NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

První Čestlice v roce 2015

Vložil Eva7252, 18. Leden 2015 - 12:26

Naturistický večer v Čestlicích v sobotu 17.1.2015 se opět skvěle vydařil. Když jsme zhruba před 19 hodinou vstupovali do aquaparku, na informačních cedulích se zobrazovalo, že je uvnitř dokonce kolem 1100 lidí. Nakonec byla účast naturistů (jestli jsem si dobře zapamatovala informaci od pana ředitele) 930 osob, takže opět velmi slušná a jenom potvrdila zájem o tento životní styl. Přítomni byli všichni členové výboru Českomoravské federace naturistů, spolku. Hudební a slovní doprovod zajišťoval zkušený a výborný DJ Radek, takže o zábavu bylo postaráno. Rovněž v saunovém světě si určitě každý přišel na své – my jsme se například zúčastnili ceremoniálu Duch lesa ve venkovním saunovém světě. Použitá vonná esence byla velmi příjemná a uvolňující pro dýchací cesty přítomných účastníků. Dámy si užily chvíle pohody v bio sauně za vůně oříšků a možnosti ošetřit tělo léčivým bahnem, s tím, že o jejich protějšky bylo postaráno při pivním ceremoniálu. Součástí večera byla jako vždy i laserová show, která je opravdu uchvacující. Ivošovi budu v dopise referovat o úspěchu Čestlic a určitě vyřídím pozdrav od jeho účastníků. Zároveň jsem chtěla znovu poprosit – je možno napsat svůj názor formou dopisu na na Nejvyšší soud, Burešova 20, 657 37 Brno. Zajímavý názor je zde: http://enzmannovaarcha.blogspot.cz/…hotou-2.html Na příští, už jarní, akci v Čestlicích, která je v kalendáři plánována na 21.3.2015, se určitě už všichni těšíme a doufejme, že bude minimálně stejně skvělá, jako ta včerejší, včetně účasti a zájmu.

Oficiální text od Aquapalace Praha: V Aquapalace Praha se sešlo téměř 1000 příznivců naturismu Dne 17. ledna proběhl v Aquapalace v Čestlicích jeden z pravidelných tématických večerů „Koupání bez plavek“, oblíbený především mezi milovníky naturismu. Celé akce se zúčastnilo bezmála 1000 návštěvníků, kteří si kromě koupání v přirozené kráse užili také bohatý doprovodný program v podobě hudby DJ Radovana, havajské párty a skvělých nafukovacích atrakcí. Pro všechny příznivce naturismu byla připravená také zcela nová laser show, již tradiční vlnobití a zábava na celý večer, který se tentokrát skutečně vydařil. Další akce se bude konat již 21. března 2015. těšíme se na další setkání!

5
 
-

Čestlice skvělé

Vložil PavelT, 18. Leden 2015 - 15:54

Čestlice 17.1.2015 byly skvělé. Super, že přišla spousta lidí, myslím, že si to všichni užili. [Úsměv]

 
-

Čestlice

Vložil bendovci, 18. Leden 2015 - 19:49
Obrázek uživatele bendovci

Bylo to super moc jsme si to užili a už se těšíme na další koupání

 
-

Čestlice

Vložil HonzaH, 18. Leden 2015 - 22:37
Obrázek uživatele HonzaH
Připojuji pár obrázků.

Stav počitadla 1064 lidí je z 20:15, kdy ještě asi byli v šatnách lidé, kteří odcházeli v 20:00.

Odkud jste?Odkud jste? Stav2015Stav2015

 
-

Čestlice

Vložil qwerty, 20. Leden 2015 - 18:14

Přidáváme se k názoru, že sobotní akce byla parádní. Moc se nám v Čestlicích líbilo. V sauně bylo tolik ceremoniálů, že jsme se z wellness dostali až dvě hodiny před koncem :-) Bylo super opět potkat tolik známých a přátel. Doufáme, že ostatní akvaparky se ze současné změny také vzpamatují jako Čestlice.

 
-

Čestlice

Vložil jiali, 21. Leden 2015 - 17:06

v nás zůstali, SUPER, příště jedeme zase a velice rádi

 
-

Čestlice SUPER jako obvykle !

