NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

Diskuze bez plavek: ZAJÍMAVOSTI, ZÁŽITKY, NÁZORY

 
Diskuze bez plavekDiskuze bez plavek
Diskuze bez plavek

Články, které nikam moc nepasují, a přesto stojí za vidění…

-

Nudisti/naturisti SK/CZ

Vložil Lukáš M., 16. Červenec 2024 - 9:20

Na Facebooku som založil novú skupinu o nudizme a naturizme na SK/CZ https://www.facebook.com/…80105098935/ keďže mi už viac ľudí odporúčalo to urobiť.

5
 
 
-

Nový článek na seznam medium ze dne 20.3.2023 -Maximální souhlas

Vložil Libca1, 24. Březen 2023 - 9:06

Potřebujeme všude více nahoty

Přístup naší společnosti k lidskému tělu je nesmírně nezdravý, ničemu nepomáhá a způsobuje spoustu trápení a traumat.

Článek Pojďme si popovídat o nahotě.

5
 
-

chování mužů k ženám na nudistické pláži

Vložil raval, 30. Březen 2022 - 7:52

Malé zamyšlení nad tím, co bývá k vidění na naturistických plážích.

5
 
-

Rovnost, upřímnost, přátelství, otevřenost, svoboda...

Vložil RomanPod., 22. Červenec 2019 - 1:30

Opět bych se s vámi rád podělil o jeden příjemný zážitek z naturistické pláže. Jak již nadpis napovídá, tak bych chtěl sdílet krátký příběh, který mi však „otevřel oči“ až zpětně. Nejprve jsem tomu nepřikládal váhu, ale nakonec jsem si uvědomil jednu věc…

5
 
-

Sauna a (ne můj) sex

Vložil RomanPod., 19. Listopad 2018 - 5:11
SaunaSauna Poznámka admina: Tento příspěvek neodpovídá pojetí naturismu, jak ho zamýšlí provozovatel těchto stránek.
Jak jsem se někde dočetl, tak sauna u někoho vyvolává chuť na sex. Jednoho dne jsem se opět rozhodl navštívit veřejnou smíšenou saunu. Opět i na mě přišlo občasné vzrušení, ale po jistých zkušenostech jsem se dokázal schovat, ovládat a nepohoršovat. Ovšem někteří přítomní a přítomné ne.
5
 
-

Poprvé ve smíšené sauně

Vložil RomanPod., 12. Listopad 2018 - 4:25
SaunaSauna O saunu jsem dříve nikdy moc neprojevoval zájem, a to platí více či méně i teď. Nejsem jejím velkým zastáncem, ale vím, že si při ní spoustu lidí odpočine a má na ně blahodárné účinky. Takže hurá do sauny, přátelé.
0
 
-

Naturismus a nepříjemné situace

Vložil RomanPod., 5. Listopad 2018 - 1:23
PískovnaPískovnaAsi mi dáte za pravdu, že ne vždy se ve vaší blízkosti objeví zastánci naturismu a občas jsou z toho situace, které se člověku neposlouchají lehce. Rád bych se s vámi podělil o „pár vět“, které jsem na svou adresu zaslechl. Naštěstí se jedná JEN o slova, jenž tolik neublíží. Kdyby si chtěl někdo cizí konflikt vyříkávat třeba ručně, asi by to bylo horší. Já se do této situace zatím naštěstí nedostal, a budu doufat, že ani nedostanu. Ještě bych rád podotkl, že ony „nepříjemné věty“ jsou přímou citací „textiláků“ (krásný výraz) a rozhodně se s nimi neztotožňuji. Naopak mi přijdou zbytečné a nehezké. Dotyčným tedy doporučuji spíš starou poučku, která říká: „Mlčeti zlato…“
5
 
-

Naturismus a „mužský problém“

Vložil RomanPod., 29. Říjen 2018 - 17:59
PískovnaPískovna Rád bych se s vámi podělil o úsměvný příběh, který se mi stal. A zároveň, pokud se, pánové, bojíte jistého „pohlavního problému“ věřte, že je to lidské a tolerantní dámy snad pochopí, prominou a přejdou s noblesou. Dále bych chtěl upozornit, že tento článek má pouze informační charakter a není myšlen nijak sexisticky, nebo sexuálně. Naopak se jedná o přirozenost, a kdo se těchto situací bojí, a třeba si kvůli tomu naturismus odpírá, tak vás tímto snad přesvědčím o opaku.
5
 
-

Můj první naturistický den

Vložil RomanPod., 29. Říjen 2018 - 17:19
PískovnaPískovna Je tomu více než 7 let, kdy jsem poprvé sebral odvahu k naturismu. Samozřejmě jsem se ve svých tehdejších 22 letech strašně styděl, dodával si odvahy a kuráže a dlouho přemýšlel, jestli do toho jít, nebo ne. Musím se také přiznat, neboť nakonec jsem se první den neodhodlal a druhý den se mé myšlenky a úvahy opakovaly zas a znovu. Nakonec jsem se ale přeci jen odvážil a samozřejmě, že jsem pak litoval, že jsem nešel hned první den.
0
 
-

Ztratili jsme foťák a věřím v poctivé nálezce

Vložil Anonymní, 26. Duben 2015 - 13:10

Milí Lhoťáci a Lhoťačky, v sobotu 25.4.2015 jsme byli poprvé na jezeře a jako takovou tečku jsme se vykoupali, brr voda byla studená a osvěžující , ale písek byl příjemně vyhřátý a tak asi kolem 14,

0
 
-

Osušky povoleny-plavky přikázány, jaká je budoucnost naturismu?

