NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Pozvánka na Rodinné setkání Naturistů

Vložil Vasek Petra, 9. Říjen 2013 - 19:15
Penzion GranitPenzion GranitChata SamantaChata Samanta
Víkend plný zábavy.

Zveme všechny naturisty, nudisty, naháče, prostě všechny prima lidičky na prodloužený víkend do Horní Černé Studnice, kde se sejdeme a určitě prožijeme víkend naplněný zážitky. 

Už skoro tradiční setkání naturistů v jizerských horách s návštěvou n-akce v Babylonu,
bobové dráhy a jiného se bude konat na konci října 25–28.10.2013Bobová dráhaBobová dráhaBobová dráhaBobová dráhaBobová dráhaBobová dráhaBabylonBabylon BabylonBabylon

K prověřenému penzionu Granit jsme pro Vás objednali pár kroků vzdálenou chatu Samantu, kde se konalo úplně první setkání na tomto místě.GranitGranitGranitGranitGranitGranitSamantaSamantaSamantaSamanta

Původně byla akce plánována na září a nyní jsem rád, že byla přesunuta na zmiňovaný říjen. Už i z důvodu zrušení zářijové akce v Babylonu z důvodu rekonstrukce. V říjnu budeme moci tedy navštívit částečně zrekonstruovaný vodní a saunový svět, který nejednoho z Vás určitě zaujme.
Nová chobotnice v BabylonuNová chobotnice v Babylonu Počasí

Při změně termínu setkání se vloudila malá chybička, respektive jsem přehlédl pondělní svátek. V Naturistově kalendáři byl až do nedávna avizován termín čtvrtek – neděle. Sjedeme se tedy až v pátek 25.10.13 a končit budeme v pondělí 28.10.13.
(není třeba si brát na pátek dovolenou)
V našem termínu se konají volby do parlamentu ČR a proto si nezapomeňte nechat vystavit volební průkaz ve Vašem bydlišti.

V sobotu dopoledne půjdeme všichni hromadně volit do Nové Vsi, kam chodí své hlasy odevzdat obyvatelé z Horní Černé Studnice a jsme tam očekáváni.
Ti kteří z jakéhokoliv důvodu k volbám nepůjdou, počkají na ostatní než odvolí a po té se bude pokračovat v plánovaném programu.Přijeďte se s námi seznámit, pobavit, odreagovat od všedních dnů, prožít pár prima chvil s lidmi stejného životního stylu, prostě být a cítit se dobře mezi svými a rozšířit tak již skvělou partu Naturistů. 

Víkendové setkání, n-dovolené a jiné akce konané pod křídly Naturisty.cz jsou nejlepší příležitostí jak poznat nové přátele mezi ostatními naturisty, nebo se setkat se známými, kteří jsou kolikrát ze všech koutů Česka či Slovenska.Nejste členi klubu nebo si myslíte, že Vaše účast na akci není žádoucí?

Všechny své předsudky nechte doma a přijeďte. Věřte, že stáří a vzhled

se mezi naturisty neřeší.


!!!Každý slušný Naturista je u nás vítán!!!Naturista KlubNaturista KlubMezinárodní organizaceMezinárodní organizace

Vstupem do klubu získáte nejen slevu na tuto akci a to minimálně ve výši ročního členského příspěvku ale i mnoho dalších východ, které NATURISTA.CZ nabízí.
Cena pobytu:

Pro členy klubu 1200,–Kč za osobu

Pro nečleny 1 500,–Kč za osobu


(Rodina či pár vstupem do klubu ušetří 600,–Kč což je roční členský příspěvek rodina – pár)

děti:
0–4 let zdarma
4–15 let 150,–Kč
(cena pro všechny stejná)


V ceně je zahrnuto:

ubytování pro jednu osobu
3× snídaně pro jednu osobu
organizace programu
Celkem 6 hodin provozu sauny pro všechny zúčastněné.
Celkem 6 hodin provozu vířivé vany pro všechny zúčastněné.
U sauny a vířivé vany je možné individuálně připlatit další hodiny provozu 340,–Kč/hod


Cena nezahrnuje:

