NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Valašské naturistovy 10. narozeniny

Vložil Anonymní, 10. Únor 2013 - 18:26

Přesně za měsíc a nějaký ten den jsme se opět sešli na Valašské noci naturistů. S trochou obavy, jestli se nás po tak krátkém čase sejde více než stovka naháčů, jsme se blížili z Brna ku ValMezu. Povzbuzovala nás naděje, že na lednovém ValMezu nás bylo tradičně spousta, tak tentokrát přijedou i ti, kteří se uzdravili ze chřipky a nejoblíbenější valašský aquapark bude opět plný naháčů. Stalo se přesně tak a Valaši ani tentokrát nezaváhali a v počtu více než 120 naháčů se přišli ohřát a protáhnout těla. Valachy ovšem zhusta podpořili naši bratia Slováci, řada Poláků a také kratky ostravsky jazyk byl k vidění i slyšení.


Abychom jako obvykle inspirovali naháče-malíře, tak jsme si opět trochu zajeli pro neustále invenčního malíře Romana Bureše. Ten měl tentokrát jednoznačné téma – 10. narozeniny Naturista.cz. Toto první superkulaté výročí padlo právě na 9. 2. 2013 a na tento velmi oblíbený útulný aquapark.
Poslední zastávka byla v místním Tescu pro narozeninové šampáňo a za chvilku jsme už soukali všechny naše propriety do vestibulu AP VAlMez.

Z minulaZ minulaČím dál víc rozšiřující se náš park atrakcí by se bez ostychu dal nazvat jako nafukovací [Úsměv] . A nafouknout takovou obludu jakou je více jak dvoumetrový roller dá dobrou půlhodinu. Práce s půlmetrákovým balíkem plastu se ale vyplatí, protože okamžitě po nafouknutí do něj naskákali malí naháčci a válcování skončilo až těsně před zavíračkou. Ze dvou předchozích n-akcí už dobře známou vodní houpačku potkal i tento večer stejný osud – houpání ukončilo až důrazné upozornění plavčíka, že 23. hodina se blíží.
S novými nafukovačkami se bohužel ubírají do pozadí ještě nedávno oblíbené aquazorby, které tentokrát stály v pozoru připravené – bez sebemenšího zájmu naháčů [Smutný] . A to bych mohl připomenout ještě plavecké závody, které jsme tady před léty organizovali… Inu doba se mění a my (doufám) s ní. Asi nejhlavnější z celého večera bylo to, že vládla živá atmosféra, kde se nikdo nenudil a na konci děti plakaly (že musí jít už domů).


V saunových ceremoniálech jsme měli tentokrát „konkurenci“, protože po rozcvičkových vůních grepu a eukalyptu jsme byli před rozhodnutím, jestli sauňákům protáhnout plíce kalvadosem nebo slivovicí. Nakonec zvítězila slivovice, jako místní léčivo, i když darovaná Valachem z Hané. Mockrát děkujeme!
Jinak místní wellness je velmi vyhledávaný pro svoji útulnost (svítí se tady pouze svíčkami) a příjemné poklidné prostředí.


Postupně jsme se tedy proválcovali, prohoupali a prosaunovali k závěrečnému malování na tělo. To ve ValMezu začíná vždy stejným úkonem – všichni zaujmou polohu ležícího nudisty, pokud možno ve vodě a s napjatými zraky vyhlížejí, co se bude dít [Smích] . Na prostranství určeném pro malování jsou barvy, kelímky s vodou, štětce a Roman Bureš. K absolutní dokonalosti chybí menší detail – modelka. Ležící nudisti neustávají ve svém úsilí vidět co nejvíce. Úsilí vyvíjíme ale i my a Romanovi přivádíme skvělou vysmátou dvojici maminky s dcerkou. Ta se nám velmi hodí do tématu, protože jí je přesně jako Naturistovi – 10 let. Roman tedy začíná touto číslovkou, pod kterou se zanedlouho objeví maxikornout Opočenské zmrzliny. Pravý narozeninový dort „nese“ její maminka a celou tuto oslaveneckou parádu ukončuje modrá stuha pod dortem.
Nutno dodat, že se k malování přidalo i množství dalších naháčů, které už nebavilo setrvávat v poloze ležícího nudisty.Z dalších maleb tu byla i jedna krásná gratulační kytice i s mašlí, aktuální masopustní „převlek“ aj s čepicou, drakodinosaurus. Další včerejší oslavenec – Pepper, známý jako neúnavný automalíř, si i tentokrát vypomohl sám a k autopřání „Happy Birthday to me“ připojil i autoportrét (myš). A jako velmi plodný umělec nejen výtvarný připojil následující básně:

