NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

po letni prestavce - zarijove Cestlice

Vložil Eva7252, 12. Srpen 2015 - 18:48
26.09.2015 18:00
26.09.2015 23:30

Vedeni aquaparku Cestlice povrdilo termin 26.9.2015, kdy se po letni prestavce uskutecni prvni podzimni naturisticky vecer.

5
 
-

Nějak tuto akci nemůžu najít

Vložil M.Dr., 15. Září 2015 - 16:21

Nějak tuto akci nemůžu najít na webu www.aquapalace.cz, nebo jen špatně hledám?

 
-

Musíte jít na stránku Aquapalace

Vložil Jarda2, 15. Září 2015 - 16:54

sem a pak kliknout vlevo uprostřed na zeleně podbarvený text „Stáhněte si kalendář akcí v PDF“. Tam už to najdete :

Podzimní koupání a saunování bez plavek 26. 9. / sobota / 20.00–23.30 hod. Večerní párty pro příznivce naturismu ve Vodním a Saunovém světě.

Nutno dodat že na stránkách Aquapalace je ta akce zatím dost utajená, doufejme že příští týden jí Aquapalace hodí coby aktuální někam dopředu na výraznější místo !

 
-

uz to tam dali, kdyz se dobre hleda...

Vložil JanL, 16. Září 2015 - 0:38

Donedavna tam skutecne nebylo nic, ale ted se da dobre schovana informace nalezt zde: http://www.aquapalace.cz/…saunove-akce

 
-

Díky, schovali to docela

Vložil M.Dr., 17. Září 2015 - 15:13

Díky, schovali to docela dobře :-/

 
-

Kolik bude stát vstupenka?

Vložil kaldoh, 24. Září 2015 - 4:26
Obrázek uživatele kaldoh

Po dlouhém hledání jsem našel v kalendáři akcí, který je ke stažení ve formátu pdf, kompletní údaje.

Čestlice, Vodní svět 26.9./sobota/20.00–23.30 večerní párty pro příznivce naturismu:

Dospělí od 20.00 hod 290,–Kč, od 18.00 hod 390,–Kč, +sauna 100,–Kč při nákupu na pokladně, nebo 120,–Kč při odchodu; Děti 150,–Kč.

Jako důležitý argument při pozvánkách na tuto akci je právě nejlevnější vstupné vůbec, jinak totiž stojí večerní koupání od 19.30 dospělý 439,–Kč, student a senior 369,–Kč, dítě 299,–Kč.

 
-

Doprava do Čestlic z Opatova

Vložil kaldoh, 24. Září 2015 - 5:09
Obrázek uživatele kaldoh

je možno využít aquabus zdarma pro návštěvníky , ale má jen 45 míst a jede z Opatova jednou za hodinu, tedy 10.40, 11.40, 12.40, 13.40, 15.40, 16.40, 17.40, 18.40, 19.40, 20.40, 21.40.

Z Čestlic do Prahy 22.15, 22.40, 23.15, 23.40.

To znamená, že ke konci večera bez plavek je do Prahy k dispozici maximálně 90 míst a asi to pro většinu naturistů není alternativa.

Takže pokud mi zdravotní stav dovolí, pojedeme zase jako vždy autem. Pro účely zvaní na tuto akci uvádějme, že parkování je zdarma a míst dostatek, z D1 exit D6, na prvním kruháči z Prahy doprava pod dálnici a na druhém kruháči jakoby rovně (tedy ne do obchodní zóny, ale až druhým výjezdem) a pak doprava před hlavní vstup do akvaparku.

Možná budu mít v autě volná místa a můžu někoho svézt tam i zpátky, pište mi přímo na můj mail xjim zavináč seznam tečka cz, když to potvrdím, jeli bychom asi v 19 hodin od parkoviště polikliniky u metra C Budějovická.

 
-

Jaká byla účast v Čestlicích?

Vložil M.Dr., 27. Září 2015 - 14:51

Jaká byla účast v Čestlicích?

 
-

Z Opatova do Čestlic

Vložil M.Dr., 27. Září 2015 - 15:06

se dá samozřejmě dojet i hromadnou dopravou:

http://www.aquapalace.cz/…utobusem-mhd

Malou „nevýhodou“ pro Pražáky je, že je to mimo Prahu a tak kdo má tramvajenku pro Prahu, musí si doplatit pár korun [Smích]

 
-

V Čestlicích 26. září 2015

Vložil kaldoh, 27. Září 2015 - 19:17
Obrázek uživatele kaldoh

bylo celkem něco málo přes 700 platících naturistů a jevilo se tam, že je podstatně méně živo, než bývalo. Chudáci dva kluci se marně snažili někoho nalákat na tanec ve vodě, když nepočítám sebe, (kterýžto jsem po operaci, a dosud nedorehabilitovaný, a dvakrát jsem po marné snaze dělat aspoň něco z vody odešel a jednou jsem se neartikulovaně plácal, což dělám vždycky, protože jako parkinsonik nejsem schopen udržet jakýkoliv rytmus, tak si z toho dělám psinu, což kluci vědí) tak sice nepříliš tančící, ale přece jenom se účastnící v tom lepším případě bylo možno spočítat na prstech jednoho člověka, ale častěji na prstech jedné ruky a dokonce někdy i na prstech jedné ruky zasloužilého truhláře.

Dídžej byl jiný než obvykle, představil se jako hroch (ne Hroch) a hrál dobře a i od mikrofonu se angažoval ve prospěch rozhýbání chcíplého publika, ale jen vlnobití a lejzrová šou přivedly tolik zájemců, že to vypadalo, jako že nás tam je hodně.

