NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

Obsah podle druhů

 

Naturista.cz má v různých svých částech různé druhy příspěvků. Níže uvedené odkazy nabízejí základní přehledové stránky jednotlivých částí našeho webu, které se hodí především při hledání něčeho konkrétního. Některé z nich uvádíme pro snažší orientaci také i v horní liště celého webu.


Články

Články, ve svém základním přehledu řazené podle témat, patří k našim nejlépe propracovaným materiálům, a jsou uváděny i na titulní stránce. Pojednávají zpravidla o naturistických cestách, dovolených, a dalších zajímavých tématech.

Akce (kalendář)

Náš kalendář obsahuje termíny a krátké upoutávky blížících se naturistických akcí a událostí.

Ankety

Hlasováním v anketách se snažíme sami o sobě, a o našich názorech, něco dozvědět. Jedná se jen o stručné otázky se souhrnem hlasů našich uživatelů.

Diskuse

Naše diskusní fórum je prostorem, kde mohou příznivci naturismu diskutovat o otázkách, které je zajímají. Je třeba zdůraznit, že názory v diskusích nevyjadřují stanovisko serveru Naturista.cz, a fórum není ani vhodným místem pro hledání jakýchkoliv ucelenějších informací. Taková virtuální hospoda

Seznamka

Hledáte-li nějaký druh seznámení, pak na vás čeká spousta inzerátů, široké možnosti vyhledávání, i možnost vložit si svůj vlastní inzerát…

Krátké zprávy

Jedná se jen o kratičké upoutávky či aktuality, uváděné na zvláštním místě titulní stránky. V archívu můžete v případě zájmu najít i starší exempláře.

Lokality a sauny

Naše rozsáhlé informace o naturistických lokalitách se nejlépe hledají v našich grafických mapkách lokalit a saun. Pokud to nestačí, můžete nahlédnout přímo do seznamu stránek. (Ne všechny sauny ale u nás mají plnou informační stránku.)

Naturista TV

Tato část shromažďuje videa s naturistickou tématikou (především pro čtenáře se znalostí angličtiny).

Blogy

Do blogů si mohou naši uživatelé psát názory, úvahy, zážitky… V podstatě cokoliv. Jedná v podstatě o osobní deník pisatele, který redakce neupravuje, ani s ním nemusí nutně souhlasit.

Soutěžní galerie

Zde se odehrávají občasné fotosoutěže. (Tato přidružená galerie není totožná s obrázky používanými v našem hlavním systému jako ilustrace k jiným příspěvkům.)

Oběžníky

Zprávy o novinkách, které jsou rozesílány e-mailem na adresy uživatelů, kteří si to přejí (nastavení najdete ve svém uživatelském profilu). Starší, již rozeslané zprávy najdete v archivu.

Starý Naturista

Koho zajímá historie, nebo komu se nedaří najít nějakou informaci, může nahlédnout do zbytků staré verze našeho webu, která byla používána přibližně do října 2006. (Troska titulní stránky, Starý přehled lokalit, Bývalé diskusní/informační fórum, Bývalé akce pražského Naturrelaxu a další.)

Odkazy

Tato stránka soustřeďuje některé odkazy spřátelených webů (není ovšem příliš využívána).


Mezi způsoby, jak se k našemu obsahu snadno dostat, patří také odkazy nejrůznějších novinek přímo na titulní stránce, přehledy novinek a hodnocení podle různých kritérií, přehled některých druhů příspěvků řazených geograficky podle regionů, grafické mapky lokalit či saun, přehledy příspěvků jednotlivých uživatelů dostupné přes jejich profily, a v nejhorším případě i vyhledávač (nahoře v hlavičce).