NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

LIBEREC: Naturistická party, Babylon

Vložil Anonymní, 10. Leden 2009 - 22:41
28.02.2009 18:00

BabylonBabylon Tradiční Naturistická party, která se koná každou poslední sobotu v měsíci. Živá hudba, soutěž v malování na tělo, tobogány, sauny, vířivky, víno, ženy, zpěv [Smích] INFO

AKTUÁLNĚ: Výrazné slevy na ubytování v Hotelu **** Babylon pro účastníky Naturistické party!

Po dobu Naturistické party je v areálu ZÁKAZ FOTOGRAFOVÁNÍ. Pro rodinné fotografie je možno využít oficiálního fotografa s označením „Official photographer NATURISTA.CZ“.

0
 
-

Parkování v Babylonu a mistrovství v lyžování

Vložil fiba, 16. Únor 2009 - 14:50
Obrázek uživatele fiba

Tuší někdo, jak ovlivní mistrovství v lyžování možnosti parkování v Babylonu? Údajně má být jako parkoviště použita část nějaké dálnice. Je to ta od Prahy? Dal Babylon svá parkoviště venku k dispozici mistrovství? Pokud ano, zaplatím jako návštěvník babylonu normální parkovné jako v garážích nebo 250 jako návštěvník mistrovstí? Budou nějaká dopravní omezení na příjezdu k Babylonu? Mohl by se k tomu vyjádřit i někdo přímo z Babylonu?

 
-

Doprava v Liberci

Vložil JirkaRybka, 16. Únor 2009 - 18:41
Obrázek uživatele JirkaRybka

Podle toho, co je k vidění na této stránce, by nás asi dopravní opatření zasáhnout neměla. Dle téhož zdroje se však chystá zúžení komunikací na menší počet pruhů s omezením rychlosti (dálnice od Prahy v délce asi 300m, a také ulice bezprostředně přiléhající k Babylonu), a zákazy vjezdu v některých jiných částech Liberce. Na této stránce je ke stažení mapka, která také osvětluje polohu tří parkovišť pro Mistrovství – jsou všechna v uctivé vzdálenosti od Babylonu (letiště, ČSAD, a zatím jen zčásti vybudovaná dálnice směrem na Jablonec – tedy NIKOLIV na Prahu). Samotný Babylon láká návštěvníky, prodlužuje provoz aquaparku denně do 24hod., a hádal bych, že takový komerční kolos nepřipustí, aby byl odříznut od přílivu motorizovaných zákazníků. Jinou otázkou ale možná bude dopravní a parkovací zatížení Liberce celkově – v tomto bych já osobně přece jen trochu obavy měl (ale třeba se to zvládne :-)