NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Únorový naturistický večer v Holešově

Vložil Mirda, 14. Leden 2019 - 10:40
09.02.2019 18:00
09.02.2019 21:00

Únorový naturistický večer

Kdy: Sobota 9. 2. 2019 od 18:00 do 21:00 hodin
Kde: Sportrelax Holešov, Tovární 1081, Holešov

Za kolik: Cena za 3 hodiny – dospělí 180,– Kč, děti 6 – 18 let, ZTP a senioři nad 65-let – 145,– Kč, děti do 6 let zdarma.

Pro koho je akce určena: Akce je určena pro rodiny s dětmi a páry. Smíšené skupiny vítány.

Co bude v provozu: V rámci naturistického večera bude k dispozici velký i malý bazén a to včetně tobogánu, dále pak bazén SPA a sauna.
Možnost masáží: V rámci naturistického večera jsem domluvil možnost dopřát si masáž. Pokud by měl někdo chuť si zajít na masáž, můžete se objednat na telefonním čísle 603 720 375. (www.masaze-jamas.cz). Pozor, platí se zvlášť, podle výběru masáže.

Upozornění pro návštěvníky:
  • Bohužel nemáme restauraci, jen automaty s bagetami a pitím a na kávu.
  • Osušky a ručníky lze za poplatek zapůjčit na recepci při vstupu.

Pravidla chování na akci:
  • Vstup mládeži ve věku do 15 let bude umožněn pouze v doprovodu rodičů. Děti a mládež ve věku do 15 let musejí být pod stálým dohledem rodičů.
  • Pro všechny návštěvníky platí pravidlo bezplavkového režimu – „osušky povoleny, plavky zakázány“.
  • Ve všech prostorách areálu je zakázáno erotické a sexuální chování.
  • Ve všech prostorách areálu platí zákaz fotografování a pořizování audiovizuálních záznamů.
  • Muži i ženy respektují intimní zóny – sprchy a toalety.
  • Návštěvníci porušující pravidla hrubým způsobem mohou být vykázáni z areálu.
  • Ostatní pravidla jsou dána návštěvním řádem Sportrelaxu.

Stránky provozovatele: www.thholesov.cz/sportrelax

0
 
-

Masáže v rámci naturistického večera v Holešově

Vložil Mirda, 14. Leden 2019 - 10:46
Obrázek uživatele Mirda

Domluvil jsem se s panem Hořákem – masérem, který má u nás pronajatý prostor na masáže, že zkusíme nabídnout možnost masáží v rámci naturistického večera v Holešově. Vstup do masérny je z chodby mezi saunou a vířivkou, tedy neopustíte „naturistický“ prostor, kdo jste už u nás byli, tak jste chodili kolem dveří s nápisem masáže a hned za těmito dveřmi masér působí. Jelikož pan masér je soukromá osoba a u nás si pronajímá prostory, je tedy potřeba počítat s úhradou ceny za masáž. Podle recenzí zákazníků je příjemný a masíruje dobře. Více informací o masážích najdete na jeho stránkách: www.masaze-jamas.cz. Objednávat ser můžete na telefonu 603 720 375. je potřeba počítat s tím, že když masíruje, tak nebere telefony, ale volá zpět.

 
-

Jak bylo v Holešově?

Vložil M.Dr., 11. Únor 2019 - 18:24

Nám to bohužel opět nevyšlo :(

 
-

Za mě skvělé

Vložil Mirda, 13. Únor 2019 - 21:57
Obrázek uživatele Mirda

Za mě to bylo skvělé a pokud mohu mluvit za ostatní, tak s kým jsem mluvil, tak byli spokojení. Celkem přijelo 48 naturistů a opět naprostá pohoda. Dokonce přijel jeden vozíčkář, akorát jsem si na něj nevzal kontakt. Kdyby někdo měl na onoho pána kontakt, dejte mu vědět, ať se mi ozve. Rád bych věděl, jestli přijede i příště, nachystali by jsme se a taky bych mu dal kontakt, kam zavolat, že mu máme jít pomoci do schodů.

Novinku – masáže využili nakonec tři zájemci a pokud vím, tak byli spokojení. V březnu pan masér počítá s tím, že bude k dispozici během celého večera, takže kdo bude mít zájem, může se domluvit na místě a nebo dopředu.

Těším se na všechny opět 9. 3. 2019 v Holešově.

 
-

Holešov

Vložil peťanpraha, 14. Únor 2019 - 0:10

Já tam nebyl, je to pro mě dálka a bohužel se provozovatel rozhodl diskriminovat samotné chlapy, takže smolík. Samozřejmě ale je na každém majiteli a provozovateli, jaká nastaví pravidla. Jenže pak se stane, že si povídá víceméně sám se sebou a pořádanou akci hodnotí pouze sám.

 
-

Řeči o diskriminaci mě

Vložil paul.s, 15. Únor 2019 - 10:17

Řeči o diskriminaci mě vždycky nadzvednou. Každý chce nějaká práva, ale zodpovědnost, když se něco stane, nechce nést nikdo. To, že kromě organizátora zde další reakce nejsou, nesouvisí s „diskriminací“, ale jen a jen s lhostejností ostatních a s leností nějaký zážitek zveřejnit.

Osobně nemám, s kým bych na podobné akce jel, a když tam nemůžu, neberu to nijak tragicky. Prostě to nejde, stejně jako mnoho dalších věcí.

Holešovu přeju všechno nejlepší.

 
-

práva a zodpovědnost

Vložil peťanpraha, 15. Únor 2019 - 19:20

Soudný čtenář usoudí, jestli jsem se domáhal nějakých práv a zříkal odpovědnosti ;).