NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Jak reaguji, když poznám na naturistické fotografii nebo videu své známé:

Vložil Anonymní, 7. Únor 2009 - 9:31
Mám radost a fotku si uložím a sblíží nás to.
36% (38 hlasů)
V pohodě, neerotická nahota je normální.
39% (41 hlasů)
Nijak se tím nezabývám.
21% (22 hlasů)
Nelíbí se mi to, ale nic jim neřeknu.
0% (0 hlasů)
Pohorší mne to a začnu se jim vyhýbat nebo jim to vyčtu.
1% (1 hlas)
Zostudím je před všemi známými.
2% (2 hlasy)
Upozorním na to policii.
2% (2 hlasy)
Celkem hlasů: 106
0
 
-

Otázky v anketě

Vložil misak, 8. Únor 2009 - 1:03
jsou pestré, ale to bych nebyl já, kdyby mi něco nescházelo – měl bych radost a při nejbližší příležitosti bych je pochválil – stalo se mi a potěšilo mne to. (Podobně mne zahřálo, když jsem se vypátral na Čestlicích.)
[Úsměv]
Neuvěřitelné je, že vůbec někdo z uživatelů tohoto severu může brát vážně poslední možnost a dokonce jí dát svůj hlas – když už, tak by snad bylo na místě upozornit toho známého, ne?
[Zmatený]
 
-

Re: policie

Vložil Scorpius (bez ověření), 8. Únor 2009 - 3:10

Ne, já si myslím, že v duchu hesla na blbou otázku blbá odpověď si prostě ti, kteří zatrhli poslední možnost, dělají šprťouchlata. [Spiklenec]

 
-

Anketa?

Vložil jedna (bez ověření), 8. Únor 2009 - 9:04

Praštěnější anketu jsem neviděla,snaď jen anketa o tom jestli je lepší najít v chlebu hřebík nebo švába.Upozornit policii na to,že je na fotce muj známý,to si odpovídající dělaj srandu.Co jiného taky na takové anketě.Nebo má radost že tam poznal známého a uloží si to.To by mě ani ve snu nenapadlo si to ukládat.Kouknu se a řeknu si,hele to je známý a tím to pro mě končí.Příští anketa by mohla být o tom jestli je lepší se koupat opálená/ý nebo jako ředitel vápenky.

 
-

smysl ankety

Vložil Pohodička (bez ověření), 8. Únor 2009 - 9:53

Pohodička – filozof a naturista MEDY Anketa reaguje na výsledky ankety předešlé, která ukázala, že naturistům focení nevadí, ale nepřejí si zveřejnění fotky (videa). Tato anketa je z opačného hlediska. A odpověď, že se to ohlásí na policii, můžete brát jako absurdní, ale pro toho, kdo tuto možnost zvolil, to buď absurdní není nebo projevil nelibost nad tématem ankety, třeba se zde přizná a svůj názor sdělí. Na stránky chodí lidé, které naturismus zajímá. Buď je zajímá jako naturisty nebo jako moralisty.

 
-

Anketa s policií

Vložil Prcek (bez ověření), 8. Únor 2009 - 17:16

www.svobodni.estranky.cz zatím ještě jsou.

Jestli oni, ti co chtějí upozornit tu policii, to nemysleli třeba tak, že si myslí, že ty fotky známých na web dal někdo neprávem? Vždyť by to byla jinak blbost. Alespoň mně to tak připadá. To je přeci každého věc komu a kde povolí lidé zveřejnit legálně ty své fotky. S tím by nikdo u policie nic nevyřešil. Nanejvýš by se sám ztrapnil [Úsměv] .

 
-

Proboha, nemudrujte. Už to

Vložil natur, 8. Únor 2009 - 19:13
Obrázek uživatele natur

Proboha, nemudrujte. Už to bylo napsáno – na praštěnou otázku praštěná odpověď. Vždyť zdejší ankety jsou nesmyslné – odpovídá desítka lidí, stále těch samých, vypovídací hodnota nula. natur


Žurek: Ale tak je nech Franto, ať si hrajou [Smích] . Já jsem ze stváření anket vyrostl tak + – před 3 lety. Teď se v anketách vášnivě vyžívá kolega Pohodička. Třeba ho to taky za čas přejde [Úsměv]

 
-

Re.Anketa

Vložil Danxm (bez ověření), 21. Únor 2009 - 21:13

Dan Jestli na nějakých fotkách můj známý,nebo prostě kdokoliv,je to jeho věc a ne moje. [Spiklenec]

 
-

anketa

Vložil sotek (bez ověření), 2. Srpen 2009 - 12:20

Kdybych viděl na fotce někoho svého známého, pobavilo by mě to. Jenže žiji na vesnici, kde je pokrytecká morálka, tak bych si to musel nechat pro sebe, aby dotyčného místní drbny neroznesly na kopytech.Pavel.