NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Co mám nejraději na Naturista cz? Na co koukám nejčastěji?

Vložil Roland Jitka, 30. Prosinec 2011 - 19:40
Cestopisy ze zahraničí.
14% (17 hlasů)
Reportáže z aqua parků.
27% (33 hlasů)
Hledám v seznamce.
2% (2 hlasy)
Info z mého regionu.
6% (7 hlasů)
Hledám info na dovolenou.
9% (11 hlasů)
Nové ankety.
1% (1 hlas)
Rád(a) diskutuji.
2% (2 hlasy)
Komentáře k článkům, diskusím.
1% (1 hlas)
Informace o lokalitách.
17% (20 hlasů)
Informace k saunám a saunování.
3% (4 hlasy)
Rád čtu, píšu blogy.
1% (1 hlas)
Fotogalerie. Fotky.
7% (9 hlasů)
Jen kalendář akcí.
2% (2 hlasy)
Chat. Čtu, píšu.
2% (2 hlasy)
Občas sem jen kouknu.
6% (7 hlasů)
Něco mi tu chybí.
2% (2 hlasy)
Celkem hlasů: 121
5
 
-

Pokud Vám tady něco chybí?

Vložil Roland Jitka, 30. Prosinec 2011 - 19:46

Pokud Vám něco na Naturistovi chybí, budeme rádi, když nám to napíšete. Chceme, aby byl Naturista i Vaším.

 
-

N-andělé

Vložil bledule (bez ověření), 31. Prosinec 2011 - 18:46

Pro mne je bezva dostat informace z mé lokality i o možnostech dovolené, tedy v tom je vynikající cordobka. Taky ráda cítím pospolitost, sděluji a vnímám názory, je to takové obohacení života o další dimenzi, kterou kupodivu mají rádi i ostatní – jen o sobě ještě nevíme. Současně se bráním jevům, které by naturismus mohly, byť jen zdánlivě, svést a zneužít v oblasti erotiky či porna atd. Takže N-andělé bděte a já (potažmo my) vám budeme vděční, víme, co pro nás děláte, co osobního volna stojí organizovaní N-akce atd. (třeba i funkčnost těchto stránek). Myslím, že ten vděk vyjadřuji za nás všechny i jako přání do nového roku, abychom fungovali a měli radost ze života i v roce 2012. Být nahý je bezva svoboda!!! ale každý si netroufne :-))

 
-

Mista FKK pláží

Vložil Linka, 1. Leden 2012 - 21:56
Obrázek uživatele Linka

Nevěděla jsem, že je v čr tolik míst s nudistickými plážemi. Ráda mám moře, ale finance způsobují, že se budeme muset poohlížet i po místech u nás doma. Proto hledám informace z našeho regionu.

 
-

Někdo dal, něco tu chybí.

Vložil Roland Jitka, 1. Leden 2012 - 22:29

Zajímalo by mně, co zde chybí tomu nebo i ostatním z Vás, kdo na uvedenou možnost třeba také myslel nebo myslela. Předem děkujem.

 
-

Ráda čtu vše.

Vložil Linka, 8. Leden 2012 - 12:24
Obrázek uživatele Linka

Taková možnost tam ale není. Tak jsem váhala co zaškrtnout a nakonec jsem zvolila diskuse. Je zajímavé číst názory ostatních na určitou někdy i ne úplně naturistickou problematiku. Ráda se něco dozvím.

 
-

Už jsem si vzpoměl co mi na naturistovi možná chybí

Vložil janykula, 22. Leden 2012 - 9:12
Obrázek uživatele janykula

Není tady skoro nic pro děti, třeba naturistické pohádky, naturistické omalovánky a tak. Básničky a říkanky tady nějaké sice jsou, ale málo a zasuté kdesi. Naturista.cz je přece mládeži přístupný. I když se tu občas oběvují v chatu věci nevhodné. Mezi cílové skupiny naturisty a naturismu jistě patří i rodiny s dětmi, tak ať děcka můžou vidět že naturismus je docela přirozený a může být obsažen ve všem možném. I v příspěvcích určených dětem. Však věci pro děti baví i dospěláky. Dívají se třeba na večerníček. To je vše. Asi je to blbost, ale napadlo mě to.

 
-

Chybí?

Vložil Roland Jitka, 22. Leden 2012 - 10:18

Vůbec to není hloupost, něco pro děti. Jen spíše jak to udělat ten dětský koutek na Naturistovi a otázkou je kolik rodičů pustí své dítě samotné na Naturistu, při vytvoření třeba naturistické omalovánky.

Pokud by nějaká žena se uvedené dětské činnosti chtěla ujmout, rád ji pomohu. Sepsaním nápadů na dětské soutěže, naturistické omalovanky a dětské vtípky a takové ty podobné věci by mohly děti zaujmout. Daly by se přidat hádanky.