NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Volejbalový den a Perníková noc naturistů na Pardubicku

Vložil Anonymní, 13. Říjen 2013 - 21:40

Už od dopoledne 12. 10. se to na úžasném sportovišti u písníku Hrádek-Oplatil hemžilo volejbalisty, kteří se sem sjeli na svůj v pořadí druhý volejbalový turnaj, kterým tradičně zakončují letní sezonu. Poprvé v historii takováto venkovní akce zastínila večerní aquaparkovou akci, jímž byla Perníková noc naturistů. Perníkový večer byl oproti dynamickým sportovcům spíše unylý a bohužel ani v jednom bodě nesnesl srovnání se Slováckým večerem naturistů minulý týden, který naopak sršel akčností a zábavou. I tak se ale v pardubickém Aquacentru sešla stovka naturistů, kteří svým způsobem zažili příjemný večer.TURNAJ MISTRŮ Hrádek-Oplatil
Už podruhé se hrádečtí volejbalisti sešli ke zorganizovanému turnaji, kterým (stejně jako loni) zakončili letní sezonu 2013. Tentokrát se sešly 4 týmy po 4 hráčích. Ti spolu hrají od jara do podzimu na tomto vlastnoručně zhotoveném hřišti, které je jen několik metrů od vody známého n-písníku.
Akčnost hrádeckých naturistů je obdivuhodná a světe div se! – snad po letech OPRAVDU dojde k výpravě na červnovou VĚSTONICKOU VENUŠI 2014, kde by čeští volejbalisté už opravdu měli po mnoha hubených letech opět zabodovat.
Perníková noc naturistů Aquacentrum Pardubice
První Perníková noc se konala v dubnu 2013 a přijelo na ni na 150 naturistů. Tentokrát jsme se sjeli v menším počtu a lhal bych, kdybych řekl, že šlo o obvyklý dokonalý n-večer.
Už v podvečer došlo k omylu s dárcem 1. ceny a i nadále se večer vyvíjel v nepříliš úchvatném stylu. Možná ještě rozjařeni z jen před pár dny skončeném Slováckém večeru naturistů jsme se ocitli poněkud v útlumu. Areál pardubického Aquacentra je ale skvělý a také personál se o nás staral prvotřídně. Spletištěm chodeb nám pomohl navézt všechny potřeby až k bazénům a i v průběhu večera nám byl neustále k dispozici.

Na pořadu byly dětské soutěže – závody v aquazorbech, potápění pro puky, skákání na houpačku. V padesátimetrovém bazénu jsme měli klasicky roller a Petr Mikulka z Olomouce dovezl dokonce velký nafukovací člun. Naturisté si tady v jako jediném aquaparku ČR mohli vyzkoušet vylézt horolezeckou stěnu nad jedním z bazénů.
Také saunové ceremoniály byly ve velmi příjemné místní finské sauně hojně navštěvované a všechny 3 se setkaly s úspěchem. Zvláště ten třešňovicový na závěr…

Nešťastné nedorozumění s dárcem 1. ceny do soutěží obdivuhodně napravila naše šikovná, ochotná, pracovitá a veselá :-) naturistka ze Zlína, která nejenže vážila s manželem dlouhou cestu z Moravy, ale předem připravila krásně malovaný perník s vyobrazením našeho perníkového plakátu.
MOCKRÁT DĚKUJEME!!!

Závěrečné malování na tělo bylo ve spíše komorním stylu se 6ti malíři se svými modely.
Napříště bude potřeba VÍCE INICIATIVY od místních naturistů, kteří by měli více zapracovat na větší návštěvnosti n-akce. Z centra můžu zabezpečit zveřejnění médiím, zabezpečit letáky, internet, dovézt aktrakce. Návštěvnost v místě by ale měli opravdu zabezpečovat místní naturisti.
Za obětavou pomoc při průběhu perníkové noci naturistů mockrát děkuju Lucce Doubravské, výhybkáři, knihovníkovi a dalším pracantům naháčům, bez kterých by se takovéto velké n-večery nedaly vůbec organizovat.

Perníková noc naturistů Aquacentrum PardubicePerníková noc naturistů Aquacentrum Pardubice


Víte, že:

  • Tuto a další desítky podobných akcí v ČR organizuje neziskový projekt NATURISTA.CZ?
  • Se zde dozvídáte aktualizované informace a tipy na vaše naturistické vyžití?
  • Se snažíme o vytváření dalších míst pro vyžití bez plavek?
  • NATURISTA.CZ se svými 2300 návštěvníky denně patří k největším FKK projektům střední Evropy.


Podpořte prosím jakkoli tuto naši činnost, mockrát děkujeme. Info pro partnery ZDE
Info: naturista@naturista.cz
5