NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Vánoční přání naturistům

Vložil Anonymní, 21. Prosinec 2014 - 19:38

Přejeme všem naturistům veselé Vánoce a co nejvíc sluníčka v celém roce 2015.

Napřed sněhem, potom ledem, sněženka tu je cukem letem.
Než se stačíš rozkoukat, je tu duben do poupat. Červen zase slunce vrací, těšíme se do vakací.
Ty jsou v září za námi, nežli mrkneš, bazény. Do sauny tě plískanice, ženou v říjnu ponejvíce.
Rok se sejde s rokem zas a my jsme tu spolu zas.


© Roman Bureš
5
 
-

Veselé vánoce

Vložil PavelT, 21. Prosinec 2014 - 22:17

Děkuji za přání a veselé vánoce všem. Nemohu se ubránit dojetí. Ivo má zítra nástup a dnes ještě pracuje tady na těchto stránkách a přeje nám všem veselé vánoce. Co k tomu dodat? Naturista každým coulem a do posledního dechu. Neuvěřitelné. Jiný by asi ležel někde doma na zemi v alkoholovém bezvědomí, aby unikl realitě.

 
-

Připojuji se.

Vložil M.Dr., 23. Prosinec 2014 - 10:48

Tak ať se v roce 2015 zase někde sejdeme bez plavek.

Na zdraví!

Na zdravíNa zdraví
 
-

Poslední dech naturismu

Vložil Eva7252, 23. Prosinec 2014 - 17:06

Také všem přeji krásné Vánoce. Ivoš včera nastoupil a pozdravuje. Jeho poslední dny na svobodě byly bohužel ještě komplikovány atmosférou sms s výhrůžkami, telefonátů a anonymů. Jak jsem již psala, v zájmu toho, aby jím připojená PF nebyla posledním dechem naturismu, je potřeba se přičinit. Je možno zaslat na Nejvyšší soud ČR, Burešova 20, 657 37 Brno (případně v kopii i na adresu Ministerstvo spravedlnosti, Vyšehradská 16, 128 10 Praha 2) datovaný dopis např. s tímto textem (inspirováno dle předlohy kolegy Kaldoha, kterému moc děkuji za přípravu): Tímto dávám podnět k přehodnocení interpretace trestního zákona, k níž dospěl prvoinstanční rozsudek Krajského soudu v Ostravě a následně odvolacího Vrchního soudu v Olomouci, kterým byl Ivo Žurek odsouzen k 36 měsíčnímu (resp. dle rozsudku odvolacího soudu 32 měsíčnímu) nepodmíněnému trestu odnětí svobody. Tato osoba je organizátorem naturistických akcí, takže se podle obžaloby dopustil sexuálního nátlaku podle § 186 trestního zákona. Obnažování není ani nemravné, ani nemorální, ani nezákonné, ale naopak je zdravé pro tělo i pro duši i pro zdravý vývoj našich dětí. Naopak pokryteckou a nezdravou je ta část veřejnosti, která se stydí za své tělo proto, že neodpovídá proměnlivé a nereálné představě krásy, jak ji vytváří média, takto ovlivnění lidé pak náš zcela nesexuální a bezproblémový přístup k nahotě nejsou schopni přijmout. Naturistických akcí se zúčastňuji rád a nesouhlasím s tím, že by pořádání akcí mělo být tímto způsobem kriminalizováno a proto žádám o přehodnocení a zrušení rozsudku. Připojení jména a podpisu.

 
-

Takový dopis

Vložil M.Dr., 24. Prosinec 2014 - 1:00

jsme podepisovali v Hradišti.

 
-

Do rozhodnuti o dovolani

Vložil Eva7252, 26. Prosinec 2014 - 21:57

Az do rozhodnuti Nejvyssiho soudu o dovolani a Ivosova navratu z vezeni bude fungovat naturista v nastavenem rezimu, duvodem je mozna trestnost poradani naturistickych akci.

 
-

Tento způsob nastavení

Vložil M.Dr., 27. Prosinec 2014 - 12:32

zdá se mi poněkud nešťastným. Vypadá to tak, že nevidím komentáře některých lidí, i když vpravo ve sloupci „Nové komentáře“ jsou uvedeny.

