NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

Hradec Králové

 
Pozvánku na další připravované akce v Hradci Králové najdete zde.

Pokud se vám nezobrazují fotogalerie, tak se přihlašte do Klubu Naturista.cz.

-

Únorový zamrzlý Hradec Králové

Vložil Anonymní, 23. Únor 2013 - 11:24
Tedy ne že by 16. 2. 2013 v Hradci Králové mrzlo až praštělo, spíše naopak. Zamrzlý byl Naturistický Masopust, který jen potvrdil nepříjemně klesající křivku zájmu o n-akce v tomto aquaparku. Nezasvěcenému je až k nevíře, že v r. 2004 se právě tady konaly bezkonkurenčně nejlepší akce, kam se sjížděli naháči z celé ČR. Doba se tak silně změnila, že na www z těch dob už ani není možno odkazovat… Nicméně faktem je, že na sobotním HK se sešla hrstka naháčů, kteří jevili zájem maximálně o vířivku a saunu. Pro mě osobně byl Hradec vždycky tou nejsrdečnější záležitostí, ale za takového nezájmu královéhradeckých naturistů se opravdu nedá pokračovat dál.
3.666665
 
-

Mistrovství ČR v saunových ceremoniálech - SaunaFest pod Kunětickou horou

Vložil Anonymní, 5. Leden 2013 - 16:19
Mnozí z nás si budou moci náš královéhradecký n-víkend zpestřit návštěvou zajímavé mezinárodní saunové akce, která se bude konat v nedalekém CEDRUS SPA pod Kunětickou horou. Půjde vůbec poprvé o soutěžní klání v saunových ceremoniálech v ČR. Po vzoru nedávného Mistrovství světa v rakouském Grazu se uskuteční tato akce u nás a mezi přihlášenými nechybí saunoví ceremoniáři z Finska, Holandska, Rakouska, Polska a Itálie. Máme se tedy na co těšit a bezesporu se dočkáme nejnovějších trendů v saunování a s ním spojenými ceremoniály.
Tato akce se uskuteční o víkendu 15. – 17.2.2013 v Cedrus SPA Kunětická hora.
5
 
-

Mrazivý královéhradecký Mikuláš

Vložil Anonymní, 10. Prosinec 2012 - 22:52
Mráz si nevybírá a tak se stalo, že na našeho tradičního Naturistického Mikuláše bylo venku –13°C a to není moc teplota, při které se do aquaparků a bazénů hrnou davy lidí. Dopoledne jsem ještě obeslal všechna studia rádií, která vysílají ve VČ a všemožně zval do příjemně vyhřáté skvělé sauny s dokonalým venkovním atriem. Výsledek nebyl tragický, ale do stovky jsme tentokrát měli dost daleko. Prostě u většiny zvítězil nad příjemně vyhřátou saunou příjemně vyhřátý obyvák a televize. Přesto se sjeli naháči z blízka i daleka, nechyběl Knihovník z Brna nebo Cordobkovi z Litvínova.
V závěrečné soutěži malování na tělo se nakonec sešla pěkná řádka naháčů, takže vítěze bylo z čeho vybírat.
5
 
-

NATURISTICKÝ HELOUVÍN 2012 Hradec Králové

Vložil viksa, 14. Říjen 2012 - 12:40
V sobotu jsme zažili nejtradičnější krytou naturistickou akci všech dob naší (novodobé) historie – Naturistický Helouvín v Hradci Králové. Poprvé jsme se sešli na N-Helouvínu už v roce 2005 a s vyjímkou roku 2008 v Jihlavě (článek) se tato nezapomenutelná akce koná vždy v AQUAPARKU ML HRADEC KRÁLOVÉ. Letos tedy už poněkolikáté se sešli i sjeli naháči ze široka daleka, aby si užili zcela originálního vlnobití, našeho nového rolleru v padesátimetrovém bazénu, nezaměnitelného venkovního atria hustě obrostlého přísavníkem pětilistým i třílistým a skalní helouvínisti si nenechali ujít závěrečné malování, ve kterém nechyběli strašidelní pavouci, svítící obludy, ale i úsměvná dýně s dudlíkem nebo zdatný fotbalista SK Dolní Újezd u Litomyšle.
5
 
