně pozná. Ta formulace tam skutečně zazněla, možná jako poděkování všem zúčastněným soutěže a jak si to kdo vysvětlil už je věc druhá. Nejsem dráb, jen mne to zamrzelo. [Pláč]

To Vogel. Samozřejmě nejde o solidární částku, ale soudný člověk tam za tričko či čepici určitě nehodí dvacku. Předpokládám obvyklou částku na e-shopu, případně solidárně vyšší. [Spiklenec]

 
-

Zdokumentovat.

Vložil Roland Jitka, 17. Září 2012 - 21:58

Pokud bude nějaké takovéto příště, bude dobré kdyby tento nákup zadarmo Kamil nebo Jirka vyfotil a můžeme to dát do článku a na galerku s podtitulekem „i takové máme mezi sebou naturisty“.

 
-

změna tématu

Vložil sailor, 17. Září 2012 - 22:18
Obrázek uživatele sailor

Pojďme opustit téma ne zrovna příjemného propírání negativního hlediska, které jsem možná hloupě zmínil a věnovat se pozitivnějším myšlenkám. Nedávno tu v jedné z diskusí zazněl, a ne poprvé, návrh zapojení více naturistických hledisek hodnocení miss natura. Tohle téma je momentálně vcelku aktuálně na stole. A tak dávám ještě jeden návrh ohledně účasti širšího spektra soutěživých naturistek. Což zkusit variantu předkola , či předkol miss na webu NATURISTA.CZ. Většina dam, dívek a slečen již má určitě představu, zda zasáhnou do klání o titul miss natura. Což tedy zkusit už předem hlasovat na webu, a podle hlasování pak vybrat, třeba ne zrovna semifinalistky, ale například miss sympatie nebo nějakou její obdobu. Stačí k tomu jednoduchý profil a pak třeba i obecné povědomí o konkrétní osobě. Zároveň se už předem můžou všichni, nejen účastníci akce kdy volba proběhne, dozvědět něco konkrétního o dámách, ženách, slečnách i dívkách, které chtějí naturismus propagovat a sami pro něj něco dělají. Případně poznat konkrétní podobu nových tváří. Vím že to patří do jiné diskuse a i tam to vložím. Nekamenujte mne proto prosím. Ale chtěl bych odlehčit atmosféru Čestlic minulých návrhem na Čestlickou akci příští. [Spiklenec]

 
-

MISS NATURA

Vložil PRAZAK, 18. Září 2012 - 9:49

Plne souhlasim se sailorem,je to moc dobry napad ! [Úsměv]

 
-

K Miss Natura extra článek

Vložil zurek (bez ověření), 18. Září 2012 - 10:37

Vydržte prosím s diskuzemi o Miss Natura na extra článek, který napíšu do konce tohoto týdne, nemíchejme témata, díky.

 
-

Jediná pozitivní věc na celé situaci.

Vložil Vasek Petra, 18. Září 2012 - 17:22
Obrázek uživatele Vasek Petra

Jediná pozitivní věc na celé vzniklé situaci je, že pokud věci neskončí někde hluboko ve skříni, budou nám dělat reklamu. Což je také potřeba. Tímto bych to ukončil. Počkejme na Ivošův článek a pusťme se do plánování a příprav na MISS NATURA 2012.

 
-

Čestlice

Vložil cestovatel (bez ověření), 18. Září 2012 - 21:02

Z jihu to mám do Prahy trošku z ruky, ale byl jsem náhodou pracovně kousek odtud na vinobraní tak jsem se poprvé zastavil a moc se mně tam líbilo, příště se určitě zkusím s někým svést a dorazit. Škoda jen, že to byla má čestlická premiéra a nevěděl jsem jak to tam probíhá, vezl jsem lahvinku třešňovice na případný saunový rituál, ale netušil jsem komu flašku vrazit, když těch saun tam bylo tolik [Tmavé brýle] . I nějaká lahvinka vína či burčáku po vinobraní zbyla a mohla obohatit tombolu, tak snad příště