Jedu jedu do ValMezu
do sauny si zmrzlý vlezu
až roztaju, je mým plánem
proletět se tobogánem
pak si trochu zaplavu
než pocítím únavu
a nakonec Japonec
zazvoní nám na zvonec

Ve Valašském Meziříčí
na naháče Ivoš křičí
Necpěte se do sauny
nechte prostor za kamny!
Nesu kýbl slivovice
zaplesají vaše plíce
Kdo nezavřel zavčas oči
tomu se teď bělma točí
V bazénku se šplouchá ryba
někde se tu stala chyba
Rázem končí veselí
nashle za pár nedělí

Děkuji mockrát vedení Aquaparku Valašské Meziříčí za poskytnutý areál pro naturisty, všem zaměstnancům za velmi vstřícný a chápavý přístup k nám i trpělivost, se kterou s námi musí setrvávat přes rámec své pracovní doby. Toto je zřídkavý úkaz a my jsme za něj moc vděčni.
Dále děkuji všem pomocníkům, kteří pomohli připravit všechny atrakce, během akce pomáhali s jejich provozem a na závěr pomohli vše opět uklidit do auta.
Velmi děkuji Romanovi Burešovi za opět skvělý a originální obraz, který je zase jednou z jeho inspirací pro další malíře na tělo.
Děkuji také všem vysmátým naháčům, kteří v sobotu nám všem vytvořili dokonale naturistickou atmosféru.


FOTOGALERIE TÉTO VALAŠSKÉ NOCI NATURISTŮ
Následující Valašská noc naturistů: sobota 13. 4. 2013, 20–23 hod.
Hlavní strana Valašských nocí naturistů.


Víte že:
Tyto nezapomenutelné naturistické večery nejsou možné bez vás? Protože:
Svojí přítomností zajistíte tolik potřebnou návštěvnost pro konání takových akcí.
Napříště pozvete svoje další přátele.
O naturistických večerech povíte komukoli ve svém okolí.
Svým členstvím v Klubu Naturista.cz podpoříte konání, pořadatelství a vůbec rozvoj podobných oblíbených n-aktivit u nás. Pomůžete nám rozdávat NATURISTŮV OBČASNÍK
To všechno závisí POUZE NA VÁS. Mockrát vám děkujeme.


Valašská noc naturistů 13. 4. 2013, 20-23 hod.Valašská noc naturistů 13. 4. 2013, 20–23 hod. 


O této Valašské Noci naturistů informují:
Naturista KlubNaturista Klub
Naturista KlubNaturista Klub
Přispěvatelé: Líbil se Vám tento článek? Máte pěkné naturistické zážitky z Vaší dovolené, cestování, návštěvy bazénu, aquaparku, wellnessu? Podělte se o zážitky s ostatními čtenáři. Za článek většího informačního rozsahu Vám nabízíme volnou vstupenku na libovolnou akci Naturisty cz.
Svoje texty, fotografie, videa posílejte na EMAIL. [Pošta] Potěšíte sebe i ostatní naturisty.

Pokud byste chtěli podpořit Naturistu cz. jakoukoli částkou, tak můžete bez poplatku systémem PAY SEC na naše jméno: naturista, číslo: 3891789. 
Předem Vám děkujeme.

Inzerenti a zájemci: Chtěli byste zde prezentovat svůj obchod, nabídku, služby nebo Vaše činnosti? EMAIL. [Pošta]
Využijte prosím naši širokou nabídku Vaší prezentace na internetu i na reálných a oblíbených akcích NATURISTA.CZ.

3
 
-

Myš

Vložil Pepper, 10. Únor 2013 - 19:59

Musím uvést na pravou míru informaci, že na mé mazanici se vyskytovala myš. Ono veledílo se ve skutečnosti jmenovalo „Svíčková pro kočku“. [Smích]

Jen pro zajímavost: jeden návštěvník zabloudil do ValMezu až z Los Angeles!

 
-

Pepperova svíčková

Vložil M.Dr., 10. Únor 2013 - 20:08

byla samozřejmě z deseti svíček