NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Českomoravská federace naturistů, spolek (ČFN)

Vložil Anonymní, 8. Prosinec 2009 - 22:12

Veškeré záležitosti naturistické organizace zajišťuje Českomoravská federace naturistů
Naturistická organizace vyhovující Novému Občanskému Zákoníku (od 1. 1. 2014):
Českomoravská federace naturistů, spolek (ČFN).

Naturistické informace, organizace, dovolené, členské známky, diskuze, a další a další.

Členské příspěvky, letní dovolená Lipnice nad Sázavou.

Členské příspěvky pro rok 2019

Aktuální členské příspěvky pro rok 2019

Dospělý člen: 500,– Kč (čl. legitimace + známka INF-FNI)

Dalšího dospělý člen rodiny: 100,– Kč (čl. legitimace + známka INF-FNI)

Dospělý student (do 26 let): 100,– Kč (čl. legitimace + známka INF-FNI)

Děti do 18 let: zdarma (čl. legitimace + známka INF-FNI junior, bez hlasovacího práva)

Příspěvek na kalendářní rok je třeba zaplatit při vzniku členství či do 31. ledna daného kalendářního roku. (Viz stanovy spolku §5)

4.25
 
-

poplatok

Vložil bolek30 (bez ověření), 30. Leden 2011 - 20:23

Zdravim,chcem sa spytat,kolko je clensky poplatok pre Slovakov,ked mame euro,co chcu byt v klube?Moze sa stac clenom aj samotny muz,ci musi mat partnerku? Vdaka za odpoved… Peto

 
-

Členstvo

Vložil Miloš TN, 7. Duben 2011 - 18:43
Obrázek uživatele Miloš TN

Mňa by zaujímalo, keď som členom INF-FNI a platím si známky na Slovensku v združení ASN, môžem dostať bezplatne členstvo aj v bratskom združení, alebo budem musieť zaplatiť duplicitne členský poplatok do INF-FNI aj v Čechách.

Ďakujem

 
-

Členství v Klubu naturistů

Vložil zurek (bez ověření), 7. Duben 2011 - 22:49

Známka INF-FNI hraje v celkovém objemu hodnoty členského příspěvku zcela zanedbatelnou roli. Svým příspěvkem dáváte najevo svoji podporu aktivitám Naturista.cz. Členské příspěvky pokrývají asi 1/4 celkových nákladů na naše aktivity. Takže si dovedete představit, kolik nás stojí ještě dalšího úsilí sehnat prostředky na zbytek. Samozřejmě je to otázka také oboustranné výhodnosti. Pokud bychom my dali členství v Klubu naturistů SK Oplatil Slovákům zdarma, tak bychom očekávali stejný objem služeb, na jaký jsou zvyklí čeští naturisté. Na stránkách ASN ale v kalendáři akcí vidím pouze „Naturistický Olomouc“, což je ale jaksi akce Naturista.cz. Zatím vidím poměr nabídky služeb ASN vs. Naturista.cz jako velmi nevyrovnaný. Pro normálního smrtelníka jsou zřejmě akce ASN neviditelné – pouze pro členy ASN. Za současné situace jaká je, naše aktivity končí na východě Valašským Meziříčím, kde velmi rádi vítáme i naše slovenské přátele. Výhodu dáváme členům ASN při účasti na námi pořádaných plaveckých závodech 40. Swimming Gala v Praze.
Navrhoval bych platit si každý svoje členství doma a společně vytvořit projekty typu Operační program Česká rep. – Slovensko, které by nám oběma přinesly nepoměrně víc, než se babrat v pětikorunách členských příspěvků. Máme na to ještě asi rok.

 
-

Známka INF a slevy

Vložil M.Dr., 8. Leden 2012 - 17:27

Mám dotaz: když je členem pár nebo rodina, dostanou v rámci svého kolektivního členství jednu známku INF, nebo jednu pro každého? Pokud si chtějí uplatnit slevy v kempech, stačí jim jedna známka pro rodinu, nebo musí mít každý svou?

