NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Poslední zimní Naturistická Olešná

Vložil Anonymní, 8. Březen 2010 - 11:04

Odchodem naší velké příznivkyně a podporovatelky Pavly Hrabcové z vedení AP na mateřskou dovolenou jsme se před sobotní Naturistickou Olešnou dostali do značně improvizované situace. Den před termínem věděli totiž o akci pouze ti, kdož si ho pamatovali z prosincového oznámení. Očekával jsem tedy, že po našem příjezdu na Olešnou mě personál hned požene pod ledovou sprchu, možná i do ledové přehrady Olešné. Zůstat totiž neočekávaně v sobotu o dvě hodiny déle v práci dovede dost naštvat. Navíc tentokrát chyběla už zaběhlá propagace (tiskoviny, rádia), kterou pro nás P. Hrabcová vždy zajistila. Tak jsem vedle ledového výprasku očekával návštěvnost v podobě několika nejvěrnějších singlů, kteří by přišli i kdyby se mělo v AP třeba jen bruslit.

Už 19. hodina (smíšená nepovinná hodinka) nenaznačovala pražádný nástup naháčů, jako na minulých N-Olešných. Zarytí textiláci se rochnili v celém areálu, jakoby nic. K 19:30 se už začali připravovat naši dobří Aquazorbisté, kteří po čase přijali pozvání. Představa, že tentokrát se budou na n-akci koulet v kouli textiláci, mě přiváděla téměř do mdlob.
Ke 20. hodině se ale poměr T-N začal přece jen měnit v náš prospěch. Úderem 20. hodiny se jakoby mávnutím kouzelného n-proutku textiláci úplně vypařili a celou Olešnou zavládli naháči v počtu kolem 140 lidí. Rozporuplný dojem zanechal pouze jeden docela sympatický muž, který přišel orodovat za manželku, že jestli by si nemohla nechat aspoň vrchní díl. Když jsem mu řekl, že ne, tak začal smlouvat aspoň o spodní díl plavek. Smlouvali jsme jako na trhu. Nakonec jsem mu řekl, že za dobu trvání Naturistických Olešných tam ještě nebyly k vidění ani spodní díl ani vrchní a že jestli to chce pokoušet, tak bude manželka středem takové pozornosti, jako nikdy. Naháči si budou šuškat: „Hele, tamhleta ženská má furt plavky“, za půl hodiny: „…a furt je ještě nesundala…“. Už jsem takových případů vyslechl řadu. Možná že ho nakonec uklidnilo naše heslo „Osušky povoleny – plavky zakázány“. Takže na n-akci nedoporučuju experimentovat s plavkami – budí to nepatřičnou pozornost.


Večer se ale rozproudil v tradičně severomoravsky veselém duchu. Aquazorby měly stálé čekatele na koulování, trampolina, kterou jsem dovezl byla také stále obsazená a děti se po nezbytném vytobogánování začaly hlásit o soutěže a souboje. Personál byl tradičně velmi vstřícný a na propagační handicap se zapomnělo, nebo na něj nepřila vůbec řeč. Nachystali nám jako obvykle vše pro náš program a i paní vedoucí směny byla klasicky příjemná a byla po celý večer k dispozici. 


Oproti babylonskému téměř výhradnímu holčičímu týmu soutěžících, tentokrát na Olešné vyrukovali do soutěžních klání prakticky samí moravští ogaři. Soutěžilo se jako vždy v hodu vším možným na všechno možné, závodilo se ve vodě i na souši. Ve zlatém hřebu večera – malování na tělo se představili: brouk Pytlík, stonožka, čert se dvěma, bušící srdce, sněhulák, býk a had(ice). Sympatie si tentokrát získala stonožka a vítěznou trofej si odnesl Honza z Lužic. Velkou pozornost si i tentokrát vedle komiksů Jirky Rybka získala komiksová publikace australského naturisty Stephena Crowleyho Loxie & Zoot. Zajímavé, že patnáctiletí kluci, místo aby zkoumali vnadné nudistky v aquaparku, tak většinu večera prožili prohlížením této knížky a dožadovali se, aby tato byla jednou z cen za soutěže. Dostali odkaz na web a v soutěžích si vybojovali klasicky lízátka [Úsměv] . Abych upřesnil, byla tam i rubikova kostka a podobné hry pro zručné kutily.


Březnová Naturistická Olešná pak dopadla i přes počáteční improvizace v propagaci slušně a my se budeme těšit na 2. 10., kdy se zde opět po letní sezoně sejdeme. Před tím se ale asi s většinou uvidíme na naši naturistické premiéře v blízkém Aquaparku Valašské Meziříčí na naší první Valašské noci naturistů (24. 4.).
Děkujeme všem naturistům, kteří přispěli k pěkné atmosféře sobotní Naturistické Olešné, všem kuřákům, kteří si už zvykli, že se v AP nekouří ani v restauraci, ani na WC, všem vinařům, kteří už nepopíjejí ve vířivkách a budeme se těšit opět na příště.


CK ViamareCK Viamare FKK ObönaFKK Oböna Využitím služeb našich partnerů přes uvedené odkazy podpoříte rozvoj naturistických aktivit v ČR.
Děkujeme vám.
4.25
 
-

Naturistická Olešná 6. 3. 2010

Vložil Danxm (bez ověření), 8. Březen 2010 - 11:11

Tímto děkují křupani z Olomóca za zorganizování bezva akce pořadatelům,a zároveň zdravím nové přátele z Brodku u Pr. ještě jednou dík za bezva zážitky a nazhledanó zas na podobné akci. [Tmavé brýle]

 
-

Další suprová Olešná a jak už

Vložil pipi (bez ověření), 8. Březen 2010 - 23:37

Další suprová Olešná a jak už bývá zvykem i dobrá nálada a atmosféra. Poděkování pořadatelům za skvělou akci posílají vidláci z Hané. Rovněž zdravíme křupany do Olomóca a kamarády do Výmyslova a Zlína. Naturismu třikrát zdar. [Spiklenec]

 
-

Ano děkujeme moooooooc za

Vložil Lindik (bez ověření), 14. Březen 2010 - 21:11

Ano děkujeme moooooooc za bezva akci [Spiklenec]