NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

REPORTÁŽE

 

Zprávy z akcí, událostí, míst, a vůbec o všem co se u nás zajímavého a naturistického událo.

-

Prvni jarni den jsme oslavili v Cestlicich

Vložil Eva7252, 22. Březen 2015 - 16:14

Dva měsíce od lednových Čestlic uběhly jako voda a nastala opět sobota – naturistické setkání v Čestlicích. I přes obavy o návštěvnost, neboť počasí bylo v minulých dnech jarně slunečné, naturistům se podařilo sejít opět ve slušném počtu 910 účastníků.

5
 
-

První Čestlice v roce 2015

Vložil Eva7252, 18. Leden 2015 - 12:26

Naturistický večer v Čestlicích v sobotu 17.1.2015 se opět skvěle vydařil.

5
 
-

Ústí nad Orlicí a jeho první větší nahatá vlaštovka

Vložil Anonymní, 4. Duben 2014 - 9:33
14titisícové okresní město východu Východních Čech hostilo 29. 3. 2014 první větší naturistický večer v Plaveckém areálu městské firmy TEPVOS. S bezplavkovými hodinami už ústeckoorličtí koketovali dříve, kdy uskutečnili už dva tyto večery. Oba měly ale svoje nedostatky, které se v čase a místě projevily jako neperspektivní pro další pokračování. Na druhý z těchto n-večerů jsme udělali poměrně akční propagaci v rámci naturistického víkendu na přelomu ledna a února 2014. Zvláště nedělní večerní termín ale zapříčinil, že přes maximální propagaci tady i na Facebooku byla návštěva velmi nízká. Do třetice všeho dobrého se v UO rozhodli pro atraktivní čas sobotního večera a neprohloupili. Na poměrně striktní podmínky vstupu se v tomto bazénu sešlo přes 30 naturistů.
4.5
 
-

DZBAN , DALSI "SAMETOVY" PODVOD !!!

Vložil PRAZAK, 10. Říjen 2013 - 13:23

Vcerejsi „Na vlastni oci“ me opet otevrelo oci…!!!

0
 
-

Den osvobození národa (a ducha i těla?)

Vložil sailor, 4. Květen 2012 - 10:12

Zanedlouho si budeme opět připomínat den osvobození. Tento den, v dnešní době slavený 8.5. nám každoročně připomíná, jak hrozné je jakékoliv vnucování vlastních pravidel a vlastních názorů na chod života, na chod společnosti, na chod čehokoliv. Není to tedy jen den osvobození od válečných útrap, ale i den osvobození od nadvlády. Tento den, má několik velmi zajímavých asociací. Vezměme kupříkladu již název. ,, Den osvobození“. Co už může být více osvobozující, než užít si života tak jak nás matka příroda stvořila a jaké si nás přála ještě než první z předků zabil první zvíře a navlékl na sebe jeho kožich.

5
 
-

Saunové rajské odpočinutí v Holicích v Čechách

Vložil Anonymní, 6. Duben 2012 - 9:25
Kromě milovníků cestovatele Emila Holuba je toto malé město známé spíše samotným cestovatelům, kteří polykají kilometry po E442 mezi Svitavami a Hradcem Králové (Brno-Liberec). Na vaší únavné túře vás ale nyní nově čeká velmi příjemné zastavení v podobě Saunového ráje. Ztuhlé tělo z auta uvolníte v mnoha procedurách od klasické sauny až po oblíbenou vířivku, venkovní odpočívárnu nakonec můžete vyměnit za masérnu a do dalších kilometrů z vás bude úplně jiný člověk.
5
 
-

Jak jsme protestovali proti ropě

Vložil JirkaRybka, 10. Červen 2006 - 16:14

(Ze starého Naturisty)
Zážitky z akce ne tak úplně naturistické…

Akce pod názvem World Naked Bike Ride (zkratka WNBR) již s předstihem u nás na Naturistovi.cz rozvířila diskusi ve fóru, a padaly názory dosti různé. I o exhibicionismu byla řeč – a upřímně řečeno, není divu: Ta akce totiž nebyla vlastně vůbec naturistická.
0
 
 
Syndikovat obsah