NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Stěhování serveru - omezený provoz

Vložil JirkaRybka, 31. Prosinec 2008 - 14:26
03.01.2009 12:00
03.01.2009 23:30

Na víkend 3. – 4. ledna 2009 je naplánováno stěhování našeho webu na jiný server (časový rozsah je pouhý odhad, doufáme však v jeho dodržení). Adresy stránek i vše ostatní zůstává pro běžného uživatele beze změny, po dobu stěhování je však nutno počítat s jistým omezením provozu. Naturista bude (alespoň doufáme) po celou dobu akce normálně přístupný, nebude však možno vkládat žádné příspěvky či komentáře, ani je upravovat. V době stěhování totiž není možné zajistit, aby se změny obsahu bezpečně promítly do obou kopií webu, které budou přechodně existovat – proto také upozorňuji uživatele „Naturistovy pošty“, že soukromé zprávy napsané v době stěhování se mohou ztratit. Totéž platí i pro změny v uživatelsých profilech, nové registrace a zprávy z kontaktního formuláře (odesílané nepřihlášeným uživatelem pro správce webu), případně cokoliv jiného co by se vám snad podařilo v mezidobí na webu někam uložit.

Děkujeme všem příznivcům našeho webu za pochopení a trpělivost! Odměnou nám bude v dalším období možnost web technicky více zdokonalovat, dočkáme se časem hezčích adres stránek, úpravy anket bez potíží a řady dalších drobností – nynější stěhování je ovšem jen prvním krokem k tomu všemu.

Právě teď se díváte na nový server – stěhování bylo dokončeno, můžete opět dle libosti vkládat příspěvky!


Pro informaci: Akce proběhla hladce, a načasování bylo nad očekávání dobré – web byl uzavřen méně než 12 hodin (aktualizoval jsem pro zajímavost časy začátku a konce zde nahoře).

0