Byli jsme tam jen dva, větší část rodiny jela do Alp lézt na skály. Typické je, že na moji nabídku, že svezu tři lidi tam i zpátky nikdo nereagoval.

Jde jasné, že se Aquapark právem obává větší reklamy na tuto akci, nejspíš by se v bulváru do toho zakousli. Proto jsem všechny potřebné údaje vložil sem na náš web, ceník na webu aquaparku nebyl.

Potkali jsme tam několik známých, ale mnohem víc obvyklých známých tam chybělo, takže zřejmě ani skalní naturisti o akci nevěděli, nebo měli jiný program. Na této akci jiný program chyběl a nejvíc chyběl ten, kdo obvykle jiný program vymyslel a zařídil.

V každém případě to byla akce dobrá, lidi jako vždy k ostatním velice ohleduplní, taktní a vstřícní. Tak jediné, na co si můžeme a musíme stěžovat, je naše soudnictví.

 
-

Aquapark se obává?

Vložil M.Dr., 28. Září 2015 - 17:36

Tak to je dobré. Abych parafrázoval slova ze Švejka:

„Pořádejme koupání bez plavek, ale nemusí o tom nikdo vědět.“

[Pláč] [Šokovaný] [Rozzlobený]

 
-

Průběh sobotních naturistických Čestlic

Vložil Jarda2, 29. Září 2015 - 13:51

Celá akce proběhla podle mého laického pohledu návštěvníka velmi dobře, pohodově a nové vedení AP Čestlice za její uspořádání zaslouží velkou pochvalu. Návštěvnost byla údajně cca 700 osob, což není tolik jako jsem doufal ale přece jenom se asi projevil prodloužený víkend, kdy spousta Pražáků odjela mimo Prahu, a dále ne moc velká propagace této akce. Sauny byly celý večer hodně plné, na druhou stranu nebyly extrémně přecpané jako na některých dřívějších N-akcích. Tobogány byly celý večer prakticky bez front. Dorazilo poměrně hodně mladších lidí, spousta rodin s dětmi, věkově spektrum návštěvníků bylo opravdu pestré.
Naturistická akce je pro Aquapalace přece jen trochu specifická záležitost a celkem i chápu obavy vedení AP z jejího zdárného průběhu. To byl možná i důvod proč AP Čestlice na svých webových stránkách tentokrát akci nějak extra nepropagovalo, její větší podpora by příště vůbec nebyla špatná !

 
-

Zřejmě ano, obává

Vložil kaldoh, 30. Září 2015 - 0:13
Obrázek uživatele kaldoh

V tomto státě a v této době je značná aktivita odpůrců sexuální výuky na školách, odpůrců nemravností, jako je například kojení na veřejnosti, nevhodného oblékání, jako je například absence podprsenky pod tričkem a už vůbec tak strašné oplzlosti jako je odložení horního dílu plavek při slunění. Zřejmě jich zatím není mnoho, ale zato jsou velmi silně slyšet a vidět. Připomenu i nečetné, ale velmi silné stěžovatele na nemravnost tady na našem vebu. Což pak třeba takový Jiří X. Doležal v Reflexu a fotografie Jiřiny Bohdalové v Bulváru. A třeba na seznamu tečka cz je taky téměř denně několik fotografií NESMÍRNĚ ODVÁŽNÝCH, na kterých jsou všichni oblečeni úplně normálně v šatech nebo v úplných plavkách s komentářem typu UKÁZALA VŠECHNO. . . Na yotubě odstranili všechna videa, kde se jen mihne někdo nahý, ve veřejnoprávní i na dalších televizních programech se cokoliv s nahotou smí až po 22 hodině.

Zato jsem tuhle při nastavování programů ve všední den odpoledne marně hledal kanál TV, kde by se nestřílelo, (kromě reklam a hudebních kanálů). Zřejmě už čtyřleté dítě plně chápe, že právě tenhle padouch si zastřelení zasluhuje a jeho vražda bez soudu je vysoce morální.

V takovém světě kdyby se objevil velký plakát na obvyklých plakátovacích plochách, info o akci v novinách či časopisech a nebo na internetu v kuturních přehledech a vyhledávačích, zbytečně by upozornil obhájce střílení jako vhodné zábavy pro děti a obhájce zákazu nahoty a nemravnosti. Nemluvil jsem o tom s nikým ze současného vedení Akvaparku, ale nepovažuji za náhodu, že gůgl mezi 25000 výsledků na koupání bez plavek v Čestlicích neuvádí ani jeden odkaz na akci budoucí, ani na právě proběhlou letošní zářijovou, jen na akce starší. Na tu budoucí jediný odkaz jen na náš web.

Přesně tak: pořádejme, ale jen aby se to nedozvěděl někdo nepatřičný. Ti patřiční si o tom musejí říct sami mezi sebou. Pro nás druhokulturní muzikanty je to osvědčený a hojně používaný způsob, jak jsme za dob vlády Velké strany pořádali koncerty „nevhodné“ hudby.

Budete si muset zvyknout na to, že se zase ocitáme v době nové a čím dál silnější nesvobody. A musíme se naučit v ní žít, tak jako jsme to museli umět v letech Husákovy normalizace. Tedy pořádat akce a říct o nich sami svým známým, bez reklamy v médiích.

Zdárný PRŮBĚH akcí v Čestlicích byl vždy, i u této zářijové akce velmi dobře zajištěn. Je to totiž v saunách úplně normální provoz. Celodenně a celoročně.