NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

PRAHA: NOC NATURISTŮ v AQUAPALACE Čestlice

Vložil Anonymní, 13. Listopad 2008 - 22:17
24.01.2009 20:00
24.01.2009 23:00

Druhá NOC NATURISTŮ v Aquapalace Čestlice-Průhonice u Prahy (dálnice D1). Podrobné INFO

Článek o minulé NOCI NATURISTŮ v Aquapalace (18.10.2008)

 

NOVINKA – Ubytování – – NOVĚ OTEVŘENÝ HOTEL AQUAPALACE: Speciální zimní program

Služby zahrnuté v ceně:

  • 1× ubytování s bohatou snídaní formou bufetu
  • volný celodenní vstup do aquaparku AQUAPALACE PRAHA 
  • volný celodenní vstup do fitness centra

Cena:
Jednolůžkový pokoj 65,–EUR za pokoj a noc
Dvoulůžkový pokoj 88,–EUR za pokoj a noc
Rodinný pokoj 128,–EUR za pokoj a noc
Rezervace na: Tel.: +420 225 108 820 – 821, Email reservation@aquapalacehotel.cz

0
 
-

Úsměvné

Vložil Prcek (bez ověření), 9. Leden 2009 - 17:36

Fakt jsem se dobře pobavil že jste sem dali tu cenu za ubytování. Málem jsem spadl ze židle jak jsem se od plic zasmál [Úsměv] . Copak vy si snad vážně myslíte, že na ty naše akce budou jezdit i boháči [Úsměv] ? Kdo dá za jednu noc na osobu v přepočtu minimálně přez těch 1 000 Kč? Já bych dal nanejvíš 200 někde v ubytovně. A i to bych měl cukání, že raděj přečkám noc na nádraží. Stačí že dám za cestu přez 500. Sice je to i s tím vstupným a jídlem, ale i tak je to hodně. A to i pro jednoho. Né tak pro celou rodinu.

 
-

ubytování

Vložil Pohodička (bez ověření), 9. Leden 2009 - 17:47

Pohodička – filozof a naturista MEDY Pro mne byly Čestlice bez ubytování nedostupné. Cena 1100 Kč za osobu a noc je nyní zcela běžná. Jednou za čas se to dá, každý měsíc nee.

 
-

Chápu, že pro řadu

Vložil natur, 9. Leden 2009 - 18:23
Obrázek uživatele natur

Chápu, že pro řadu naturistů a nejen naturistů jsou ceny v tomto hotelu opticky vysoké. Ale mohu vás ubezpečit, že v porovnání s obdobnými nabídkami jsou poměrně nízké, zvláště připočteme-li k tomu dodatkové služby v sousedním Aquapalace. Cena je nižší než v Babylonu, než speciální ceny pro cestovkáře v brněnských hotelech při nadcházející výstavě GO a Regiontour, ale i oproti poměrně „laciným“ hotelům v zahraničí (např. ceny v síti hotelů Etap či Formule 1 se pohybují okolo 80–90 Eur za pokoj). natur

 
-

Ceny hotelů

Vložil Rosik, 9. Leden 2009 - 18:58
Obrázek uživatele Rosik

Je to tak. My jsme s manželkou a se synem dali za 2 noci v Babylonu 7000,– Kč. Bez ubytování je to pro nás z Brna nereálné. Tak jsme si udělali pěkný rodinný víkend a nelitujeme.