Dopravu na akci a zpět. ( přijedete-li hromadnou dopravou je možné zajistit odvoz)
Vstupy na výletech.
Užívání sauny nad rámec vymezeného času.
Vstup do Aquacentra Babylon.
Obědy a večeře – každý bude mít možnost, dle svého uvážení, na místě doobjednat u majitele penzionu (ceny se pohybují od 70,–Kč do 100,–Kč včetně polévky a moučníku při obědě).
Vlastní stravování dovezenými potravinami není zakázáno. Chata pro rodiny je vybavena kuchyňkou a lednicí. Penzion pro ostatní účastníky nikoliv.Program akce:

V NEDĚLI ZÁBAVNÝ VEČER


Během víkendu navštívíme :

N-párty v Babylonu

bobovou dráhu

kozí farmu + brusírnu korálků

rozhlednu

dle času muzeum vojenské techniky či Bozkovské jeskyně.

Program akce s upřesněním výletů, bude vyvěšen na místě.


pátek - odpoledne – příjezd od 16:00 – ubytování

večer- volná zábava – sauna + vířivka


sobota - ranní cvičení (dle zájmu)

snídaně 7:30  – 8:30

dopoledne  – odjezd na volby poté výlet.

oběd kolem 14:00

odpoledne – odpočinek

večeře 17:00 – 18:00

večer – návštěva n-akce v Babylonu


neděle - ranní cvičení (dle zájmu)

snídaně 8:30 – 9:30

dopoledne – výlet

oběd kolem 14:00

odpoledne – odpočinek po té turnaj – vzduchovka, šipky, kulečník (dle zájmu)

večeře

večer – malování na tělo – sauna + vířivka – Zábavný večer.


pondělí - ranní cvičení (dle zájmu)

snídaně 7:30 – 8:30

dopoledne – výlet

po návratu oběd – odpočinek

odpoledne – odjezd domů.
Zvětšit mapu


Těší se na Vás organizátor Akce Vašek

Přihlášky na e-mail: jizerky@naturista.cz
(v přihlášce uvádějte svůj nick)

Informace k platbě obdržíte po přihlášení.


Naturista KlubNaturista Klub
Přispěvatelé: Líbil se Vám tento článek? Máte pěkné naturistické zážitky z Vaší dovolené, cestování, návštěvy bazénu, aquaparku, wellnessu? Podělte se o zážitky s ostatními čtenáři. Za článek většího informačního rozsahu Vám nabízíme volnou vstupenku na libovolnou akci Naturisty cz.
Svoje texty, fotografie, videa posílejte na EMAIL. [Pošta] Potěšíte sebe i ostatní naturisty.

Pokud byste chtěli podpořit Naturistu cz. jakoukoli částkou, tak můžete bez poplatku systémem PAY SEC na naše jméno: naturista, číslo: 3891789. 
Předem Vám děkujeme.

Inzerenti a zájemci: Chtěli byste zde prezentovat svůj obchod, nabídku, služby nebo Vaše činnosti? EMAIL. [Pošta]
Využijte prosím naši širokou nabídku Vaší prezentace na internetu i na reálných a oblíbených akcích NATURISTA.CZ.

5
 
-

Naturisti jdou do voleb ;-)

Vložil M.Dr., 9. Říjen 2013 - 20:11

ale předpokládám, že oblečení [Smích] Chtělo by to nějaký transparent, třeba „Volíme budoucnost bez plavek“, ale to asi žádná strana neslibuje [Pláč]

 
-

Rodinné setkání

Vložil animals (bez ověření), 10. Říjen 2013 - 10:48

Také plánujeme , že bychom jeli, pokud mi zaměstavatel vymění sobotní směnu. Moc se těšíme a strašně bychom si to chtěli užít. [Úsměv]

 
-

Máme být vidět nebo ne.