-

Naturistické čarodějnice 2012 Hradec Králové

Vložil Anonymní, 15. Duben 2012 - 10:33
V sobotu se už pošesté konaly Naturistické čarodějnice v Aquaparku Hradec Králové. K téměř stovce naháčů se tentokrát přidala i hrstka opravdových čarodějnic. S mimořádným zájmem se i tentokrát setkaly saunové ceremoniály, aquazorbové koule také nezahálely a celý večer uzavřela soutěž čarodějnic, kterou vyhrála opavučinovaná a onetopýrovaná naturistka z Chrudimi. Letošní královéhradecké n-čarodějnice se sice nehemžily strašidelnými stvůrami jako třeba v r. 2006, ale i tak můžu říct, že jsme prožili pěkný naturistický večer ve víru vodní zábavy.
5
 
-

Jarněprázdninový Hradec Králové

Vložil Anonymní, 19. Únor 2012 - 10:33
Aquapark HKAquapark HK Zatímco na minulém Hradci (Mikuláš) se sešlo skoro 200 naturistů, tak včerejší N-Masopust si vybral „návštěvnostní“ daň. Ta byla bezpochyby zapříčiněna jarními prázdninami, které právě na Královéhradecku probíhají. Takže naturisté školou povinní si očividně užívali na horách a v MĚSTSKÝCH LÁZNÍCH HK se sešlo pouhých pár desítek naháčů spíše střední generace. My jsme si tak po velmi dlouhé době užili vlnobití, tobogánu a snad nejkrásnějšího saunového atria u nás.
5
 
-

Naturistický Mikuláš v Hradci Králové

Vložil Anonymní, 12. Prosinec 2011 - 22:01

Poté, co jsme po úspěšné N-párty v Olomouci, plni nadšení, přichvátali v sobotu 10.12. do Hradce Králové, bylo naše nadšení hned zpočátku poněkud zchlazeno personálem aquaparku. [Zmatený] Nicméně jsme se těšili na setkání s naturisty, byť jsme si museli i jako pořadatelé zaplatit plnohodnotné vstupné. Vstupné za dobu do dvacáté hodiny, kterou jsme strávili přípravou na akci, (zalepování oken apod.) nám bylo velkoryse prominuto. Trochu jsme si oddechli ve 20 hodin, kdy se začal AP zaplňovat již nám známými i neznámými tvářemi naturistů. [Úsměv]

5
 
-

Královéhradecký Helouvín vstal z mrtvých

Vložil Anonymní, 17. Říjen 2011 - 10:30
Zatímco kolem roku 2005 byl královéhradecký aquapark nepřehlédnutelnou hvězdou mezi našimi akcemi, tak se vznikem stále nových a nových areálů tato hvězda pohasínala a poslední akce na tomto místě byly velmi ochablé. Nezbylo než zahájit opravdu aktivní propagaci a tuto před 6ti lety nadějnou aktivitu oživit. Téměř nepřetržitá spolupráce s jednou z největších n-pláží u nás, na Opaťáku u HK, přinesla svoje ovoce a sobotního večera 15. 10. se v AP HK sešlo přes 100 naturistů. Fronty na zorby nebraly konce, scházeli se známí, kterým na jejich oblíbených písnících už mrzne voda, soutěž v malování se těšila velkému zájmu.
5
 
-

Aprílové léto ve Východních Čechách

Vložil Anonymní, 6. Duben 2011 - 7:47
Doslova aprílový víkend jsme prožili 1.-3. 4. 2011. Pátek ještě vyfukoval a propršel, ale neděle byla naopak rekordní a přinesla kromě rekordních teplot také spousty naháčů na nuda pláže. Užili jsme si tak oblíbeného Aquaparku Hradec Králové i s připravenými atrakcemi a malováním na tělo, ale i venkovního koupání. Za nedělní odpoledne jsme stihli navštívit 4 východočeské nuda pláže, kde jsme neodolali a na každé udělali aspoň pár temp. V AP Hradec Králové jsme byli sice už poněkolikáté, přesto jsme tentokrát předvedli premiéru – saunové ceremoniály. Pojďte se tedy podívat, co nám letně-aprílový víkend přinesl a my jemu.
5
 
