NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Den saunování v Aquapalace

Vložil Anonymní, 4. Říjen 2011 - 11:16
22.10.2011 11:03

Den saunováníDen saunování KOMPLETNÍ ORIGINÁLNÍ INFO
Termín: sobota 22. října 2011

(foto: P. Hanuška)
V průběhu Saunové noci proběhne pokus o překonání loňského rekordu

Druhý ročník akce na podporu saunování s názvem DEN SAUNOVÁNÍ se uskuteční v sobotu 22. října 2011 od 15.00 h. Cílem je podpořit zdravý životní styl a správné saunování. Letošní ročník je zaměřen na saunování rodin a dětí. V rámci akce proběhne také zážitkové noční saunování – SAUNOVÁ NOC s pokusem překonání loňského rekordu „Nejvíce saunujících se lidí na jednom místě“. Den saunování přináší projekt Aquainfo.cz ve spolupráci s Českou asociací Wellness.

Hlavní akce proběhne v Aquapalace Praha, který nabízí největší saunový svět v ČR, ale k akci se připojují sauny a saunové světy z celé ČR, wellness hotely a aquaparky. Součástí večera bude i pokus o překonání loňského rekordu v největším počtu saunujících se lidí na jednom místě, který proběhne ve 22.00 h. „Připravili jsme pro účastníky velmi zajímavý a netradiční program. V loňském roce jsme zapsali první rekord tohoto druhu – 191 saunujících se osob. Já věřím, že letos tento rekord překonáme a na saunování při svíčkách přijde mnoho nových zájemců o wellness styl a saunování,“ říká Pavel Hofrichter, ředitel společnosti RAIN.cz a člen představenstva České asociace wellness.

Pro účastníky jsou připraveny speciální saunové ceremoniály, přednášky a další zajímavý program. Návštěvníci se dozvědí doporučení, rady a informace spojené se správným saunováním a k dispozici bude samozřejmě odborný personál. Pro rodiny s dětmi je připraven doprovodný program.

Tradice saunové noci je založena v bazénech, aquaparcích a wellness centrech po celé České republice. Letos Den saunování pořádají: Vitální svět v Branné, Aquapalace Praha, Wellness Hotel Frymburk, Sauna Smyčka Ostrava – Poruba, Hotel Na Jižní Přerov, Solná sauna Dejvice, Centrum Babylon Liberec. Uvítali jsme také zájem zahraničního wellness hotelu, akce se tak uskuteční i na Slovensku ve Wellness hotelu Patince.

Aquapalace Praha se svými 14 saunami připravil zajímavý program. Akce začíná v 15.30 kdy proběhne speciální saunové ceremoniál pro děti a rodiny s překvapením. Večer se bude saunovat a plavat za svitu svíček, připraveny jsou besedy, tombola o ceny jako jsou wellness pobyty a vstupenky. Relaxační program obrazových kompozic Zdeňka Hajného doplněných snímky hvězd a vesmírných objektů a relaxační hudby.

Akci podporují: Asociace pracovníků v regeneraci, AAA BYTY, projekt AQUAINFO.cz s podporou MMR ČR, saunaci.cz

Kontakt na pořadatele, akreditace k účasti novinářů: Pavel Hofrichter 603 840 883 hofrichter@rain.cz
PřílohaVelikost
deset-cz1000.jpg258.26 KB
3
 
-

lze jen doporučit

Vložil SPORT, 13. Říjen 2011 - 20:48

Můžu jen doporučit saunovou noc v sobotu (22.10.) v Čestlicích. Tolik různých saun na jednom místě v České republice nenajdete. V saunovém světě, který je po celý rok bez plavek, však najdete takové vychytávky jako je aromatická sprcha nebo nedávno postavenou panoramatickou saunu s výhledem na koráb pirátů. Prostě je to naháčům místo zaslíbené.

 
-

Den saunování lze doporučit, ale

Vložil Tester (bez ověření), 15. Říjen 2011 - 10:08

Všechno má své „ale“ a tady je na vás, jestli zvolíte Den saunování za 560 Kč/3 hod. (pouze Saunový svět), nebo Noc naturistů 12. 11. za 350 Kč/5,5 hod. (celý areál Aquapalace).

 
-

Omyl – je to trochu

Vložil natur, 15. Říjen 2011 - 13:14
Obrázek uživatele natur

Omyl – je to trochu jinak:

Aquapalace Praha Prodloužená otevírací doba do 23:30 Akce je vhodná pro muže, ženy i rodiny. Zvýhodněné vstupné od 20 hodiny – 350,– Kč Rekord: ve 22 hodin – pokus o nový rekord nejvíce saunujících se osob na jednom místě. Ve 22:30 hodin tombola o ceny (partnerem tomboly je Wellness Hotel Frymburk a Hotel Harmony s novým Saunovým světem, další ceny od Aquapalace Praha). Oznámení výsledků rekordu. Speciální saunové ceremoniály po celou noc. Relaxační doprovodný program – promítání obrazových kompozic Zdeňka Hajného a snímků hvězd a vesmírných objektů za doprovodu relaxační hudby. Přímo v relaxační zóně saunového světa

 
-

Cely den v cene 3 hodin...

Vložil PetrS, 15. Říjen 2011 - 22:00

Aquapalace nyni nabizi celodenni pobyt ve vodnim a saunovem svete za cenu 3 hodin (viz. http://www.aquapalace.cz/…cene-3-hodin). V tom pripade uz by to bylo max. 560Kc/13.5 hod., coz uz nevypada az tak hrozive… ale nevim, neoveroval jsem. Navstivili jste nekdo tuto akci loni? Jaka tam byla atmosfera?