 
-

sailor

Vložil sailor, 12. Leden 2012 - 2:13
Obrázek uživatele sailor

Je známka pouze jakýmsi slevovým kuponem a zatěžuje finančně NATURISTU.CZ nebo ho nezatěžuje a pak lze být používána i jako jakási deklarace příslušnosti. Nevyužívám slevové akce, ale svou příslušnost, či jiný materiál, týkající se propagace Naturismu rád vyvěsím. Pokud je známka finanční zátěží, existuje jiná varianta, např. ve formě samolepky?

díky sailor

 
-

známky

Vložil sailor, 12. Leden 2012 - 11:32
Obrázek uživatele sailor

Budu a stavím se. Takhle jsem to myslel. Proč kupovat za peníze klubu něco co nevyužijem. Díky

 
-

Průkazky naturista.cz

Vložil M.Dr., 30. Prosinec 2012 - 14:11

Budou na rok 2013 nové průkazky naturista.cz, nebo se bude jen přelepovat známka?


Ivoš: Abysme pošetřili naše lesy, tak budeme přelepovat. Ke komu to máme daleko, nebo se neuvidíme na akcích, tak pošlu poštou novou. Info: naturista@naturista.cz

 
-

Platba členství v Čestlicích.

Vložil Roland Jitka, 30. Prosinec 2012 - 14:38

Známku nepotřebuji, ale mohu zaplatit členství v Čestlicích na stánku Naturista.cz?


Ivoš: Členské příspěvky se dají uhradit na kterékoli naší akci, bez poplatku. Kdo nechce známku, dostane aktuální razítko Naturista.cz 2013. Info: naturista@naturista.cz

 
-

Členství 2013

Vložil Vasek Petra, 3. Leden 2013 - 18:11
Obrázek uživatele Vasek Petra

Na lednové čestlice se už moc těšíme. Členský příspěvek zaplatíme a známky vyzvedneme tedy tam.

 
-

Známky INF

Vložil Horác, 2. Leden 2013 - 23:33

Já o známku INF zájem mám. Předpokládám tedy, že na setkáních, kde se může platit členství, budou k dispozici i známky. Je můj předpoklad správný? Zaplatil bych a vyzvedl známku buď v Čestlicích nebo ValMezu.


Ivoš: Ano, známky budou k dispozici na všech našich akcích.
 
-

Organizační dotaz

Vložil natur, 11. Březen 2013 - 20:19
Obrázek uživatele natur

Ještě v nedávné době bylo na tomto webu možno se dočíst, že před naturistickou akcí v AP Čestlice dne 16.3.2013 bude probíhat členská schůze/porada Klubu naturistů. Byl zde i časový rozvrh 10–12 a 13–17 hod. a předběžný program jednání. V současné době zde tuto informaci marně hledám, zřejmě byla smazána. Vzhledem k tomu, že si plánuji program tohoto týdne a jako člen Klubu mám zájem se akce zúčastnit, vznáším dotaz – bude či nebude? ing.Hájek

 
-

Schůze Klubu

Vložil zurek (bez ověření), 11. Březen 2013 - 20:58

Schůze se konala tento víkend a s jejím výsledke budou členové seznámeni v dohledné době. Následující sraz by se měl už konat v termínu některé n-akce (Babylon). Termín bude oznámen několik měsíců dopředu. Veškeré informace je možno získat na emailu naturista@naturista.cz

 
-

Jak to bude teď se známkami?

Vložil M.Dr., 29. Prosinec 2014 - 12:46

Jak to bude teď s distribucí známek INF? Já jsem vždy zaplatil členské Ivošovi v hotovosti na některé akci a známky jsem dostal osobně od něj. Teď když akce nejsou, tak už jen poštou?

 
-

Známky

Vložil Eva7252, 29. Prosinec 2014 - 13:56

Zatím poštou, vyřešíme to, není problém. Doufám, že Nejvyšší soud brzy rozhodne a akce se třeba znovu rozběhnou.

 
-

Navazuji na předcházející

Vložil natur, 29. Prosinec 2014 - 15:19
Obrázek uživatele natur

Navazuji na předcházející korespondenci ohledně známek INF na rok 2015. Jako stávající člen ČFN (Českomoravské federace naturistů) bych rád zaplatil členské příspěvky na rok 2015 a získal známku INF. Ale nenašel jsem na tomto webu konkrétní informaci, na jaký účet (tzn. u které banky a pod jakým číslem účtu má ČFN založeno svoje bankovní konto) mám členský příspěvek ve výši 500 Kč uhradit.

 
-

Číslo účtu a variabilní symbol

Vložil M.Dr., 29. Prosinec 2014 - 16:43

jsem našel ve svém profilu po kliknutí na link „podrobnosti“ ve druhém řádku (Platby členských příspěvků). Ale stejně jsem nejradši platil Ivošovi v hotovosti bez zbytečných poplatků bance.