NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Závěr zimní koupací sezony ve Valašském Meziříčí

Vložil Anonymní, 6. Duben 2014 - 13:44

Po říjnovém, listopadovém, lednovém a únorovém valašském koupání bez plavek jsme se sešli v sobotu 5. 4. v zimní koupací sezoně 2013/14 tedy popáté. Víc než jarní beskydská příroda už sice tentokrát nezahnala do krytého bazénu a saun rekordní počet naháčů, nicméně jsme prožili velmi příjemný večer v útulném podbeskydském Aquaparku Valašské Meziříčí.

Pro mnohé pamětníky se to zdá až neuvěřitelné, ale letos jsem vkročili do 5. ročníku Valašských nocí naturistů. Stoupající zájem a loňské navýšení termínů ze 4 na 5 svědčí o stálém zájmu naturistů.
Valašské noci naturistů organizujeme už 5. rokem, tak jsem se pro zajímavost podíval, jak to bylo tehdy ve srovnání s dneškem. První Valašská noc naturistů se konala 24. 4. 2010 a vypadala trochu jinak, jak ty současné. Na tuto n-premiéru se nám podařilo pozvat redaktora Valašského Deníku, který napsal nadstandardně obsáhlý článek. Na Valašsku to bylo toho času jistě určité novum. Tehdejších 123 naháčů se rekrutovalo jistě z velké části zvědavců, co to „bez plavek“ vůbec znamená. Na valašské n-premiéře za námi také nezištně přijeli dobří známí Korčákovci z AQUAZORBING.CZ a celý večer nám poskytovali svoje zbrusu nové atrakce. Prostě všechno nové se třpytí a tehdejší n-rozjezd byl skvělý.

I zde ale platilo a platí, že není důležité zasvítit a zhasnout, ale vydržet.
Pokud možno navždy a nikdy jinak.


Bezplavkový přídavek navíc
Další Valašské noci naturistů se pak konaly každé dva měsíce a to byla zkouška výdrže daleko tvrdší, než sklidit premiérovou slávu. Novináři hned při prvním opakování opadli, Aquazorbisti měli svoje jiné termíny a tak jsme se sami pustili do boje za světlé zítřky valašského koupání bez plavek.
Výsledek přišel už loni, kdy jsme pro stoupající zájem zařadili 1 termín navíc. Dosud mají Valaši tedy možnost se za zimní období vykoupat bez plavek 5krát. To je na dvacetitisícové město velký úspěch, který má ale kořeny ve velmi oblíbeném areálu, vhodné poloze na úpatí Beskyd a samozřejmě vstřícnému vedení i celému personálu aquaparku. Tato konstalace není bohužel všude, na nezájmu upadající n-koupání v olomouckém aquaparku toho bylo dokladem :-(.


Modré světélkující vlnky a klídek
Valašské noci naturistů jsou bezesporu nejklidnější z našich večerů bez plavek :-). Velmi příjemné modré podbarvení hlavního bazénu, přilehlé občerstvení hned u vody a samozřejmě ojedinělý wellness, který nemá v širokém okolí srovnání.
Až po pěti letech jsem v sobotu zjistil, že celá tahle poklidná atmosféra je mnohým ještě málo a celé hodiny tráví v odpočívárně se známými, se kterými si tady dávají pravidelně srazy. Pak přijde na řadu vínko a večer nemá chybu. Pro saunové ceremoniály příznačná valašská slivovice nám tento večer příznačně došla, takže nezbývá, než počkat na letošní bohatou úrodu valašských švestek a od října provonět zase místní saunu novým valašským mokem z nejoblíbenějších.


Virtuální prohlídka Aquaparku Valašské Meziříčí (klikněte na fotku):

Aquapark Valašské Meziříčí - Virtuální prohlídka všech prostorAquapark Valašské Meziříčí – Virtuální prohlídka všech prostor

Děkuji celému vedení Aquaparku Valašské Meziříčí za pětiletou podporu naturistů, která se snad pozitivně odrazila v návštěvě i propagaci celého areálu. Děkuji také personálu AP VM za průběžnou pomoc s programem i průběhem naturistických večerů.
Děkuji také všech naturistům, kteří ve „ValMezu“ prožívají pěkné večery, opětovně se vracejí a přivádějí s sebou další svoje přátele.

HLAVNÍ STRANA VALAŠSKÝCH NOCÍ NATURISTŮ

 
5
 
-

Díky za ValMez

Vložil M.Dr., 6. Duben 2014 - 15:16

Děkujeme všem, kteří přispěli ke zdaru valašských naturistických večerů. Pro nás je to nejbližší místo, kde můžeme takto bez plavek relaxovat. Zřejmě i díky brzkému nástupu jara byla účast slabší (cestou jsme viděli mnoho lidí, kteří se díky krásnému počasí vydali na výlety a na aquapark pak asi už neměli pomyšlení), ale bylo to opět výborné a báječně jsme si to užili.

Tak ať se zase na podzim na Valachách sejdeme. Ale ještě v tomto měsíci nás čeká Uherské Hradiště, které sice nemá tak dlouhou tradici, ale díky velmi vstřícnému panu řediteli a krásnému aquaparku také nemá chybu.

A.+M.Dr. KNM

 
-

osušky na židlích ve ValMezu

Vložil Jiří Čech, 7. Duben 2014 - 7:49
Obrázek uživatele Jiří Čech

Ve Valašském Meziříčí jsme tuto sezónu již byli poněkolikáté a opravdu ve srovnání s ostatními natur večery je zde nejpohodovější atmosféra rodinného typu. Snad jen před pár týdny v Pardubicích bylo klidněji, když nás tam bylo jen asi 10 [Pláč] Oproti minulým večerům, kdy člověk horko těžko hledal volné místo v sauně, jsme si teď dokonce mohli vybrat, do které sauny půjdeme. Snad jen osvětlení, kterého bylo více než minule by se dalo ztlumit, jinak to nemělo chybu. Až teda na jeden problém – když jsme si chtěli dát nějaké to občerstvení, nebylo si kam sednou. U baru sice bylo nějakých 15–20 židliček, ovšem všechny byly „obsazeny“ ručníky nebo osuškami [Ďáblík] . Majitelé někde relaxovali a jejich osušky zatím zabíraly místo jiným naturistům, kteří se chtěli občerstvit. Proto bych nás všechny poprosil, abychom si osušky odkládali na místa k tomu určené…

Jinak díky všem organizátorům nejen za tuto akci [Smích]

 
-

Vstupné

Vložil karel94 (bez ověření), 7. Duben 2014 - 15:37

Byl jsem překvapen, když mi paní pokladní odmítla prodat vstupenku se slevou pro členy klubu NATURISTA se slovy ,,dnes na nuda žádná sleva neplatí" pokud tomu tak opravdu je, je zapotřebí opravit ve výhodách členství. Jinak také samozřejmě děkujeme organizátorům za hezkou a povedenou akci :-)

 
-

Ani minule už nebyla sleva

Vložil M.Dr., 7. Duben 2014 - 17:59

Sleva nebyla ani na předchozí Valašské noci, tehdy paní řekla „pan ředitel slevu zrušil“. Mluvil jsem o tom tentokrát i s Ivošem a myslím, že za současné situace bohužel můžeme být rádi, že naturistický večer vůbec byl. Když tak přemýšlím o vykládání paragrafu o sexuálním nátlaku v diskusi například tady tak vlastně i tady byla naplněna skutková podstata tohoto paragrafu?