Vložil Jarda2, 22. Leden 2015 - 13:24

Sobotní akce překonala má očekávání a vřelé díky celému vedení AP Čestlice v čele s ředitelem Ing. Steinhaizlem za to, že mírně zariskovali a uskutečnili tuto akci poprvé kompletně ve vlastní režii. Potvrdilo se, že Ivošem skvěle rozjeté akce fungují i bez jeho dočasné nepřítomnosti a skoro tisícovka účastníků je toho jasným dokladem. Složení účastníků bylo opět velmi pestré od rodin s dětmi, přes skupinky mladých, páry všeho možného věku až k seniorům. Společné pro všechny ale bylo že si celý večer skvěle užili … [Tmavé brýle]

 
-

Dopis a odpověď

Vložil JirkaRybka, 11. Březen 2015 - 10:56
Obrázek uživatele JirkaRybka

Čestlice byly samozřejmě skvělé jako vždy, a nepochybuji že takové budou i ty příští, které se nám už blíží (!)

Dnes ale krátce zmíním jinou záležitost, pro kterou s ohledem na nyní velmi omezené možnosti komentování nenacházím na webu jiné místo. Svého času zazníval na různých místech Naturisty apel k zasílání názorů či námitek k vývoji trestní věci Ivo Žurka formou dopisu na adresu příslušného soudu, takovou výzvu najdeme i v úvodním textu této stránky. Osobně jsem sice pochyboval o smyslu takové korespondence, nicméně jsem si podrobně prostudoval vše co k té věci bylo známo a svůj názor soudu zaslal. Včera jsem dostal zdvořilou a korektní odpověď, která ovšem vyjadřuje v podstatě to co jsem očekával a co je nevyhnutelné – mými vlastními slovy asi tak: Protože v tom případu nejsem osobně zapojen, nedá se na to reagovat jinak než že to prostě „bez dalšího uložili“ (asi někam k ledu). Oceňuji kladně že mi na to slušně odpověděli, nehryže mě svědomí že jsem neudělal nic, ale to je asi tak všechno, přátelé…

Naviděnou v Čestlicích!

 
-

Dopis

Vložil Eva7252, 12. Březen 2015 - 19:59

Jirko,diky-zadny dopis neni zbytecny.dovolani mohou podat jen osoby, zakonem stanovene.ovsem s ohledem na vyjimecnost pripadu muze byt vse dulezite pri zvazovani soudu.o dulezitosti v tomto smeru svedci i pan „anonym“, ktery me zasobuje svymi maily a nepochybuji o tom, ze tak cini i ve vzahu k ostatnim.

 
-

Dopis od soudu

Vložil HonzaH, 13. Březen 2015 - 17:53
Obrázek uživatele HonzaH

Ahoj Jirko,

Mám stejnou zkušenost jako ty. Obálka od soudu mi přišla v tomto týdnu. Jen mi napsali, že dopis přečetli, vzali na vědomí a odložili. Tak jen doufám, že jim něco z toho dopisu zůstalo za nějakým mozkovým závitem.

Je jasné, že to je mašinérie, musí postupovat podle zákona. Ale pořád trochu věřím, že čím víc dopisů takhle budou dávat k ledu, tak tím víc se pak budou zabývat dovoláním, které bylo podáno oprávněně.

Těším se v Čestlicích na shledanou!

 
-

Čestlice už tuto sobotu !

Vložil Jarda2, 17. Březen 2015 - 13:40

Chtěl bych opět požádat všechny příznivce naturistických akcí v Čestlicích aby celý tento týden pilně informovali všemi možnými technickými prostředky – telefon, mail, SMS – všechny potenciální zájemce o tuto akci. Je to teprve druhá n-akce pořádaná na vlastní pěst samotným Aquapalace a bude velmi důležité aby zase přišlo hodně lidí a vedení AP Čestlice se utvrdilo v názoru že tyto akce jsou pro ně finančně výrazně přínosné a má smysl je pořádat i do budoucna.
Osobně jsem se opět na svých známých přesvědčil že o akci neví skoro nikdo tak máme fakt co dělat … [Tmavé brýle]