-

Královéhradecký Masopust s nadšením i křikem

Vložil Anonymní, 7. Únor 2011 - 10:43
Aquapark HKAquapark HK Už po několikáté se konal v královéhradeckém Aquaparku Městských lázní Naturistický Masopust. Tento areál skýtá oproti jiným mimopražským areálům nejedenu výhodu – vlnobití, 50metrový bazén, krásné venkovní atrium a další. Všechny tyto přednosti lákaly už od roku 2004 naturisty ze široka daleka. Vedle pravidelného týdenního n-plavání se tedy konají 4× do roka v celém areálu naturistické akce. Jak to bylo tuto sobotu se s námi můžete podívat teď.
5
 
-

Královéhradečtí nahatí čerti popáté

Vložil Anonymní, 6. Prosinec 2010 - 0:39

První Naturistický Mikuláš v Čechách byl vlastně důsledkem značně živelně začínajícího N-Babylonu. Tam se zpočátku jednalo o spíše jakési textilně-voyeurské seance, než o setkání slušných naturistů. Proto jsem se rozhodl vytvořit tomuto protiváhu a tou se stoprocentně staly rodinné naturistické večery v Aquaparku ML Hradec Králové. Jedním z nich byl právě Naturistický Mikuláš 2005. Tak extrémní rozdíl oproti tehdejšímu Babylonu určitě nikdo nečekal a královéhradecké n-akce se těšily nebývalé návštěvnosti. I když vstup měly jen smíšené dvojice a rodiny. V době, kdy nebyly Čestlice, Olomouc, Brno,… jsme v HK zažívaly bezezbytku zlatou naturistickou éru. Jak to vypadalo na Naturistickém Mikuláši po pěti letech se můžete se mnou podívat hned teď.

5
 
-

Naturistický Helouvín popáté

Vložil Anonymní, 25. Říjen 2010 - 11:38

Už popáté se konal 23. 10. mnoha naturistům známý Naturistický Helouvín. Kromě Helouvínu v Jihlavě se všechny ročníky konaly v Aquaparku Městských lázní Hradec Králové. Bylo tomu taky tentokrát a ani na tomto podzimním setkání (nejen) východočeských naturistů nechyběly helouvínská strašidla, dýně a samozřejmě spousta vodní zábavy, kvůli které sem naháči hlavně přicházejí. S odstupem pěti let se tedy můžeme podívat, jak se tato pravidelná akce změnila a co nového zde můžeme zažít. Ze současných novinek došlo k pokusu o saunový ceremoniál, ostatní atrakce byly už více méně známé z minulých akcí.

5
 
-

Mokrá půlsilvestrovská trička na Opaťáku

Vložil Anonymní, 28. Červen 2010 - 11:11


Na každoroční Půlsilvestr se na známý písník Opaťák u Hradce Králové sjela spousta naháčů z celé republiky. Vyjímku netvořily ani n-cestovatelé z Ostravy, nebo početná parta z Velkého Dářka, kterým letošní rozmarné počasí zcela zaplavilo jejich domovskou pláž. Nechyběli ani známé firmy jako Knihovník (s Eliškou) z Brna nebo známý Jirka Rybka, který dorazil klasicky na svém klasickém bicyklu. Na půlsilvestrovské odpoledne místní i přespolní připravili bohatý program, který začal po poledni a skončil až za tmy. Na své si tak přišli milovníci koupání, aquazorbingu, malování na tělo, dobré country muziky, všeho možného na grilu i z udírny, šipek, trampoliny a samozřejmě veselé společnosti, která se skvěle bavila od odpoledne až do noci. Veškeré zázemí a přípravu zajistil Josef Opaťák Záruba a velmi dobře ladící kapelu přivedl spolumajitel pláže Mirko Voleský.