Vložil Eva7252, 19. Říjen 2014 - 14:49


„Kdo jiného přiměje k obnažování“
Naplňuje skutkovou podstatu §186 Sexuální nátlak. 1. leden 2010 přinesl tuto skutečnost, která může znamenat postupný zánik naturismu v naší zemi.

Někomu zakázat plavky je od tohoto data zločin s příslušnými sazbami. Připomínám, že ani rodiče v tomto případě nerozhodují za své děti.
3
 
-

5 důvodů proč chodit občas nahý

Vložil Anonymní, 18. Červen 2014 - 16:52

Nic není víc posilující, než být zdravý, silný a nahý. Kdy jste se naposledy podívali na své nahé tělo v celé jeho kráse? Myslím opravdu podívali – dali mu celou svou vědomou pozornost, porozuměli mu a přijímali vše, co se do něj za ta léta vašeho života otisklo.

Bez hodnocení jak velká či měkká stehna třeba máte, kolik strií vám zůstalo po porodu, jak povislé jsou vaše bicepsy, jaký záchranný kruh se nepozorovaně usídlil kolem vašeho pasu nebo v jakém stupni se nachází případná celulitida.
4.75
 
-

Nový druh seznamky pro naturisty.

Vložil Roland Jitka, 16. Leden 2012 - 19:21

Aktuálně 24. 1. 2013: Časopis Kraus byl zrušen a tímto pozbývá smysl i tento článek.

Vážení naturisté. Po dohodě s časopisem Jana Krause vám můžeme nabídnout mimo seznamky tady na Naturistovi ještě jednu možnost seznámení, při hledání naturistických kamarádů a přátel. Možná si říkáte, že možností seznámení je kdekoliv v mediích dostatek. Tato skutečnost je ale jen půl pravdy. Pokusím se vás přesvědčit o opaku a jiné formě seznamky, než tak jak ji znáte. Myslím si dokonce, že tato seznamka je jako stvořená pro naturisty a eliminuje nepoctivé sběratele odpovědí, kteří si dávají uvedené inzeráty jen pro vlastní zábavu, ale seznámit se ani nechtějí. Vy naturisté odpovídáte z čistých úmyslů a čekáte odpověď, která od srandisty pochopitelně nepřichází.Nezoufejte je tady řešení. [Spiklenec]
3.8
 
-

Pohoda na Koversadě

Vložil Mirda, 28. Září 2011 - 19:14

Pohoda na Koversadě

3. – 10. 9. 2011Letos již potřetí jsme se vypravili do naturistického střediska Koversada, které se nachází v malebném městečku Vrsar na pobřeží Jadranského moře. Po ne zrovna pěkném létě, které bylo spíše pro milovníky chladu a bláta jsme se těšili na příjemně strávený týden u moře. Předpovědi počasí slibovaly celkem hodně sluníčka, tak jsme byli napjatí, jako to dopadne.
5
 
-

Natáčení videoklipu kapely Unifiction

Vložil JirkaRybka, 29. Listopad 2010 - 1:07
Vedle klasických naturistických akcí se u nás občas vyskytne i nějaká ta kuriozita, s naším životním stylem třeba spojená jen okrajově, která ale může přinést neméně zajímavé zážitky. Dnes se s vámi podělím o své dojmy z natáčení českého hudebního videoklipu s prvky nahoty, které proběhlo 26.11.2010 v Pražském klubu Futurum.
5
 
-

Naturistické léto, jak má být

Vložil Anonymní, 10. Září 2009 - 8:40
(12.9. nový text)
Jistě si vzpomínáte na nastávající maminku z předprázdninovývh Babylonů, kdy se už pokročilém stupni těhotenství nechala svým manželem malovat a všem přinesla zajímavé obrázky, které se hned tak nevidí. Dnes jsme dostali zbrusu nové snímky, na kterých se můžete podívat, jak rodinka roste a jak si už i s nejmladším členem rodiny užívají podkrkonošských lesů, luk i průzračné Jizery. Pro nově příchozí připomeneme, že objevení naturismu pro tuto maminku nebylo tak úplně jednoduché.
4.75
 
-

Historická videa z kolébky FKK

Vložil Anonymní, 7. Září 2009 - 9:23
FKK historyFKK history
Jak vypadalo hnutí svobodné kultury těla (FKK – Frei Körper Kultur) od jeho vzniku na počátku 20. století. Přes jeho rozmach v období tzv. Výmarské republiky i „nasměrování potřebným směrem“ v období nacismu.
S obrovskou úlevou po 2. svět. válce nastala nová radost i na poli FKK. V tomto článku můžete shlédnout autentická videa ze všech historických období FKK.
4.5
 
-

Nudistický komiks: Birthday Suits

Vložil JirkaRybka, 19. Červen 2009 - 22:24
Když se sejdou dvoje narozeniny ve stejný den, a ještě k tomu je slaví majitelé naturistického resortu, kouká z toho pořádná party! Hosté se hrnou proudem – jenže příbuzné si nevybíráme, a v takové směsici různých lidí se pak leccos semele. Právě o tom vypráví australský kreslíř Stephen Crowley v nedávno dokončeném příběhu Birthday Suits, který je nejnovější kapitolou jeho nudistického komiksu.
5
 
-

Švýcarsko - jen pro informaci

Vložil natur, 22. Březen 2009 - 9:40

Švajčiari chcú pokutovať vysokohorských nudistov

11:51 | 9.2.2009 | Red Zahr, Reuters

Ženeva – Úrady vo švajčiarskom kantóne Appenzell Innerrhoden stratili trpezlivosť s turistami, kt

3
 
 
Syndikovat obsah