NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

RÝMAŘOV, Hotel Slunce, NUDI plavání

Vložil Dlouhan3, 30. Září 2007 - 13:57
19.12.2007 19:00
19.12.2007 21:00

Můžete využít – plavecký bazén s protiproudem, dětské brouzdaliště, finskou

saunu, horkou páru, whirlpool vanu, perličkovou lázneň, odpočívárnu a bar.
Více informací

0
 
-

Mini reportáž z Rýmařova

Vložil Dlouhan3, 24. Listopad 2007 - 22:44

Na toto plavání jsem chtěl jet už dávno, ale teprve 21.listopadu se okolnosti sešly tak, že jsem mohl do Rýmařova vyrazit. Z Olomouce jsem zvolil trasu přes Týneček, Šternberk, Mladějovice, Komárov a Dlouhou Loučku do Rýmařova. Cesta od hl.nádraží v Olomouci do Rýmařova měří cca 45 km a urazíte ji asi za hodinku. Velice příjemně překvapí úsek silnice z Dlouhé Loučky do Rýmařova-po nedávné rekonstrukci je rovná jako stůl. Doporučuji přesto jet opatrně z důvodu sněhu tajícího v okolních lesích, který může na silnici namrzat. V Rýmařově můžete komfortně zaparkovat u blízkého Penny marketu, nebo přímo u aquaparku – i tady bude nejspíš místo.

Aquapark je samostatná budova poblíž hotelu Slunce. Od baru, který je zároveň pokladnou, se vstupuje do menších šaten, a odtud klasickou cestou kolem sprch do odpočívárny, odkud se vstupuje do bazénové haly a místnosti s vířivkou a bazénkem. Podvodní osvětlení bazénové haly spolu s modrou plochou bazénu, odlesky vody na stěnách a jemným šuměním protiproudu vám okamžitě uleví od většiny denních starostí, které vás ještě před vstupem do aquaparku tížily. Místnost s vířivkou je takové druhé centrum aquaparku-vstupuje se odtud do sauny (kapacita cca 12 osob) a páry (cca 6 osob). Ve všech těchto prostorách můžete buď relaxovat v teple páry nebo sauny, nebo se protáhnout v bazénu či popovídat s přáteli ve vířivce. A pokud se budete cítit unaveni, můžete se natáhnout na pohodlná lehátka v odpočívárně, kde nikým rušeni si můžete chvíle odpočinku ještě umocnit.

V areálu aquaparku bylo asi 12–15 návštěvníků, v naprosté většině smíšených párů, proto i vzhledem ke komorní atmosféře a rodinnému charakteru zařízení doporučuji účast spíše smíšeným párům. Hodinová kapacita je 40 osob a proto mohl každý host využít všechna zařízení podle momentální nálady a chuti. Nálada byla příjemná a uvolněná, jedna ze slečen skončila v bazénu v osušce :-) …

Dvě hodinky vyhrazené pro nuda plavání rychle uběhly. Správným závěrem se jevilo hupsnutí do postele a okamžité usnutí, ale před tím bylo nutno se do té postele dopravit. Účastníci plavání se tedy rozjeli všemi směry a doufám v pořádku dojeli domů.

Pokud se i Vy rozhodnete navštívit Rýmařovský aquapark, věřím, že se Vám tam bude líbit a třeba budete mít při zpáteční cestě to štěstí jako já, že uvidíte srnku, zajíce, a poprvé v životě přes zasněžené pole běžící chytrou kmotru lišku, která za sebou zametá stopy huňatým ocasem.


Díky, text jsem umístil mezi články. JirkaRybka

 
-

Plavání Rýmařov

Vložil MONFOLT, 13. Prosinec 2007 - 21:08
Obrázek uživatele MONFOLT

chystám se na toto plavání do Rýmařova. Jede tam také ještě někdo..???

 
-

Plavání...Rýmařov

Vložil Goodbody (bez ověření), 13. Prosinec 2007 - 22:17

Možná ano, ale ještě přesně nevím. Budu celý den služebně poblíž, takže by to mohl být dobrý relax… Potřebuješ taxíka?