Prcku, já bych Vám doporučil zkusit si spočítat, kolik může asi tak stát provoz hotelu. Těch nákladů tam opravdu není málo. Ubytování za 200? Možná tak v maringotce. A nebo začněte podnikat, protože pokud nabídnete ve Vašem hotelu cenu 200,– Kč za noc, pak budete mít asi dost klientů. Jak dlouho by Vám to ale vydrželo? [Smích]

 
-

přijatelné

Vložil asmara, 9. Leden 2009 - 19:41
Obrázek uživatele asmara

mě ta cena taky nepřijde nijak děsná [Spiklenec] Koneckonců,když se chystám na takovouto akci zdaleka/to se mi to jako Pražákovi teoretizuje [Úsměv] /,tak to pojímám,jako relax a trochu vybočení z reality všedního dne a k tomu trocha luxusu a hotelového opečovávání patří. My měli možnost si taktéž užít Babylonského ubytování a nadchlo nás to natolik,že jsme teď k Ježíšku koupili pobyt s balíčkem služeb rodičům…

 
-

Prcek za 1100kč

Vložil jedna (bez ověření), 9. Leden 2009 - 19:45

Spočítejte si co všechno v té ceně je. Když jste tak rád neoblečený,tak se múžete celý den zadáčo povalovat v sauně,případně své nádherné a vámi opěvované tělo vystavovat ve fitku. Ještě to máte s jídlem a výhledem na krásy matičky Prahy. Za dvěstě tak možná si donesete domů blechy,na nádraží nastydnete a léčení vás vyjde dráže. Počítejte pane,počítejte. Jednou za čas vás ticka nezruinuje [Smích]

 
-

Vyjímečně s vámi souhlasím

Vložil Prcek (bez ověření), 23. Leden 2009 - 10:43

Opravdu to v dnešní době není nějak přemrštěné ta tisícovka. Pro mne je to, ale opravdu moc. Znám, ale opravdu ubytovnu a docela slušnou poblíž aquaparku v Liberci kde nocleh stojí 200 Kč. Já stejnou částku za noc zaplatil minulý rok za pokoj pro dva kde jsem byl sám. Bylo to levé křídlo ubytovna vedle hotelu u zimáku. Už i tu zdražili, ale ta vedle aquaparku je stále za 200. To o té hygieně je hloupost to by si dnes nikdo nedovolil. A dá se zavčasu na daný termín to ubytování byť na jednu noc zajistit. Ovšem pokud by bylo plno opravdu bych raději vydržel na tom nádraží do brzkého rána než dal tu tisícovku. myslím , že můj příjem tomu odpovídá tomu nádraží nebo mě můžete považovat za skrblíka. Jak chcete. BEZ PLAVEK JSOU SI VŠICHNI NATURISTI ROVNI [Úsměv] . Boháči i chudáci. Jak se říká. Chudák já sice opravdu nejsem, ale na rozhazování také nemám. Pokud něco chci dokážu pro to také přinést jistou oběť [Úsměv] .

 
-

relativni pojem

Vložil Banana001 (bez ověření), 9. Leden 2009 - 23:47

Cena se muze nekomu zdat vysoka, bohuzel zavisi na velikosti prijmu kazdeho jedince, rozdily platu jsou v republice vysoke, ale v Praze to neni opravdu moc v takovem hotelu a s takovymi sluzbami, penize jsou obezivo a to by se melo tocit, neee?

 
-

Zatracené sociální nůžky

Vložil abel (bez ověření), 10. Leden 2009 - 20:52

Nějak se nám rozevřely, že? [Úsměv] Nicméně to nevidím tragicky, jednou – dvakrát do roka si takovéto vyhození z kopýtka snad dovolit můžu. Tím spíš, že teď dostávám důchod ze Slovenska v eurech.

 
-

Cena není nízká, ale...

Vložil PSkoda (bez ověření), 11. Leden 2009 - 0:16

chce to hledat. Aquapalace je celkově spíše drahý, nepřekvapí tedy ani cena za ubytování v takové výši. Když se ale kouknu kolem, během chvilky najdu hotel, který je cca 1,5 km daleko a ceny má o dost nižší. Abych byl konkrétní – Hotel u Věže, Nupaky [Spiklenec]