Vložil Roland Jitka, 10. Říjen 2013 - 13:29

Ahoj Vašku a Petro, udělali jste hezkou pozvánku a díky za dobrou práci. Myslím si ale pokud někdo zvažuje účast, chce vidět jak to tam vypadá, jaká je atmosféra. Asi opět rozvířím diskusi kolem fotogalerií, ale neznalý člověk si z maličkých náhledů představu neudělá. Jak to tam opravdu vypadá vidí jen členové klubu v členských fotogaleriích a ti také již z dřívejších článků ví jak to tam vypadá, případně tam již byli a atmosféru na vlastní kůži zažili. Stejné je to i u jiných reportáží a pozvánek, kdy vlastně neznalý člověk (naturista) vůbec neví do čeho jde z pěticentimetrových obrázků, které ho nijak nenadchou. Těžko pak tento „neznalý“ bude přemlouvat rodinu, aby s ním jela někam navíc jim nemůže ukázat jak to tam vypadá pokud nemá k dispozici lupu. Je jedno jestli uvedenou rodinu zveme do aqua nebo do Studnice.

Cílem Naturista.cz je (aspoň si to myslím) seznámení většiny světové populace s naším životním stylem a to nelze docílit tím, že se schováme do rákosí, zůstaneme anonymní, zamkneme galerie, omezíme někam přístup a budeme se vlastně stydět za to že by někdo mohl zjistit že jsme naturisté. Zdá se mi že chceme být světový a uznávaní, ale schováni v anonymitě. Sautem je také třeba si opravdu rozmyslet jestli chceme jet dopředu nebo dozadu. Do doby, dokud se nerozhodneme stále stojíme na místě.

Věděl by někdo z venku o politicích, kteří by nechtěli aby lidé věděli, že jsou v nějaké straně (kterou málokdo zná, ale chtěla by, aby ji znali všichni). Na bilbordech by byli jen nápisy a program strany a její atmosféra by byla přístupná jen členům této strany a ještě by někteří sympatizanti měli zamalované obličeje. Když by někdo stranu zmínil, ostatní by raději zapřeli, že jim program této strany je sympatický a na míticích této strany měli obličen zakrytý kuklou. Pozvěte (možné sympazinty) na internetové stránky strany letáky, ale dopředu nejzajímavější část obsahu stránek skryjme. Tito potencionální voliči ani nemájí možnost „straně“ naznačit, že je něco špatně, protože vyjádřit názor mohou až když jsou registrovaní (tudíž ve straně jsou). Ani se neuvažuje dát jim možnost nějakého vyjádření.

Ignorovali by jste uvedenou stranu? A nebo by jste se všemožně snažili do uvedené strany „zařadit“ (zaregistrovat)? Na to si musí odpovědět každý sám a o tom je volba (volby).

Záleží tedy jen nás jestli chceme mít ze „strany“ uzavřenou anonymní komunitu (dnes již jen hrstky lidí) a neboji otevřeme všem zájemcům a sympatizantům našeho životního stylu.

 
-

Kdysi jsem napsal,

Vložil kaldoh, 11. Říjen 2013 - 11:40
Obrázek uživatele kaldoh

že se stránky naturistické poznají od péčka tak, že jsou volně a plně přístupné, zatímco péčko, ač se tváří jako naturistické, je placené a jen s mini náhledy.

To se už v celém internetu otočilo na pravý opak. I to nejhrubší péčko je volně přístupné, třeba na

(Smazáno redakcí – odkazy na p stránky snižují rating Naturista.cz)

ale všechny naturistické stránky i jen obrázky na témže webu byly smazány, jakmile se tam vyskytnulo nahé dítě. A všechny nezávislé naturisické stránky už jsou placené. Tedy pokud chcete vidět nejenom prázdné pláže a interiéry naturistických lokalit.

http://nakedfun.tumblr.com/archive

 
-

omlouvám se

Vložil kaldoh, 11. Říjen 2013 - 12:47
Obrázek uživatele kaldoh

ale přesně tohle jsem chtěl ukázat:

U tunblů administrátor maže obrázky, které byly zcela neerotické. Zatímco ty opravdu husté adminstrátor tumblu nemaže. To je pokrytecká morálka většinové společnosti. To hnusné se smí, to krásné se maže.

Jsem moc rád, že na naturistovi je to naopak. Že jsme jiní než většina populace.