 
-

taxika nepotřebuji já

Vložil MONFOLT, 14. Prosinec 2007 - 14:50
Obrázek uživatele MONFOLT

taxika nepotřebuji já mám lidi kdo mě tam odveze a přiveze mě víš.. :-) . určitě se tam stav.

 
-

Osobní vzkazy

Vložil misak, 14. Prosinec 2007 - 15:30

Nic ve zlém, děti, netýká se jen této stránky, ale obecně (proto píšu veřejně) – myslím, že pro podobné vzkazy (nebo i v opačném tónu) slouží Naturistova pošta. Těžko někoho bude zajímat třeba za půl roku, že někdo chtěl někoho svézt (nebo svést, i když tohle opravdu nebude ten případ). [Úsměv]


Žurek: Mockrát děkuju za upozornění, nechci tady být sám drábem a každého peskovat, tak to teď udělal někdo jiný [Spiklenec] . Příspěvky by měly být opravdu pro široký okruh čtenářů, kteří to které téma nebo článek čtou.

 
-

víš když mi někdo dá

Vložil MONFOLT, 15. Prosinec 2007 - 14:53
Obrázek uživatele MONFOLT

víš když mi někdo dá otázku tak jednoduše odpovím tam kde ji zadal a mě je jedno kdo si to všechno přečte…


Žurek: To je paráda, že každému slušně odpovíš, maminka tě dobře vychovala. Představ si ale, že se tady ta tvoje odpověď dostane na oči denně 1300 lidem. Nemyslím, že by všechny zajímalo, že někdo nepojede s někým z Krnova do Rýmařova. Radši příště naklikni hned jeho přezdívku a svoji odpověď pošli jen jemu. Díky.

 
-

bohužel mám problém ted

Vložil MONFOLT, 16. Prosinec 2007 - 12:22
Obrázek uživatele MONFOLT

bohužel mám problém ted tohle ti napsat do pošty protože odepisuješ pod vzkaz a ono to je docela složité a dlouho trvá než najdu kde ti má poslat.. jo nemusí to 1300 lidí vědět ale no víš jak to je sám ne?

 
-

Vyhledání adresy - nicku

Vložil misak, 16. Prosinec 2007 - 12:36
Taky mi tu párkrát chyběla možnost vyhledat adresu či profil. Když si pamatuješ nick (např. zurek se dá pamatovat), můžeš si zkopírovat libovolnou adresu a konec za lomítkem nahradit.
http://naturista.cz/drupal/?q=user/............. 
Směřuji i na admina – je tu k nalezení seznam uživatelů? Je to záměr?
 
-

Hledání uživatelů

Vložil JirkaRybka, 16. Prosinec 2007 - 13:06
Obrázek uživatele JirkaRybka

Ono ve většině případů není ani třeba hledat: Pokud jste přihlášeni (což pro napsání vzkazu být musíte – to je v podstatě opatření proti spamu), tak každý výskyt toho kterého uživatele je odkazem na jeho/její profil. Můžete se tak k dotyčnému prokliknout z nadpisu libovolného jeho/jejího příspěvku, z různých přehledů novinek, nebo třeba i z bločku Kdo je online či Kdo je nový dole v patičce. Na příslušné stránce uživatele pak najdete odkaz „Poslat soukromou zprávu“, případně nahoře záložku „Kontakt“ (to je e-mail) – podle toho zda to má dotyčný aktivované. Samozřejmě i naše soukromé zprávy mají tlačítko „Odpovědět“.

V nejhorším z nejhorších případů lze přezdívku najít přes vyhledávání – přes vyhledávací políčko nahoře dostanete nejen výsledky hledání, na té stránce jsou další funkce: Nahoře je záložka Uživatelé kde lze lidi podle přezdívek najít. Existuje i „obrázkový“ seznam uživatelských profilů (tady), ale ten je bohužel seřazený podle naprosto neznámého klíče, takže není zatím nidke nabízen (vylepšení ve výhledovém plánu; systém Drupal i přes veškerou snahu tu a tam neodpovídá zcela našemu přání).