 
-

Noc naturistů nejlevnější

Vložil zurek (bez ověření), 16. Říjen 2011 - 1:02

Docela se divím, že naturisti na naturistickém webu propagují nenaturistické akce, ale aspoň víme, s kým máme tu čest.

Noc naturistů 12. 11. je bezkonkurenčně nejlevnější akcí v AP. 18–23.30 za 350Kč a 20–23.30 za 250 Kč. Navíc bude mít atraktivní program MISS NATURA 2011.

Našim kolegům organizátorům Dnu saunování přejeme mnoho zdaru, ale absolutní prioritou Naturista.cz jsou Noci naturistů. Návštěvnosti nejsou tak závratné, abychom jen tak z rozmaru posílali lidi na jiné akce v AP.

 
-

Nevim, kdo s tou propagaci nenatur. akce na natur. webu zacal..

Vložil PetrS, 16. Říjen 2011 - 1:38

.. ja jen pridal komentar. [Radši mlčet]

 
-

Někdo sem na tento web

Vložil natur, 16. Říjen 2011 - 9:29
Obrázek uživatele natur

Někdo sem na tento web propagaci této akce „přinesl“ a „vyvěsil“, Někdo se vyhlásil za oficiálního partnera akce (viz citace Aquamanie – Akci podporují: Asociace pracovníků v regeneraci, AAA BYTY, projekt AQUAINFO.cz s podporou MMR ČR, Saunaci.cz, Naturista.cz, Wellnessbook, CK NATUR TRAVEL a další). A musel to být někdo, kdo má za naturista.cz a saunaci.cz rozhodovací pravomoce. Vše ostatní byla již jen pouhá diskuze – a nikde jsem nenašel, že by v kterémkoliv příspěvku byla zpochybňována priorita a vyjímečnost Noci naturistů. A rozhodně všichni uděláme v příhodnou dobu řadu propagačních kroků, aby účast na Noci naturistů byla co největší. Ostatně – my tak činíme při každé Noci naturistů.

 
-

Propagace akcí

Vložil zurek (bez ověření), 16. Říjen 2011 - 10:14

S organizátory Dne saunování máme velmi dobré nadstandartní vztahy, proto jsem jim dal odkaz na titulku, do kalendáře a ze strany Sauňáci.cz rozeslal kolem 1000 zvacích emailů na všechny naše zařazené sauny. Na oplátku nám AQUAINFO rozmísťuje na svých akcích naše Občasníky a pod. To je maximálně v pořádku.

Já jsem se jen podivoval, že tady naši přispěvatelé rozpitvávají jak je super celodenní (textilácké) vstupné do Aquapalace a jak je výhodné vstupné na Den saunování. Upřesňuji, že Den saunování není akcí Naturista.cz, který má se svými akcemi práce nad hlavu.
Kdyby jsme měli na akcích narváno a museli zařizovat další termíny, tak nad tím mávnu rukou, ale zatím tomu bohužel není tak. Reklamy není nikdy dost a v momentální situaci Naturisty zařídit barterovou (pro nás výhodnou) nebo zadarmo reklamu je velmi pracné a časově náročně a mnohdy se i míjí účinkem (oslovení médií). Proto pokud máte třeba jen nepatrný zájem na životaschopnosti našich aktivit, tak je vytrubujte na každém kroku do světa. Stáhněte si Občasník, nebo si ho od nás vyzvedněte na kterékoli akci a vyvěšujte ho ve svém okolí. Na placenou reklamu nemáme a z vývoje posledních 8 let a z toho výhledy do budoucna mít ani nebudeme. Tyto stránky jsou schopny oslovit jen zcela nepatrné množství lidí. A ze své zkušenosti vím, že průměrný člověk chodí do aquaparku tak ± 1× za půl roku…

Děkuju všem za pomoc.

Pro informaci, jaká se dá čekat efektivita od barterových odkazů, uvádím hodnocení vybraných stránek na serveru ALEXA.COM (čím nižší číslo, tím kvalitnější stránky, příkl. jedničku má Google):
Novinky.cz: 900, Naturista.cz: 335 575, Aquamaniainfo: 5 800 000, Naturismus.cz: 13 800 000, Wellness Noviny: 3 000 000,

 
-

Rozpitvavat veci je uz takova lidska prirozenost...

Vložil PetrS, 16. Říjen 2011 - 19:11

Ivosi promin, ale z tveho prispevku vyplyva asi nasledujici: Diky mimoradne vrelym vztahum s organizatory Dne saunovani jsem jim na sem umistil odkaz na tu jejich akci. Soucasne s tim ovsem prisne zakazuji vsem ortodoxnim naturistum se toho ucastnit. At vas ani nenapadne tam pachnout! (Pokud uz se chcete mermomoci saunovat, musite tak cinit pouze behem Noci naturistu.) Tez svatecnim naturistum silne doporucuji, aby zvazili svou ucast na teto podradne nenatur. udalosti, neb by se u me mohli se zlou potazat. Bez jakychkoliv pripominek tak povoluji ucast na Dni saunovani a naslednem rekordu pouze tem hnusnym textilakum… [Smích]

No, ja vlastne ani nevim, do ktere z tech skupin patrim, takze si mozna dovolim tam zavitat a rovnez tak i na Miss natura 2011, snad mi to oboji projde… [Spiklenec]


Žurek: To je vaše osobní dedukce a můj osobní názor je takový, že informací je tady dostatek a každý si může udělat svůj názor. Téma se posunulo do oblasti bezpředmětného kecálismu, proto ho uzavírám.