NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Vánoční Babylon s polskými i českými koledami a Mohammedem

Vložil Anonymní, 29. Prosinec 2012 - 10:48

Leckomu by se zdálo, že hned první den po vánočních svátcích musí být na n-akci (polo)prázdno. Už několik let se ale přesvědčujeme o pravém opaku – na našem vánočním naturistickém Babylonu se pravidelně 27.12. schází velké množství naháčů. Jinak tomu nebylo ani letos, když nás mile překvapili naturisté místní, ale i z Hannoveru, Českých Budějovic. Aneta a Mia nás opět příjemně překvapily 10timinutovým vystoupením, při kterém jsme si mohli všichni zazpívat české ale i polské koledy. V Betlémě obvykle bývá i „ten černej vzadu“, který tentokrát nechyběl ani na naší n-party. Sympatický Mohammed si svůj první vánoční n-večer užil naplno!


Hned na začátek nás vedení Babylonu bezpečně ujistilo, že se zrušením smíšené dvouhodinovky 18–20 hod. to myslí opravdu vážně. Několikrát a opakovaně nám připomněli, že jsou velké stížnosti textilní veřejnosti na výskyt naháčů v této době. Proto jsem několikrát a opakovaně slíbil, že budeme všechny upozorňovat, že N-party začíná ve 20 hod. a před touto hodinou není možné se v areálu pohybovat bez plavek. Prosím i ctěné čtenáře, aby toto nařízení napříště brali v potaz. Vyhneme se zbytečným dohadům a příp. důvodům zrušení n-akcí v Babylonu.

Úderem 20. hodiny se ale n-večer rozproudil naplno. Přes 200 naháčů se očividně bavilo a aquazorbingem počínaje a závěrečnými koledami konče patřil tento n-večer k těm opravdu nejlepším.

V Sauně Afrikaně jsme tentokrát premiérovali ceremoniál s novou vůní, kterou hned na začátek neomylně identifikovala jedna poblíž sedící sauňačka – to sou rumový pralinkíííí [Smích] . Vskutku jsem tuto vůni sehnal a za pomoci výrobce Aromka Brno nadšeným nasávajícím poskytl. Další afrikánské ceremoniály se odehrávaly v lehce „pokrálovéhradeckém úspěchu“, kde jsem v roztržitosti zapomněl veškeré svoje ceremoniálové potřeby. Druhý ceremoniál jsem tedy dělal za pomoci vypůjčené esence od pí saunařky z Babylonu. Nesouhlasné mručení – "to je mejdlo s jelenem [Smutný] " jsem se značně zpocenými zády jakž takž přežil a o to více přidal závěrečného kalvadosu, který tytéž mručící sauňáky rázem obrátil na mručení pochvalné.

Po hodinovém aquazorbingu došlo tentokrát i na dětské soutěže, které vždy maximálně superlativně dělá teta Pája.

Pro všechny naháče je pokaždé velkou výhrou, když nás milou návštěvou poctí Aneta a Mia. Tentokrát si opravdu stylově připravily 10timinutové vystoupení spontánně připravených českých a polských koled. Na pomoc si dovezly housle, tenorsaxofon, tamburinu, bubínek, kytaru, harmoniku, altovou zobcovou flétnu a samozřejmě svoje velmi čisté hlásky, které vánočně rozezpívaly všechny naháče.
Na rozdíl od dokonale profesionálního vystoupení Anety na letošní Miss Natura 2012 tentokrát šlo o velmi spontánní muzicírování [Smích] . Mia si očividně užívala, jak „natvrdo“ dovede rozezvučet takový kus plechu, jakým je tenorsaxofon. Ten je sice velký skoro jako ona sama, ale její podání „Pásli ovce Valaši“ na tento nástroj bylo skutečně nezapomenutelné [Smích] . Její houslové vystoupení mi připomínalo chalupářské muzicírování Jiřího Kemra, které si i v podání Mii vysloužilo zasloužený potlesk naháčů [Smích] .
Dokonalé vánoční vystoupení zakončily klasicky s kytarou, při které Mia velmi čistě zapěla koledu z nejznámějších a Aneta rozdala všem okolním vlastnoručně upečené vánoční cukroví.