 
-

příspěvky

Vložil alma (bez ověření), 27. Prosinec 2014 - 20:15

Ano komentáře nelze číst…

 
-

Komentáře

Vložil Eva7252, 28. Prosinec 2014 - 9:17

Komentáře osob pod neznámými nicky, které nejsou členy či je osobně neznám, nebudu zpřístupňovat, pouze na ně případně odpovím, budou-li obsahovat dotaz a budu-li vědět. Ten nezveřejněný komentář Co bude dál s naturistou zněl: Také já se připojuji k přání všeho nej do nového roku a ptám se jak se bude nyní provozovat naturista.cz? Zdá se mi, že po odchodu IŽ jako by to tady nějak ustrnulo. K tomu jen viz výše – Ivoš měl na naturistu díky tomu, že se vždy „neznámý“ anonym postaral o to, aby neměl práci, čas. Nyní je to jinak a je potřeba veškeré úsilí věnovat dovolání, jehož úspěch je nezbytným předpokladem pokračování naturismu v ČR.

 
-

paní či slečna Eva

Vložil vv, 28. Prosinec 2014 - 12:59

Mohu se slečny,nebo mladé paní zeptat,jak dlouho navštěvuje tyto stránky?My s manželkou přes osm let,Ivoše známe samozřejmě osobně,Vás nevím,jste anonymní.Po úpravě nelze kliknout na profil,taktéž nelze zaslat osobní zprávu.Jaký je k tomu důvod? [Úsměv]

 
-

Odpoved

Vložil Eva7252, 28. Prosinec 2014 - 22:30

Plne funkce jsou nyni pro cleny.

 
-

PF 2015

Vložil kubjin, 28. Prosinec 2014 - 22:57
Obrázek uživatele kubjin
PF 2015PF 2015
 
-

Stala jste se správcem?

Vložil exner (bez ověření), 28. Prosinec 2014 - 23:32

Dobrý den. Chápu to tak správně, že stránky budete nyní spravovat vy? Možná byste se měla představit. Ať víme s kým máme tučest. Já jen, že včera se někdo snažil přihlásit pod mým jménem.

 
-

přihlášení

Vložil alma (bez ověření), 28. Prosinec 2014 - 23:40

S tím přihlášením bude předpokládám nějak souviset upravování správcovství, respektivě celým tímto forem… Jelikož i nám přišel už dvakrát odkaz na to že jsme si požádali o nové heslo…samo že jsme o změnu nežádali.

 
-

Heslo

Vložil kubjin, 28. Prosinec 2014 - 23:53
Obrázek uživatele kubjin

Potvrzuji – stalo se mi totéž.

 
-

Spravcovstvi

Vložil Eva7252, 28. Prosinec 2014 - 23:56

Kdo chodi na akce, tak me asi znaji.jmeno mam v nicku.ivose jsem poznala pred 2 letyv kohoutovicich a k administraci jsem se dostala kvuli nemu, stejne jako k jeho pripadu.se zmenami hesel nema spravcovstvi nic spolecneho, nekdo se pokousi o nekalosti, stejnou zpravu jsem dostala i ja a asi i dalsi.za to se omlouvam, i kdyz za to nemohu, je to nejaky nepratelsky pokus, duvody neznam. Ale opatreni jsou prave kvulo tomu a myslim, ze ucinna.

 
-

Zkouška

Vložil Strýček Skrblík (bez ověření), 29. Prosinec 2014 - 0:11

jen zkušební komentář, i po přihlášení se web chová jinak než bylo zvykem. Zkouška, zda se to tu vůbec objeví…

 
-

Podnet

Vložil Miloš TN, 29. Prosinec 2014 - 9:57
Obrázek uživatele Miloš TN

Pripojil som sa aj ja a poslal som podnet na presetrenie. Dufam ze spolocnymi silami sa podari nieco zmenit! Drzim palce Ivosovi!

 
-

Díky

Vložil Eva7252, 29. Prosinec 2014 - 11:39

Děkuji moc.