 
-

Luxusní Aquapalace Čestlice

Vložil misak, 11. Leden 2009 - 13:17
opravdu je. Pokud normálnímu člověku stačí tři hodiny, vyjde ho i nocleh dost draho a celý den potřebuje málokdo. Navíc „rodinné“ vstupné je trochu iluze: dvě děti do 150cm – to je obě cca do 5. třídy, takže pokud by tam šla naše rodina o víkendu (neplatí sleva Student), vyšly by nás tři hodiny na 1800 a se saunami na 2200. V textilu bych tam šel maximálně jednou za život nebo v nějaké pondělí – Happy Monday: celý den = 300,– Kč (…škoda, že neudělali třeba Happy Thursday clothing optional :-) jestli tam mívají prázdno).
V tom kontextu je cena za Večer naturistů (navíc v sobotu) naprosto jedinečná a přespání se dá akceptovat … nebo (někdo fakt nemá) prostě volit noční návrat (auto v tomhle Kocourkově vyjde už ve dvou lidech nejlevněji a Češi aspoň kdysi vydrželi dost – měsíc na Západě o sucharech, proslulé polistopadové Benátky a pod.).
Ovšem počty za nocleh … možná ještě neumíme počítat v eurech a „přidáváme nuly“. Dnes se průměrný plat u nás blíží 1000 EUR. Tak posuďte:
osob 1 2 4
Kč/os (cca) 1700 1150 850
bez vstupného NN(5h) 1400 850 550
bez vstupného (běžný víkend) 850 300 0
Jasně, že by nás to v praxi stálo přes (S! prosím) tři litry (několikadenní průměrný plat), ale relativně je to dost levné.
Takže k celému dni ve vodě hotel**** (koupelna, TV, DVD, internet, minibar, klimatizace, varná konvice…) u nosu se snídaní za cenu herberku, nebo dokonce hotel zdarma! (či obráceně, jestli chcete) – to dnes není luxus, ale nevídaná láce. Mluvil jsem s kamarádem, managerem blízkého podniku – tomu nemůžou konkurovat. Já osobně být mimopražský a mít kočku, jsme tam pečení vaření.
 
-

Upřesnění Čestlic

Vložil Igor, 12. Leden 2009 - 22:02
Obrázek uživatele Igor

Všechny Vás zdravím, po projítí většinou kladných reakcí na Noc naturistů plánuji navštívit nadcházející akci. Přes rozsáhlé informace jsem ovšem nikde nenašel jestli je v ceně vstupného od 18:00 a v rámci naturistického provozu také přístupné fitness? Dále mne zajímá jestli se v areálu nachází solárko rád bych v zimních měsících tělu dopřál trochu těch paprsků [Ďáblík]


Žurek: Fitness je mimo Vodní i Saunový svět. Ceny jsou tady. Kombinace Fitness a Vodního světa nebude asi moc výhodná na Noci naturistů. Solárium je taky mimo Vodní svět. Doporučuju se ale nezabývat takovými věcmi. Zkušenost z minulé Noci naturistů je taková, že večer uběhne hrozně rychle a stejně nestihnete ani všechny atrakce, sauny atd.

 
-

smazano

Vložil pcromeo (bez ověření), 13. Leden 2009 - 15:20

uz jsem si odpoved nasel v FAQ

(ptal jsem se jak se chovat v pripade ze budu mit na n-akci erekci, pripadne jak na to reaguji zeny/divky pokud to zrovna nepujde zakryt – treba ve fronte na tobogan ;) )

Respektive, pokud mate nekdo zajimavy komentar k danemu problemu, jiste probiranemu sto plus jedenkrat na mnoha a mnoha mistech, samozrejme si ho rad prectu… ;)

 
-

ceny

Vložil lub (bez ověření), 13. Leden 2009 - 22:40

Chápu, že se každý musí nějak živit, nicméně 7000,– je pro nás 1/3 rozpočtu na léto, (4členná rodina), mám v podstatě 2 zaměstnání a jsem také z Brna, řemeslník. Na nějaké přespávání nemám aní čas. Já radši v létě jedu za cca 5000 na týden na hory (pod stan) nebo za cca 20.000t na týden k moři (apartmány).

lub