Následovalo vyhlášení výsledků soutěže v malování na tělo, která byla už tradičně velmi zajímavá. Opět všechny rozesmála velmi vysmátá rodinky ze Zgořelce v „převlecích“ za textiláky, Monika „palmovými Vánoci“ aj s opičkou a květy, opět zaperlil JirkaRybka s originálním pojetím „Skok do roku 2013“. Pozadu nezůstal ani všem sympatický Mohammed, který se na své první n-akci po nováčkovsku jen nerozkoukával, ale do akce šel naplno! Jeho „převlek“ za bělocha byl originální a vzbudil si sympatie nás všech.

Velmi milou návštěvou nás poctil po dlouhé době pan ing. Miloš Vajner, který nás přišel otestovat i s novou vedoucí zábavy Centra Babylon. Doufejme, že se jim na naší vydařené n-party líbilo a nám nebude nic bránit v jejím pokračování.

Vánoční Babylon 2012 byl opravdu veselý a my se už nyní těšíme na další – lednový: 26. 1. 2013

 <
5
 
-

Dovolím si alespoň komentář.

Vložil Roland Jitka, 29. Prosinec 2012 - 12:46

Původně jsem si myslel, že reportáž z Babylonu napíšu já ale po dohodě s Ivošem jsem mu rád tuhle milou povinnost přenechal. [Spiklenec] Snad asi poprvé za celou dobu mé docházky do Babylonu jsem neměl žádnou „pracovní funkci“ a tak jsem si jednou opravdu užil všeho jako běžný návštěvník našich naturistických party. Po vánočních svátcích to byl moc příjemný relax a já si na chvilku připadal jako malé dítě, které chce v aqua vyzkoušet skoro vše.

Nyní pár postřehů:

Aneta a Mia byly prostě nezapomenutelné, jejich chuť ostatní bavit je bezbřehá a ony samotné si samy sebou vytvořenou zábavu velmi užívají. Ostatní přihlížejí a obdivují co dokáží vytvořit dvě mladé krásné naturistky. Program byl připraven jako vždy v jejich podání perfektně a tohle duo se stává ozdobou každé naší naturistické akce. Ony se prostě zábavu dělat nebojí a my jsme jim za to vděčni a vždy oceníme jejich dobré nápady.

Bazény byly plné jen tak, že nebylo přeplněno, u tobogánů se netvořily fronty, ve vířivkách a bublačkách bylo vždy volné místečko. Prostě relax jak má být a navštěvu mohu jen doporučit, při podobném množství lidí. Vše podtrhuje naturistická atmosféra a mnozí kdo byli poprvé se rádi nechali strhnout atmosférou bezplavek.

V souvislosti s novými návštěvníky bych chtěl upozornit na několikrát se opakující „klukovinu nebo nekalý záměr“ kdy někdo otáčí směrovky u WC a sprch a tím způsobuje hlavně u nových návštěvníků zmatek, které sprchy a záchody jsou vlastně pánské a které dámské. Bavíme se zde stále o dodržování jejich rozdělení během našich akcí, ale toto naši snahu úplně eliminuje. Několikrát jsem poprosil paní plavčici o otočení cedule a jednou jsem ji otáčel sám. Nestane se to náhodou (škobrtnutím o ceduli při průchodu k šatnám) a ten někdo z toho vytvářel nejspíše nějaký hloupý záměr. (Doufejme, že to nebylo s cílem vytvořit nějakou stížnost a nebo problém nám naturistům.) [Zmatený]
Prosim tedy dotyčného „vtipálka“ ať svého počínání pro přístě raději zanechá. [Vykřičník]

Ve výčtu dálkových naturistů na naší akci bych chtěl přidat ještě holandskou rodinku se dvěma malými dětmi. Mohamed se jmenoval Husein původem ze Sudánu a nebyl jediný kdo měl africké kořeny. Ještě dále do Afriky patří se svými ghanskými předky poprvé naturistka Juli. Přemalovat černocha na bílo byl jeden z dobrých naturistických nápadů, které se na našich akcích vytvářejí. Tento nápad se zrodil v brněnské partě kolem Peppera. (Je vidět, že spolujizdy a jejich nabídka nesou své ovoce a přinášejí návštěvnost i do hodně vzdálených aquaparků.)

