NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Pracovní víkend na Valachách

Vložil Anonymní, 22. Duben 2012 - 23:41

Tento víkend jsme s kolegou Romanem Burešem a jeho ženou Janykulou věnovali plně vymýšlení a vytváření nového saunového desatera a pro nadcházející letní sezonu inovaci našich propagačních plachet na nuda pláže. Na vlastní sobotní večerní Valašskou noc naturistů jsme si vlastně jen tak odskočili, protože nás ve Zlíně čekala spousta uvedené práce, které zvláště Roman věnoval i zbytek sobotní noci.
I samotnou Noc naturistů jsem pojal tentokrát maximálně zodpovědně, když jsem vyhledal všech 12 místních rádií a 10 novin a infoserverů, které jsem zevrubně informoval o blížící se akci. Námaha se vyplatila a na sobotní večerní n-akci přišlo ke 120 naháčům.


Z oslovených radií zavolali z Radia Valašsko a Radia Kiss Publikum a s nimi jsem natočil pozvánky. Ostatní zřejmě odvysílali info v tipech na víkend. Výsledkem byla spousta nových lidí, které jsme ve ValMezu ještě neviděli a což dává šanci, že n-akce na Valachách nebudou uvadat. Děkuji oběma radiím i dalším, kteří informovali o naší sobotní Valašské noci naturistů.Sobotní ráno jsem se ale chtě nechtě musel odtrhnout od aktualizace saunových stran na Sauňáci.cz a vyrazil na Zlín, kde Roman s Janykulou a jejich 8 kočkami bydlí. Předsevzali jsme si vymyslet originální saunové desatero, které si ve svých provozovnách vystaví všechny sauny v ČR a počátek změny obrazu našich aktivit – zviditelňování především domény BEZPLAVEK.CZ. Jak se nám to podařilo, můžete posoudit kliknutím na obrázky v tomto odstavci. Plachta bude mít obdobně jako ta stávající Naturista.cz 150×50 cm a budeme ji dávat na cca. 30 n-pláží, podobně jako stávající Naturista.cz. Info pro uvedené partnery plachty bude upřesněno do 25.4.2012.Přípravu areálu Aquaparku Valašské Meziříčí nám pomohl zvládnout tradičně ochotný místní personál, který se hned pustil do zakrývání prosklení do vestibulu. Prodlužovačky a ostatní náležitosti pro aquazorby jsme zvládli taky v pár minutách a poslední předprázdninová Valašská noc naturistů mohla začít. Hned po 20. hodině byl hlavní bazén plný a trousili se zájemci o aquazorby. Také na první saunový ceremoniál přišla spousta lidí, ze kterých mě nejvíc potěšil místní kolega naturista. Ten když minule zjistil, že dělám ceremoniály ze slivovice, tak nelenil a včera donesl celý litr ze svých zásob! Mockrát děkuju a slibuju, že do poslední kapky celou láhev použiju jen pro tyto ceremoniály. Včera jsme tedy ale ještě dopotřebovali oblíbenou třešňovici od Jirky Dlouhána z Olomouce.

I dole v aquaparku to žilo a než byste se nadáli, tak tu byla 22. hodina a s ní soutěž v malování na tělo. Tu nastoupil opět Roman a vytvořil prazvláštní obraz jakési vážky vodní s hlavou královny a zvláštními pařáty. Údajně se inspiroval nějakým secesním šperkem. Posoudit můžete ve fotogalerii.

Asi kreslířská šikovnost Romana nejspíš odradila ostatní umělce, kteří zůstali většinou v rolích diváků. Až když bylo asi 22.40, tak si to přihasilo asi 5 holek a že se jdou malovat… To ale už začal pomalu znít gong, který hlásil poslední čtvrthodinu dnešního provozu.


Díky ochotě spolunaturistů jsme poměrně rychle sbalili a pádili zpět přes Hostýnské vrchy do Zlína dokončit Desatero i předlohu plachty. Teď se projevil Roman – noční pták, který si asi sotva hodinku zdřímnul a kolem 3. ráno se pustil do zbylých asi 6 obrazů Desatera. Já – nedělní vyspávač jsem se k němu přidal až v 7 ráno a dovymýšlel k obrazům texty. Pak už „jen“ několik hodin strávených na plachtě a máme tu zase neděli půlnoc a ráno práce nepočká. Tak dobrou noc.

Autoškola MikulkaAutoškola Mikulka Děkuji zaměstnancům Aquaparku Valašské Meziříčí za pomoc při realizaci našich Valašských nocí naturistů, zvláště paní Wrzecké, pokladním, plavčíkům i plavčicím. Děkuji také všem pomocníkům, kteří pomohli s přípravou aquazorbů, jejich nafukováním i úklidem po akci. Doufejme, že se od října budeme scházet ve stejně hojném počtu, jako tomu bylo tentokrát.
Pro podzimní termíny Valašských nocí naturistů sledujte prosím jejich HLAVNÍ STRANU.
Sportovní potřeby a ceny věnovala AUTOŠKOLA PETR MIKULKA OLOMOUC
5
 
-

Chválu zaslouží především Ivoš

Vložil janykula, 23. Duben 2012 - 7:10
Obrázek uživatele janykula

Na plachtu i desatero přišel s konkrétním scénářem, který jsme jen spolu dolaďovali. A já to pak jen namaloval. Případné nedostatky hledejte tedy u mě, vznikalo to přece jen tak trochu v časové tísni, den má dvacetčtyři hodin. Ale zas na druhou stranu je to tím takové spontánní a kdybych nad tím moc špekuloval, třeba by to nemuselo být úplně ono. Takže tak. Potlesk a obdiv Ivošovi / pochopitelně i dalším aktivním naturistům / [Úsměv] za to co umí a dělá – jí pro rozvoj naturizmu u nás. S pozdravem [Úsměv] Roman Bureš

 
-

slivovice

Vložil Radek Kotrc (bez ověření), 24. Duben 2012 - 19:56

Za naturisty z Valmezu slibuji že bude slivovice vždy i pro ostatní ceremoniály v jakémkoli Aquparku. Valmez je stejne nejlepší [Pláč]

Já se polepším ale určite patří dík p. Žurkovi za organizaci ValMezu, ja jen nastinuji ve Valmezu kromě naturistických noci není nic a my bez plavek jen jezdíme do Hustopeč nad Bečvou kde nás toleruji [Úsměv]