NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

AQUAPALACE ČESTLICE 2016

Vložil jarda.7, 9. Leden 2016 - 15:50
Adresa, mapa, souřadnice: 

AQUAPALACE PRAHA,Pražská 138, obchodní zóna Průhonice – Čestlice 251 01 Praha – východ


Umístění sauny: 
V aquaparku.

Po svých / s jízdenkou: 

Pražská 138, obchodní zóna Průhonice – Čestlice


Další info: 

ODPOVĚDI VEDENÍ AQ PRAHA NA ELEKTRONICKÉ DOTAZY NATURISTŮ: ještě jednou děkujeme za Vaši zprávu a za zájem o služby Aquapalace Praha.

V současné době byly ale akce naturistické párty zrušeny již se nebudou v Aquapalace konat. Důvodů, proč jsme přistoupili k omezení těchto večerů bez plavek je více, od poklesu návštěvnosti přes zvýšené náklady na čištění areálu po těchto akcích až po stížnosti a nespokojenost dalších zákazníků.

Návštěvníkům naturistických akcí doporučujeme například návštěvu našeho Saunového světa, největšího v ČR, kde je pobyt bez plavek běžný. Je zde kromě klasických saun i římský bazén vhodný k plavání a dále například vířivky či parní kabiny a prohřívárny. Unikátní jsou potom naše saunové ceremoniály, kterých nabízíme velké množství v průběhu celého dne a které trvale inovujeme a vylepšujeme.

Přejeme příjemný den a těšíme se na Vaši návštěvu.

Jana Zadražilová front office manager

GMF AQUAPARK PRAGUE, a.s. Pražská 138, Čestlice 251 01 Praha – východ Tel.: +420 271 104 111 e-mail: info@aquapalace.cz www.aquapalace.cz<http://www.aquaparkpraha.cz/>


Aktualizováno: 
9.1.2016

0
 
-

Zvýšené náklady

Vložil M.Dr., 9. Leden 2016 - 15:53

na čištění areálu po koupání bez plavek? To jako proč?

 
-

No, bohužel nějaké důvody se

Vložil Horác, 9. Leden 2016 - 23:15

No, bohužel nějaké důvody se „musí najít“, pokud chcete akci „zaříznout“…

 
-

čestlice

Vložil PavelT, 27. Září 2016 - 16:58

Je to škoda. Bohužel se domnívám, že pravý důvod nikomu nesdělili a že pravým důvodem byl jistý proces a obsáhlá diskuze na toto téma na Naturista.cz včetně různých podle mého přehnaných varování – vše to mělo být na Naturista.cz přístupné pouze pro registrované členy a nikoliv širokou veřejnost. Stačilo, aby si vedení Čestlic prosurfovalo Naturista.cz, a měli všechny důvody to zrušit. Jisté varování v červené barvě a s vykřičníky bylo zcela zbytečné. Všichni jsme nesouhlasili s oním procesem a jeho absurditou, ale ventilovat to zde veřejně bylo kontraproduktivní. Myslím, že celé téma zde na tomto webu ukončilo Čestlice více než ojedinělé zprávy v médiích, které nenudisté ani moc nepostřehli.

 
-

Naprosto přesně vyjádřeno,

Vložil Horác, 27. Září 2016 - 22:43

Naprosto přesně vyjádřeno, nemám co dodat.

 
-

Čestlice

Vložil w, 18. Říjen 2016 - 9:28

Když jsem četl rozhovor s majitelem aquaparku p.Sehnalem, tak se ukončení n-akcí příliš nedivím. Pochvaloval si tam, jak se aquaparku daří, jak jezdí čím dál víc zahraničních klientů (mohu potvrdit z vlastní zkušenosti – po poslední n-akci před rokem nebylo v hotelové restauraci na snídani prakticky slyšet češtinu), jak rozšířili restauraci, budou rozšiřovat hotel atd…zkrátka firma očividně prosperuje a za takové situace vedení zřejmě přišlo zbytečné komplikovat si život nějakými naturistickými akcemi. Ať již komplikacemi míníme jistou „ošemetnost“ pořádání takovýchto akcí (dětská nahota), či různé stížnosti a nedorozumění, které bezpochyby doprovázely každou akci kdy textiláci museli opustit aquapark již v osm hodin (ačkoli např. hoteloví hosté mají neomezený pobyt ve Vodním světě v ceně). Toto vše dohromady spolu s klesajícím finančním přínosem akcí (loni chodilo kolem 600 lidí oproti dřívější tisícovce) zřejmě vedlo k tomu, že se n-akce postupně staly jakýmsi nechtěným dítětem, kterého bylo třeba se zbavit. A vhodná chvíle nastala po nástupu nového ředitele (bývalý ředitel p.Steinhaizl naturismu fandí a dokonce navštěvuje pláž na Lhotě), tím spíš, když byl zrovna „odklizen“ p.Žurek, který by se jinak za zachování akcí jistě bil do krve. Pouze to nechali „korektně“ dojet do konce roku aby se neřeklo a šmytec…

 
-

je to tak

Vložil cockboy, 30. Říjen 2016 - 19:14

Napsano naprosto tak jak to vnimam i ja…bohužel prostor i cas (nacasovani) pro naturisticke akce v zime jiz skončil a je otázka jestli ještě nekdy bude…snad jo :)

 
-

čestlice

Vložil PavelT, 18. Listopad 2016 - 19:30

Víte, podobné rozhovory jsou ve skutečnosti placené PR. Dneska si lze zaplatit reklamu tak, aby nevypadala jako reklama, ale třeba jako rozhovor, reportáž apod. I když věřím, že se jim daří a přeju jim to. Co se týče omezení provozu pro textiláky, mluvíme tady o 2 hodinách od 20–22 jednou za 2–3 měsíce. Od 18 do 20 byla N-akce jen v sauna světě, od 20–22 v celém areálu, ve 22 hodin Čestlice normálně zavírají, takže N-akce po 22 hodině už nikoho neomezovala, takže jednou za 2 měsíce večer 2 hodiny před zavíračkou o víkendu, kdy jim podle mě stejně návštěvnost klesá…pro malé děti je to pozdě a lidi už chtějí být prostě doma, navečeřet se a koukat na TV nebo vyrazit někam do města, neeee. Různé části areálu se dají i nadále pronajmout na různé akce, uzavřít, akci oznámit. Prostě se lekli toho humbuku tady a to je vše. Řešením je domluvit akci v Praze někde jinde, nechat to párkrát proběhnout, udělat tomu trochu publicity a postarat se o to. aby se o tom vedení Čestlic dozvědělo a za pár měsíců nebo za rok to tam zkusit znova s tím, že jinde to normálně funguje. Čestlice nemají sice konkurenci v Praze a okolí, takže by byla menší kapacita a návštěvnost, ale jde o to, aby něco fungovalo a bylo vidět, že to funguje a bez problémů.