5
 
-

Hyperaktivní východočeská sobota

Vložil Anonymní, 19. Duben 2010 - 9:24
Velmi náročný program jsme měli v sobotu 17. 4. Jako všichni naturisti jsme slunečný den chtěli využít na 100% a stihnout všechny naplánované úkoly. Hned zrána jsme vyrazili na Oplatil, kde se plánovala brigáda na sportovišti. Ještě před polednem jsme dorazili na Opaťák, kde se děje stále něco nového a Naturista tady má velmi dobré vztahy. Hned po poledni jsme jeli oprášit staronové známosti do starých dobrých Všestar, kde jsme pořádali v r. 2003 vůbec první Naturistické čarodějnice v historii. Odpolední sluníčko nás ale stáhlo opět na Opaťák a tam jsme vydrželi až do odjezdu na hlavní dnešní akci – Naturistické čarodějnice v AP Hradec Králové.
4.75
 
-

Aquapark Hradec Králové: Východočeští naturisté nezaváhali

Vložil Anonymní, 8. Únor 2010 - 11:14
Fronta až ke vchodu před začátkem Naturistického masopustu v Aquaparku Hradec Králové naznačovala, že tentokrát bude na jednom z pravidelných setkání východočeských naturistů plno. Na počítadle návštěvnosti se pak během večera objevovala + – stovka. Pohled na příchozí už od počátku ukazoval, že dnes bude značný počet nováčků. Nových tváří jsem odhadoval na dobrou polovinu. Vzhledem k jarním prázdninám na Královéhradecku přijeli na sobotní večer spíše přespolní – Ústí nad Orlicí, Chrudim, Litomyšl.
Fronta k pokladně se pomalu sune kupředu, jedna paní si s hrůzou v očích nechává vrátit vstupné (Sodoma – Gomora, velebnosti!), ale většina vysmátých naháčů se nadšeně vrhá do prvního vlnonobití.
5
 
-

Královéhradecký N-Mikuláš bojoval s tvrdou konkurencí

Vložil Anonymní, 7. Prosinec 2009 - 9:32
Aquapark HKAquapark HK Silvie Špryňarová, Hradecký deník

Naháčů se v hradeckých městských lázních při tradiční mikulášské party sešlo bezmála sedmdesát. Obvykle je návštěvnost dvojnásobná. S velkou konkurencí se museli vypořádat naturisté a jejich originální mikulášská nadílka.
3.25
 
-

Aquapark Hradec Králové - Naturistický Helouvín 2009

Vložil Anonymní, 9. Listopad 2009 - 16:33

Naturistickým Helouvínem začala podzimní naturistická sezona v Aquaparku Městských lázní Hradec Králové. Naturistická oslava Helouvínu má svoji tradici od r. 2006 a koná se až na jednu vyjímku ve východočeské metropoli.
I letošnímu ročníku vládla dobrá nálada a trocha i toho nezbytného podzimního strašení.
Aquapark ML Hradec Králové.
4.666665
 
-

Královéhradecké čarodějnice startovaly košťata

Vložil Anonymní, 27. Duben 2009 - 7:41
Letošní Naturistické čarodějnice přivítalo místo aprílových plískanic přímo letní počasí. Nic tedy nebránilo tomu, aby se předehra večerních č-rejů odehrála venku, u rybníků a písáků. Většina čarodějnic se večer slétla z místního Opaťáku nebo o málo vzdálenějšího Oplatilu. Slet samotný se pak večer odehrával za veselé atmosféry, ve které nechyběla radost z vlnobití, tobogánu, nespočtu her i konečného vyhlášení nejděsnější čarodějnice. Košťata jsou nastartována, nasedat a odlétáme!
4
 
-

Hradec Králové - NUDI Čarodějnice opět na scéně!

Vložil Anonymní, 11. Březen 2009 - 0:07

Soutěž o nejděsnější nahatou ČARODĚJNICI!

Po mnoha četných dotazech se 25.4. budou konat opět NUDI Čarodějnice v Aquaparku Hradec Králové. Královéhradecké n-akce se v minulosti těšily velké oblibě pro svoji rodinnou atmosféru. Tu bychom chtěli vytvořit i na letošních N-Čarodějnicích. Vítány jsou všechny n-čarodějnice, babizny, příšery i hrůzy. Každá očividná n-čarodějnice obdrží dárek!
2
 
-

V Hradci Králové bez plavek i bez masek

Vložil Anonymní, 16. Leden 2008 - 9:11

Po delší odmlce se v Hradci Králové opět sešli naháči. Jejich počet 120 dokázal zájem o tyto akce. Ve vší radosti naháči odložili šaty, plavky i masky. Takže nakonec měla akce do karnevalu hodně daleko. Nicméně atmosféra byla nadmíru příjemná a na březnové Čarodějnice dáme dohromady jistě opět akci se vším všudy.
4
 
 
Syndikovat obsah