 
-

opětovně pokus o změnu mého hesla

Vložil exner (bez ověření), 29. Prosinec 2014 - 12:40

Zdá se mi, že čelíme útoku.

 
-

HESLO... :-(

Vložil PRAZAK, 29. Prosinec 2014 - 18:29

Zdravim,i me prislo nekolik mailu,ve kterych bylo,ze jsem zadal o zmenu hesla,ackoliv jsem tak neucinil… [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] PRAZAK

 
-

heslo

Vložil kebirk, 29. Prosinec 2014 - 21:29
Obrázek uživatele kebirk

Zdravíme a držíme Ivovi palce, k odvolání se připojíme…Evu známe osobně, a o změně hesla nám zatím nic nepřišlo…Příjemný nový rok a snad dovolání dobře dopadne...... [Spiklenec]

 
-

Hesla

Vložil Eva7252, 30. Prosinec 2014 - 10:46

Dekuji moc za podporu a zdravim.me chodi oznameni o zmene hesla minimalne jednou za den.zrejme nekdo, kdo mel donedavna pristup k administraci webu, tak si stahl vsechny nicky a k nim zada o zapomenuta hesla.mrzi me to, ale doufejme, ze ho to prestane bavit, protoze jeho snazeni je smesne a zbytecne.

 
-

Hesla - zřejmě hacker

Vložil PetrK, 30. Prosinec 2014 - 11:42

Také mi přišlo několikrát upozornění na změnu hesla. Tipoval bych to na útok hackera, nebo nějakého hackerského robota. Nemusí to být nutně nikdo konkrétní, v současnosti už jsou hackerské útoky značně zautomatizovány. Měl by se na to podívat někdo povolaný. Třeba Jirka Rybka?

Petr

 
-

Hesla

Vložil Eva7252, 30. Prosinec 2014 - 11:55

Jirka mi k tomu psal, co a jak, zitra v ramci oslavy Silvestra na to koukneme s Pepper.tohle je technicka zalezitost, jsem pouhy pouceny uzivatel.

 
-

"Zapomenutá" hesla

Vložil JirkaRybka, 30. Prosinec 2014 - 13:29
Obrázek uživatele JirkaRybka

Situace se má asi tak: Nějaký (zřejmě) robot používá odkaz určený pro lidi co zapomněli své heslo. K tomu logicky žádné heslo nepotřebuje a nedává smysl to nějak blokovat (právě kvůli lidem kteří heslo opravdu zapomněli), nicméně pokud si dobře vzpomínám tak je v systému aspoň nějak omezeno, kolik toho může za hodinu naklikat. Domnívám se, že používá prostě nicky lidí, kteří na webu mají příspěvky (kde právě jsou jejich přezdívky vidět). Pochybuji, že by něco takového dělal „někdo z adminů“ (a taky proč by to dělal). Systém totiž v takovém případě právě odešle jen přihlašovací kód majiteli toho profilu (na jeho e-mail zadaný při registraci), takže tím útočník nezíská nic – leda snad dokáže trochu zatížit server a obtěžovat naše uživatele. Kód by mu k něčemu byl jedině v případě, že by se k němu dostal, ale odchytit e-mail někde cestou k příjemci není nic tak snadného (leda snad pro lidi přímo od providera síťových služeb). Přitom by útočník přes většinu lidí takto získal přístup jen k funkcím, které by mu dala stejně i nová registrace, a jen na tu chvíli než si dotyčný změní heslo sám, takže i proto si myslím že je to robot který neví co dělá. Jinak by se útočník zaměřil jen na určité lidi. Situace je to tedy otravná, ale riziko dle mého názoru není velké. Prosím tedy uživatele spíš o trpělivost při mazání těch e-mailů, doufám že to brzy zas utichne.

Všem přeji vše dobré do nového roku 2015!

 
-

Díky

Vložil Eva7252, 31. Prosinec 2014 - 19:44

Děkuji moc za vysvětlení a také přeji vše nejlepší v roce 2015. Od Ivoše jsem dostala dopis, všechny moc pozdravuje, druhá věta byla, co je nového na naturistovi.