Malování na tělo mělo tentokrát jen samé vítěze a každý si odnesl nějakou cenu za svůj přispěvek k zábavě ostatních. Polská rodinka ze Zgořelce namalovala na maminku plavky tak věrně, že jsem v jednu chvili chtěl upozornit paní, že aquapark je v této době naší akce zcela naturistický. [Úsměv]

Ve výčtu superlativ vánočního Babylonu bych mohl pokračovat i dále, ale řeknu raději že každá akce je jiná a svým způsobem zajímavá a přijemná. Také žádný Babylon (ale i jinou bazénovou akci) nelze paušalizovat a kopírovat, protože zábavu a atmosféru dělají hlavně lidé, kteří na akci přijdou. Tentokrát se sešla opravdu parta skvělých lidí a každý svým malým dílem pomohl vytvořit opravdu nezapomenutelný večer.
Všem patří za to mé poděkování a myslím si že každý taky ten svůj babylonský večer užil k plné spokojenosti.

 
-

Babylon

Vložil Pepper, 3. Leden 2013 - 22:33

No, spolujízda..... já se jen rozhodl znovu zneužít nezměrné Pavlovy dobroty… [Smích]

Dofám Rolande, že Juli vezmeš i do Čestlic. Vybrala si mě za plátno a ty jsi ji kamsi zašil tak dobře, že jsem vás čtvrt hodiny marně hledal a ještě se kvůli tomu skoro rozkmotřil s kamarádkou, která si na mé „služby“ dělala automatické nároky. [Smích]

Mimochodem, byla to jenom moje halucinace nebo byl opravdu areál na strategických místech pokryt „pomocnou stráží“ složenou z obrýlených pánů důchodového věku? Snažil jsem si vsugerovat, že nic takového nevidím, ale bylo mi to mým doprovodem posléze nepřímo vyčteno… [Pláč]

 
-

Moje první naturistické koupání:-)

Vložil Dzuli (bez ověření), 5. Leden 2013 - 4:31

Tak na úvod musím napsat že do Babylonu jsem jela se smíšenými pocity, s tím, že nevím co tam budu dělat, když jsem taková stydlivka [Šokovaný] Hned po příjezdu mě nadchlo prostředí, jelikož jsem tam ještě nikdy nebyla.

V šatně bylo vše ok, ani mi nedělalo problém se svléknout, jak jsem předpokládala a byl to dokonce fajn pocit [Spiklenec] . Vždy jsem tvrdila, že bych se nahá nikdy nekoupala, protože se přeci stydím, ale chtěla jsem poznat jaké to je a vyzkoušet si to. Popravdě musím říct, že vše předčilo má očekávání a byla jsem velice příjemně překvapena a spokojena mezi ostatními naháči. Cítila jsem se uvolněně a přirozeně, ani náznakem mě nenapadlo se stydět jak jsem čekala. Myslím, že jsem budoucí nadšená naturistka, tedy zatím jen nudistka [Spiklenec]

Rolande děkuji za krásný výlet, jsem ráda, že jsme se poznali a věř, že já si svůj první babylonský večer užila k maximální spokojenosti [Úsměv]

Pepper: ráda jsem tě poznala, bohužel do Čestlic nejedu, protože odjíždím na hory,snad se potkáme na konci ledna zas v Babylonu, jestli dojedeš [Spiklenec] pa Džuli.

 
-

Babylon

Vložil Pepper, 4. Leden 2013 - 22:52

Ahoj Džuli, potěšení je na mé straně. [Úsměv]

Tvůj první naturistický zážitek se pěkně čte – přál bych ho všem nerozhodným. [Spiklenec]

Na konci ledna se asi nepotkáme, ledaže by moje kamarádka, která shrábla kupu voucherů za malování, chtěla tyto mermomocí co nejdřív uplnatnit. [Úsměv] Já to mám 5 hodin vlakem a samotného mě ta cesta opravdu nebaví a po zrušení smíšené dvouhodinovky mi dokonce přijde celkem nevýhodná. [Zmatený] Vlastně tu je ještě jedna šance – kdyby jel někdo autem z Vyškova/Prostějova/Olomouce, tak bych se asi dokopal, i když jdu den předtím na ples a nejspíš budu poněkud znaven. [Tmavé brýle]