NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

Pravidelné naturistické akce

 

Pozvánky a informace o pravidelně se opakujících naturistických akcích.

Představu o těchto akcích si můžete vytvořit také čtením reportáží z již proběhlých termínů.

-

Poloplné nebo poloprázdné Kozlovice? Historie a současnost

Vložil admin, 31. Srpen 2020 - 12:28
Musel jsem se opravdu hodně proklikat do nitra Naturisty, abych zjistil původ a počátky Naturistických Kozlovic.
Bylo to před více než 10 lety na přelomu 2009–10, kdy jsem při aktualizaci mapy Naturistických lokalit došel právě ke kozlovickému sportovnímu areálu a jeho koupališti s nuda-terasou. Právě tehdy mě napadla myšlenka navrhnout majiteli areálu občasné rozšíření n-terasy na prostory celého koupaliště.

Dnes, s odstupem let, bych chtěl shrnout historii prvních let této n-aktivity a trochu zakonfrontovat se současným stavem.
0
 
-

Rychnov nad Kněžnou - nahaté plavání obnoveno

Vložil Borek, 13. Leden 2019 - 11:39

Vedení bazénu v Rychnově nad Kněžnou znovu zkouší, jestli bude zájem o nahaté plavání, které bylo v roce 2018 pro malý počet účastníků zrušeno.

0
 
-

Kozlovice u Přerova 23.7. 2017

Vložil MONFOLT, 25. Červenec 2017 - 11:36

Kozlovice 2017Kozlovice 2017 Dne 23.7.2017 jsme se opět účastnili naturistických Kozlovic. Ti, kteří přijet nemohli se nemusí ničeho obávat, protože je ještě druhý termín a to 19.8.2017

Úplně první Kozlovice se odehrály 14.8.2010 zde je článek
5
 
-

Andělské nahaté koupání v Ústí nad Orlicí

Vložil Anonymní, 8. Prosinec 2014 - 16:19
V sobotu 6. 12. 2014 od 20 do 22 hodin bylo v programu Krytého plaveckého bazénu zařazeno Andělské nahaté koupání. Milovníci volnosti pohybu bez plavek mohli poznat jiný zážitek z rychlejší jízdy v tobogánu, prožít intimní atmosféru při svíčkách a strávit příjemný večer v bazénu.
5
 
-

AQUAPARK Brno - Kohoutovice

Vložil Anonymní, 28. Listopad 2014 - 12:43
[img_assist|nid=32008|title=|desc=Plakát ke stažení|link=url|url=http://www.naturista.cz/promo-thumbnails/kohoutovice-pl
5
 
-

Wellnessové bazény - je libo 4COMFORTní FKK?

Vložil Anonymní, 8. Listopad 2014 - 14:30
Wellnessy jako místa novodobých FKK jsou dnes už docela běžnou věcí. Jezdíme do Saunového světa Aquapalace Praha, Kristall Therme Ludwigsfelde i podobných, ale přece jen část wellnesových zařízení má tendence svoje areály rozdělovat na bezplavkové (sauny) a plavkové (ostatní).
Dochází k dosti nelogické situaci, kdy ti samí lidé jsou v saunové části svlečení, ale z jakéhosi „důvodu“ se do přilehlého bazénu musí oblékat. Konfrontuje to s podobnou situací na venkovních FKK terasách, kde se lidé sice svlečení opalují, ale do vody (kde jejich nahota není vidět) se musí oblékat.
4
 
-

Srpen - do pyžama na Opaťáku vlezem

Vložil Anonymní, 25. Srpen 2014 - 9:26
Na 50 naháčů, posléze pyžamáčů se sešlo na letos zřejmě posledním venkovním setkání naturistů u východočeského Opaťáku. Zpočátku pěkné počasí přilákalo na místní n-pláž kolem stovky příznivců opalování bez plavek. Na dopředu avizovanou Pyžamovou party dorazila i oblíbená dvojice kytaristů Mirko a Roman, kteří stabilní opaťáckou partu bavila dlouho do večera.
Využili jsme i příležitost vyzpovídat Pepu Opaťáka, který začal už před 20 lety s vetchým plátěným stánkem občerstvení a během této doby vybudoval za pomoci svého společníka jednu z nejoblíbenějších n-pláží u nás, ale i v přilehlém zahraničí.
5
 
