NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Předmikulášská podměrečná Naturistická Olomouc

Vložil Anonymní, 3. Prosinec 2012 - 15:54

Letošní předmikulášskou Naturistickou Olomouc předcházel zatím nejpovedenější olomoucký plakát, příjemné „dopravní“ počasí i zkušenost z mnoha minulých NO, kterých se vždy účastnilo kolem 120 naháčů. Také příprava ze strany AQUA OLOMOUC v čele s Daliborem Přikrylem byla velmi vzorná. Hned po našem příchodu hodinu před začátkem na nás z místní TV blikal zmíněný plakát a v tištěné podobě jsme na něj narazili na několika místech AO. Také pozvánka v Olomouckém Deníku slibovala příliv množství naháčů. Aktuální číslo textiláků na světelném ukazateli 30minut před začátkem 90 se nám zdálo i tentokrát lehce k překonání. Skutečnost byla ale taková, že se nám tentokrát nepodařilo přivést ani jedno jediné promile Olomoučanů.


I tentokrát nám spřátelená média udělala dobrou propagaci v podobě pozvánek. Michal Kovář v Olomouckém Deníku, Iva Šťastná v Radiu Kiss Morava, skoro 150 návštěv jsem zaznamenal na naší pozvánce na Kudy z nudy, v neposlední řadě naši „olomouckou“ pozvánku vidělo 2300 lidí na FACEBOOKU. Velký dík patří také hlavně našemu neúnavnému pomocníkovi Jirkovi Dlouhánovi, který vlastnoručně objíždí Olomouc s našimi Občasníky. Tentokrát nás všechny příjemně překvapil, když hned na začátek akce donesl plnou krabici perníkových Mikulášů. [Šokovaný]Autoškola MikulkaAutoškola Mikulka Roman BurešRoman Bureš Nemenší dík patří i dalším pomocníkům z Lužic, Přerova i třeba Třebíče, kde všude se n-nadšenci zasluhují o propagaci našich akcí. Petrovi Mikulkovi a jeho AUTOŠKOLE děkuji za další krabici cen do soutěží (až budou opět děti, jako ve ValMezu, tak budou i soutěže).
Nepřehlédnutelné jsou už delší dobu kresby, malby, ilustrace na papíře i tělech ROMANA BUREŠE, který nám postupně pomáhá vytvářet kýžený obraz NATURISTA.CZ, který bude přijatelný i pro toho nezarytějšího textiláka.

Sobotní Naturistická Olomouc nás tedy hned na začátek příjemně překvapila vylepenými letáky na schodišti ke vchodu do aquaparku a poměrně nízké číslo textiláků před 20. hod. (zavíračka). Jistá nejistota přišla, když místo klasické fronty až na schody se ve 20 hod. trousili spíš jedinci než houfy naháčů. Konečné číslo necelých 100 naháčů i s 5 pomocníky bylo prvním zklamáním, které jsme v tomto jinak hojně navštěvovaném AP zažili.


Večer ale začal v naprosté pohodě, zajímavý byl výběh ven vedle sauny v patře (POZOR NA UKLOUZNUTÍ!), kde už panoval pravý zimní mráz a posezení ve venkovní vířivce byl opravdový zážitek. Ani první saunový ceremoniál s vůní červeného pomeranče na sebe nenechal dlouho čekat a už ve 20:30 byla místní saunička „vyprodaná“. Další ceremoniál s vůní eukalyptu přilákal o nic menší počet naháčů. Poslední – mandlovicový se bohužel trochu křížil s vyhlašováním výsledků soutěže v malování, tak jsme ho museli poněkud zkrátit.


K závěrečnému malování na tělo se naháči trousili jen velmi poskrovnu (zřejmě jsou ty tam doby, kdy se v OL malovalo až 15 naháčů). Jako už tradičně jim dodal odvahy Roman Bureš, který ztvárnil kontrast dne a noci na mořské hladině. Pak se kde se vzali tu se vzali 2 punkeři, kteří se na sobě náležitě vymalovali a veselé malování završila sympatická dvojice čerta a anděla.
Předmikulášská Naturistická Olomouc 1. 12. 2012 byla tedy pouhým odvarem dosavadních n-akcí v tomto největším aquaparku střední Moravy a doufejme jen přechodným. Kdo byste chtěl pomoci s propagací následující N-Olomouce 2. 2. 2013 – buď rozmísťováním plakátů, letáků, zadáváním akce na Kudy z nudy apod., tak se prosím ozvěte na naturista@naturista.cz

Následující Naturistická Olomouc bez plavek se koná: sobota 2. 2. 2012, 20–23 hod. opět v AQUA OLOMOUC.
Děkuji panu řediteli Aqua Olomouc Daliboru Přikrylovi i celému jeho týmu za vstřícnost, s jakou se k nám vždy chovají a slibujeme, že napříště už opravdu opustíme areál nejpozději 1 minutu po 23. hodině, fakt, slibuji [Spiklenec]
Naturista KlubNaturista Klub
5