 
-

Dívat se můžete úplně na všechno na světě

Vložil zurek (bez ověření), 11. Říjen 2013 - 13:40
Dívat se můžete úplně na všechno na světě, záleží jen na stavu vašeho chápání. ČakryČakry
 
-

Ahoj Všem, vraťme se

Vložil Vasek Petra, 11. Říjen 2013 - 13:51
Obrázek uživatele Vasek Petra

Ahoj Všem,

vraťme se příspěvky k tématu pozvánky a to k setkání naturistů ve Studnici.


Fotogalerie je diskuze na dlouhou trať.

Tyto stránky nejsou placené, členský příspěvek je na podporu činnosti klubu. Já osobně pro přístupnou fotogalerii všem, kdo na web naturisty přijde nejsem.
Ne každý chce být volně vystaven na netu a my jsme jedni z nich. V rámci klubu nám to nevadí. Což fotogalerie přístupná jen členům klubu splňuje.
Zaplacením příspěvku si nekupujete fotogalerii ale vstupujete do klubu a příspěvkem jste podpořili jeho činnost.
Součástí klubu je fotogalerie do které získáte přístup jako každý řádný člen.
Někdo namítne členství si může koupit každý, částečně je to pravda ale při nevhodném chování o něj zas rychle můžete přijít.

Pokud jsem uvedl něco tak jak to v pravidlech klubu není tak ať mě Ivoš opraví.

Od nyní tedy prosím příspěvky jen k našemu setkání.

Diskutující ohledně fotogalerie si zde na naturistovi můžete založit diskuzi k tomuto tématu.

Děkuji Vašek.

 
-

Fotogalerie pro všechny

Vložil zurek (bez ověření), 11. Říjen 2013 - 15:00

Naturista.cz je nastavený tak, že zcela zdarma aktualizuje a rozšiřuje informace o naturistických lokalitách, saunách, naturistických aktivitách, podporuje vznikající n-aktivity a snaží se o co největší rozšíření naturismu v ČR, zčásti na Slovensku.
To není práce nadšenecké party hic, ale od roku 2003 léty vyzkoušený způsob stylu pokus-omyl se současnými obecně známými výsledky.
Zdroje podpory pro tuto práci jsme se snažili získat pomocí členské základny Klubu Naturista.cz. Osobně jsem tomu v posledních 2 letech podřizoval i jednání s komerčními subjekty. Výsledek je ten, že máme sice celou řadu výhod, viz strana Klubu, ale počet členů se oproti minulosti nezvedl ani o 1%.
Naturista v současnosti není ani komerční ani klubový, protože jedno de facto požralo druhé. Já současný stav Klubu vidím očima posledních let Unie naturistů (2000–2003), která pro neschopnost rozpadla.
Členové Klubu by si OPRAVDU měli uvědomit, že svůj příspěvek dávají především na podporu naturismu a výhody z něho plynoucí jsou v naší momentální situaci vedlejší. Většina současných členů to tak bere, bohužel jich je pořád ještě necelých 300. Výhoda přístupů do členských fotogalerií je pouze imaginární, protože spousta nečlenů mi otevřeně říká, že se na fotogalerie dívají přes profil kamaráda. Takže fotogalerie jako nosný podpůrný program pro Naturista.cz do budoucna ani omylem.

Za současných možností ale bohužel nejde organizovat další akce. Když někdo z Domažlic zavolá, že by chtěl stejnou n-akci jako je ve Valašském Meziříčí, tak já mu bohužel musím říct, že členská pokladna mi nedá ani na vlak tam, natož zpátky. Je tady ale opravdu široká základna zkušeností a praktických n-aktivit, které dávají KAŽDÉMU velkou šanci n-večer v jeho místě bydliště uspořádat.

Budoucnost Naturisty není tedy v otázce „Fotogalerie ani nebo ne“, ale v aktivním přístupu naturistů všeobecně. Ohlasy jsou vždycky jen na reálné n-aktivity, které naturisti mají rádi a chtějí je i do budoucna.

 
-

Jak bylo v Horní Černé

Vložil M.Dr., 1. Listopad 2013 - 11:25

Jak bylo v Horní Černé Studnici?