-

Naturistické Kozlovice počtvrté

Vložil Anonymní, 18. Srpen 2014 - 11:20
Už počtvrté jsme se sešli v útulném koupališti Sportovního areálu Kozlovice u Přerova. Letošní Naturistické Kozlovice byly tak trochu zkouškou, jaké počasí je ještě vhodné pro naturistický den. K večeru jsme se všichni shodli, že i polojasno a teplota kolem 20°C není vůbec nic extrémního a všichni si naturistického dne užili stejně jako v předcházejících 3 ročnících.
Na své si jako tradičně přišli úplně všichni – od koupání v bazénu, přes šipky, pétanque, švihadla až po opět dokonalou nabídku místní restaurace, která nám vše nosila až k bazénu. Všechny překvapila i nadchla nastávající maminka Vanda, která absolvovala všechny sportovní discipliny vč. aquazorbingu ve značně svižném tempu. (termín porodu 10. 9. 2014)
5
 
-

Nový občanský zákoník 2014 - navrhované stanovy Českomoravské federace naturistů

Vložil Anonymní, 2. Květen 2014 - 11:09

Stanovy Českomoravské federace naturistů, spolku odhlasované na ustavující schůzi dne 17. 5. 2014 v Aquapalace Praha

§ 1
Název, sídlo a obvod činnosti

0
 
-

Aquapark Valašské Meziříčí

Vložil Anonymní, 30. Leden 2014 - 20:58
[img_assist|nid=20705|title=Naturista Klub|desc=|link=url|url=http://natur
4
 
-

Jizerské hory, Horní Černá Studnice - setkání naturistů.

Vložil kubjin, 4. Listopad 2013 - 9:29
Na akci naturistického společenstva jsem byl poprvé. Byl jsem tedy zvědavý, jak to vůbec probíhá, co se bude dít a na jaké lidi asi narazím. Jsem z Mostu, a proto mi cesta trvala asi čtyři hodiny. Neboť kromě toho, že jsem dvakrát přestupoval, byla navíc mezi Děčínem a Libercem výluka. Z Jablonce jsem se z nádraží vydal kamsi do lesů pěšky. [Zmatený]
5
 
-

Ubytování při Perníkové noci v naturistickém penzionu

Vložil Anonymní, 6. Říjen 2013 - 16:37

Nabízíme Vám prodloužení naturistického víkendu při Perníkové noci 12.10. v Aqua Pardubice. Ubytování je možné od pátku do neděle. Vzdálenost penzionu od Aquaparku je cca 30 km.

0
 
-

Lipnická kronika 2013

Vložil Anonymní, 3. Červenec 2013 - 7:53
Aktualizováno: 7. 7. 13:30 hodin
Závěr letošní Lipnice se nám jaksi urychlil, takže se zpožděním přináším naše zážitky z posledních 3 dnů, které byly opět nabity neopakovatelnými zážitky. Čtvrtek jsme věnovali vzpomínce na Konstantina a Metoděje návštěvou 2 vzácných kostelů v blízkosti tábora. Byl to kostel sv. Markéty v Loukově a kostel sv. Martina v Dolním Městě. Odpoledne si to přihasil klasicky Petr Malínek se svými klávesami a hrál až do noci, kdy si to opět odhasil ku Praze. Poslední dny jsme byli ještě svědky Havajské party na louce za táborem, soutěže v malování na tělo, táboráku…
4.666665
 
-

Deštivě strávený prima víkend v Jizerských Horách.

