NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Vložil admin, 6. Květen 2018 - 20:13

Svojí registrací na webu Naturista.cz dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů

  1. Udělujete tímto souhlas Správci webu Naturista.cz (Ivo Žurek, V Lískách 33, 591 01 Žďár nad Sázavou, RČ: 6206181938) (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovával Vaši zaregistrovanou emailovou adresu. Váš nick (přezdívka) potřebná pro registraci může být smyšlená a nemusí v žádném případě odpovídat jakémukoli osobnímu údaji Vaší osoby.
  2. Vaši emailovou adresu je nutné zpracovat za účelem Vašeho zpřístupnění pro vkládání příspěvků a do komunikace mezi registrovanými. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu Vaší registrace na Naturista.cz. Svoji registraci (účet) můžete kdykoli zrušit jednoduchým zasláním požadavku na: webmaster@naturista.cz
  3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu na: webmaster@naturista.cz
  4. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

vzít souhlas kdykoliv zpět,
požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

5
 
-

Jestli tomu dobře rozumím,

Vložil M.Dr., 6. Květen 2018 - 21:17

tak pokud souhlasím, nemusím nic posílat?

 
-

Citát první věty

Vložil admin, 6. Květen 2018 - 21:26

Citát:„Svojí registrací na webu Naturista.cz dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů“…

 
-

Tu větu jsem pochopil,

Vložil M.Dr., 6. Květen 2018 - 21:32

ale co jsem slyšel a četl jinde, tak v souvislosti s GDPR musí zpracovatel osobních údajů požádat každého o aktivní souhlas. Ta první věta by mohla platit u nově registrovaných, ale my, kteří jsme tady několik let, bychom podle toho měli svůj souhlas ještě teď aktivně potvrdit.

Ale mně je to jedno, já stejně souhlasím [Spiklenec]

Zdravím, admine [Tmavé brýle]

 
-

souhlas

Vložil Jaroslav, 8. Květen 2018 - 7:27
Obrázek uživatele Jaroslav

zdravím souhlasím .

 
-

Také dáváme souhlas

Vložil Petr a Marcela, 11. Květen 2018 - 21:16
Obrázek uživatele Petr a Marcela

Dáváme tímto souhlas se zpracováním osobních údajů…hezký den a dny příští…Petr a Marcela

 
-

Osobní údaje

Vložil eSHá, 12. Květen 2018 - 2:09

Všechny tu zdravím a mám jeden návrh. To, že tady pár lidí veřejně napíše, že souhlasí se zpracováním svých osobních údajů, nic neznamená. To nic neřeší. Chtělo by to „právnicky ošetřit“, aby bylo vše tak, jak má být. Kdo k tomu má nějaké informace ? Minimálně by v kolonce Můj profil, asi měla vzniknout další záložka s novým souhlasem a datem pořízení. To bychom my všichni členové potvrdili a snad by to stačilo. Rozhodně bych to ale nepodceňoval !!!

 
-

Informaci o zpracování emailu dostali všichni

Vložil admin, 12. Květen 2018 - 17:41

Je třeba říct, že dle Úřadu pro ochranu osobních dat není emailová adresa typu „jan.novak@seznam.cz“ osobním údajem. Tím je pouze, pokud je z registrované adresy zřejmé, že se jedná o tu konkrétní osobu. V tom smyslu bychom se tímto nemuseli vůbec zaobírat. Na tomto webu se registrovaní přihlašují pouze pod neidentifikovatelnými emaily, typu ...@seznam.cz .

Celý text Souhlasu je sestavený podle návodu advokátní kanceláře. Je uvedený na titulní straně nahoře a dostali ho všichni registrovaní do emailu. Od nedávna je taky taky kompletně v uvítacím emailu pro nově registrované. Kdo nesouhasí, tak se vůbec neregistruje nebo je mu registrace ihned smazána.

 
-

Samozřejmě souhlas

Vložil munkiki, 13. Květen 2018 - 21:42
Obrázek uživatele munkiki

souhlas. Stránky Naturista.cz jsou můj skoro už poslední kontakt s naturismem v ČR. [Utahaný] [Smutný]

 
-

Osobní údaje

Vložil VestonickaVenuse, 15. Květen 2018 - 16:19
Obrázek uživatele VestonickaVenuse

Souhlasím

 
-

Většinou všichni píšou že nemám reagovat pokud souhlasím.

Vložil MilousMB, 28. Květen 2018 - 4:01

Souhlasím tedy :-)

 
-

zdravím souhlasím

Vložil janilac, 7. Červen 2018 - 17:35
Obrázek uživatele janilac

zdravím souhlasím [Tmavé brýle] [Tmavé brýle]

 
-

Jsem souhlasící, ale zmatenej

Vložil kaldoh, 11. Červen 2018 - 11:52
Obrázek uživatele kaldoh

Je to síla, kolik souhlasů už jsem všude možně poslal, že bych se z toho už poslal. Některé jsou jasné a pochopitelné, ale třeba dailymotion.com dneska poslal mail, co mám udělat, tož jsem se přihlásil a marně hledal uvedené záložky, hesla, formuláře a odkazy. Zdejší web je ještě záhadnější, údajně jsem dostal mail, ale KAM? V naturistově poště není, na můj soukromý mail taky nic ( že by si seznam.cz svévolně zavedl další filtr?), dyž zadám ve zdejší poště v návodu uvedený mail, vyplázne na mě jazyk, že adresa není platná.

Do webu mě to přihlásí, hlásí mě to jako online, ale na profilu že nejsem členem a podivné omezení na stránky o Šeberáku, které jsem na web nedávno dal.

Souhlasím se vším, jen bych se rád dozvěděl, s čím mám právě teď souhlasit.

Taky možná nemám zaplacené členské poplatky, ani na ty mi už dlouho nic do mailu nepřišlo. Taky spamfiltr? Zaplatll bych, kdyby to bylo aktuální.

Nebo už jsem vyhozenej ?

kaldoh

 
-

Pokud jste viditelnej, tak nejste vyhozenej

Vložil admin, 11. Červen 2018 - 16:55

Kdybyste byl vyhozenej, tak Vás to nepustí psát příspěvky. Jinak co se týče členských příspěvků, tak se musíte obrátit na www.fcn.cz Naturista.cz nevybírá žádné příspěvky, poplatky, příplatky za členství, reklamu ani zanic (jiného).

Souhlasy pište prosím do emailu naturista@naturista.cz , tady do komentářů to nemá smysl a zbytečně to zabírá místo na webu.