NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

SEČ, setkání naturistů, členů NTSC a přátel jachty Silva

Vložil natur, 29. Leden 2008 - 19:45
22.02.2008 20:00
24.02.2008 11:00

Pravidelné zimní setkání naturistů, členů klubu NTSC a přátel jachty Silva jsme připravili opět v naší oblíbené lokalitě. Hotel Jezerka se nachází v krajinné chráněné oblasti Železné hory, cca 30 km od Pardubic a 200 metrů od vodní nádrže Seč. Vzhledem k tomu, že zde budou i další hosté, je s vedením hotelu dohodnuto, že v našem – „naturistickém“, se můžeme pohybovat v dohodnutých časových intervalech v prostoru bazénu a saun, v ostatních prostorách hotelu minimálně v županech. Na setkání bude možno si zakoupit známky INF na rok 2008.

Jaké to bylo loni čtěte zde

Více info čtěte zde nebo přímo u pořadatele na stránkách naturtravel

0
 
-

SEČ

Vložil klasika, 2. Únor 2008 - 17:30

Na Seči to znám moc dobře, protože tam mám chatu, ale nezdá se Vám škoda, že tam není nudstická pláž? Lidí je tam v létě dost a myslím, že s obsazeností by nebyl problém. Seč by si to zasloužila.

 
-

Seč

Vložil verule (bez ověření), 2. Únor 2008 - 23:11

V tom máš pravdu. Loni jsem tam byla na dovce je to bezva prostředí. Přehradka jak lusk je jen škoda že tam ještě nic není. [Úsměv]

 
-

Založit nuda-pláž? (Seč)

Vložil zurek (bez ověření), 3. Únor 2008 - 12:13
  1. Zjistit majitele pozemku
  2. Vyjednat s ním zřízení n-pláže
  3. Udělat nové n-pláži náležitou propagaci – podle důležitosti: v místě, v přilehlém okolí, médiích.
  4. Pláž soustavně udržovat a starat se, aby na ní nebylo 100 textiláků a 2 n-nadšenci.

Možno se dotázat na Obci Seč, nahlédnout do Katastru nemovitostí nebo si výpis z KN přímo po netu objednat
Jak jednoduché [Úsměv]

 
-

Nuda pláž Seč

Vložil klasika, 8. Únor 2008 - 15:25

Není to pravdu jednoduché … ono na Seči jedno místo, kde nudisté jsou je a i já se tam jezdím koupat jen tak … Možná bych se ale mohl skutečně zastavit na obecním úřadě .. za to přeci nic nedám …

 
-

Seč

Vložil Petar, 9. Únor 2008 - 3:29

Ano, Seč si o takovou pláž říká. My se tam nahatí koupáváme na levém břehu při pohledu od kempu, jdeme od silnice po cestě podel chat, potom chvíli lesem až dojdeme na místo kde končí pláž, a stojí asi dvě pěkné křivé borovice. Dál už je břeh strmější. Pláž bývá relativně prázdná, a pokud není, vždysky je možné najít volnější místo a být aspoň několik metrů od ostatních, kousek nad ní jsou dvě chaty ale tam taky často nikdo není a pokud je,nejsou tak blízko, aby to zasahovalo do pocitu soukromí. Nikdy jsme neměli problém. Taky jsme se párkrát koupali na ostrově, dá se tam doplavat,tam je lidí vyloženě málo ale pokud se nepletu,je to ptačí rezervace. Pokud není zelená voda, je Seč rajské místo v srdci Železných hor.

 
-

Koupání na Seči u Chrudimi

Vložil klasika, 9. Únor 2008 - 20:25

Ano, také se někdy na tomto místě koupu, mnohem častěji ale chodím pod les – vedle chaty s vrtulí na výrobu elektřiny. (na ústupkách v pravo). Kdo to tam zná určitě ví. Chodím sem, protože je zde často více lidí koupajících se bez plavek. Slunce sem svítí až do večera. Část pláže je zatravněná a část spíše kamenitá. Od lesní cesty (kde moc lidí nechodí) je pláž oddělena houštím a stromky. Dá se zde v klidu relaxovat, opalovat, koupat, nebo si třeba pinkat míčem bez plavek.
Co se týče ostrova, je zde volněji spíše před a po prázdninách, jinak v době měsíců červenec a srpen je to velice vyhledávané místo turisty a někdy je opravdu celý v obležení. Dříve na něho skutečně byl vstup zakázaný, ale před několika lety byly cedule s nápisy omezujícími vstup odstraněny a tak vstupem se ničeho špatného nedopouštíte.
Přítomnost sinic ve vodě byla mnoho let velkým problémem již od poloviny prázdnin. V posledních několika letech se ale kvalita vody výrazně zlepšila – díky výstavbě čističek na trase řeky Chrudimky. Minulý rok bylo možné se bez problému koupat ještě v září.
Sečská přehrada je umístěna ve skutečně nádherném prostředí Železných hor.

 
-

POSLEDNÍ VÝZVA Ve středu

Vložil natur, 16. Únor 2008 - 23:09
Obrázek uživatele natur

POSLEDNÍ VÝZVA Ve středu 20.2.2008 ráno musíme nahlásit hotelu Jezerka na Sečské přehradě složení požadované ubytovací kapacity (pokojů) – kdo z naturistů má zájem se tohoto setkání zúčastnit, má možnost se ještě přihlásit do úterního podvečera (19.2.) na adrese naturisti-nudisti@volny.cz nebo na tel. 603418474. Hájek, NTSC