Vložil Roland Jitka, 28. Květen 2013 - 12:18
V současné době, v našich zeměpisných šířkách, nepříliš vlídného počasí pro naše naturistické aktivity, je plánování co s volným víkendem trochu problematické. Můžeme se jet podívat na výlet na hrad, na rozhlednu a nebo shlédnout jiná zajímavá místa, na které není čas v pracovních dnech. Lze navštívit saunu, vířivku, plavecký areál a nebo wellness. Také lze pozvat rodinku na dobré jídlo v restauraci, nebo si užívat s přáteli konzumaci zlatavého moku a dobrého vínečka. Pokud přímo neprší, prospěje našemu tělu i krátká procházka a pobyt na čerstvém vzduchu v krásné přírodě.
5
 
-

Jak si zlepšit náladu a zdraví v Brně?

Vložil qwerty, 9. Únor 2013 - 17:05

Zažili jste někdy pocit, kdy Vás bolelo po celodenní práci celé tělo, hlava nebo jen záda? Já to také znám, naštěstí jsem přišel na zajímavé řešení, o které bych se rád podělil, a zároveň Vás pozval na hodinku cvičení nahé jógy týdně.

Nenechte se vyděsit exotickým názvem. Jedná se o hodinu plnou cviků na protažení unavených svalů a celého těla, a to příjemnou a relaxační formou, zaměřenou na běžné naturisty.
3
 
-

Aquapark Hradec Králové

Vložil admin, 7. Leden 2013 - 0:32

2020: KOUPÁNÍ v 50m BAZÉNU HRADEC KRÁLOVÉ SKONČILO

3
 
-

Naturistický podzim se blíží

Vložil Anonymní, 3. Srpen 2012 - 18:26
Na sklonku léta se už budeme poohlížet po našich oblíbených saunách, wellnessech a samozřejmě tobogánech a bazénech. Co se týče mnohým dobře známých n-akcí v aquaparcích, tak začneme 15.9. v Aquapalace Praha, kde zahájíme dlouhou šňůru sobotních n-večerů. Ta se potáhne až do dubna 2013. Kromě zaběhnutých areálů, jako jsou Čestlice, Babylon Liberec, Hradec Králové, Olomouc, Brno, ValMez, se snažíme o 2 další areály. Ty jsou zatím v jednání, zvláště jinak perspektivní Uherský Brod se zdá jako nedobytná textilní pevnost. Dosti zarážející je taky fakt, že kromě stávajících n-akcí se v celé ČR nenašel nikdo další, kdo by zorganizoval podobné akce na západ a jih od Prahy. Bylo by potřeba více pomocníků v jednotlivých krajích.
0
 
-

Naturistické léto 2012

Vložil Anonymní, 13. Květen 2012 - 11:00
Letošní léto se nám už ukázalo, teď zase trochu zakázalo, nicméně blíží se dny, kdy tu bude a s ním i krásné měsíce nezapomenutelného naturistického dovádění.
Stejně jako loni na Lhotě, Pasohlávkách, Antošovicích, Kozlovicích u Přerova i jinde se budeme s vámi setkávat a užívat si společně skvělého léta.
I letošní léto bude ve znamení ještě větší propagace našich naturistických aktivit, n-pláží, snahy zvýšit počet nově založených n-pláží.
Dnes vám představím program, který jsme na následující 3 měsíce naplánovali.
5
 
-

Romantická Májová Lipnice

Vložil Roland Jitka, 1. Květen 2012 - 6:10
SlunečnoSlunečno Poslední místa na tento májový romantický pobyt u romantického lomu se saunou přímo u břehu, s výhledem na krásné májové počasí. Na tomto pobytu je ještě několik volných míst.
Účast potvrdili: Petr Malínek – taneční zábava v sobotu večer, Mia a Aneta, MISS Natura 2011 – divadelní vystoupení a scénky, Roman Bureš – kreslení všeho možného, … a spousta dalšího, každý den saunové ceremoniály, výlety jarní přírodou, v jednání pronájmu bazénu v nedalekém Havlíčkově Brodě.
5
 
-

Aquapark Olomouc

Vložil Anonymní, 21. Březen 2012 - 18:00
DLE VYJÁDŘENÍ ŘEDITELE AQUA OLOMOUC NENÍ V POSLEDNÍ DOBĚ O N-VEČERY PŘEDPOKLÁDANÝ ZÁJEM, PROTO JE DO ODVOLÁNÍ RUŠÍ<
5
 
 
Syndikovat obsah