NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Jaké formy naturistické rekreace vás lákají nejvíce?

Vložil Anonymní, 29. Srpen 2008 - 19:00
Stačí mi prosté koupání a slunění bez plavek.
34% (24 hlasů)
Naturistické hry, soutěže, malování na tělo, běh lesem, táborák.
17% (12 hlasů)
Nudaplavání v bazénu nebo akvaparku.
6% (4 hlasy)
Pobyt v kempu, kde v areálu lze chodit bez oděvu.
38% (27 hlasů)
Plavba na lodi (jachta Silva) po moři. (Nebo jiná dovolená s CK.)
3% (2 hlasy)
Líbí se mi akce při kterých se fotí a natáčí video.
3% (2 hlasy)
Celkem hlasů: 71
0
 
-

doplnění

Vložil Pohodička (bez ověření), 31. Srpen 2008 - 19:13

Pohodička – filozof a naturista MEDY
V té poslední anketě ještě schází nabídka akcí pořádaných cestovními kancelářemi, u nás Natur Travel, tedy tu plavbu po moři berte jako akce cestovních kanceláří. [Úsměv] Ivo, dík, tak vysokou funkci jsem dosud nezastával [Úsměv]


Pozn. JirkaRybka: Zanesl jsem tuto opravu do textu ankety. Autorům však připomínám, že běžný způsob editace anket má prozatím v našem systému neblahé následky (taky že jsem to dnes udělal úplně jinak ;-)

 
-

Další ankety

Vložil Pohodička (bez ověření), 6. Září 2008 - 15:01

Pohodička – filozof a naturista MEDY Ještě mám tyto ankety: http://www.medy.cz/…t/anketa.htm Týkají se vztahu. [Úsměv]

 
-

Nejsem úchyl !

Vložil Dlouhan3, 7. Září 2008 - 21:21

Poslední anketa naznačuje velice zajímavé věci a sice, že:

  1. přestože většina textilních občanů vnímá nudisty nejvíce z nudapláží, tuto formu nudismu přednostňuje pouze 1/3 respondentů ankety
  2. naproti tomu celá čtvrtina (jenom o 7 nudistů méně ze sta) upřednostňuje aktivnější způsob nudismu než je polehávání na pláži a občasný vlez do vody, tj. pohyb v přírodě, sportovní aktivity, apod.
  3. celá další třetina upřednostňuje pobyt v kempu, tedy celodenní činnost bez oděvu, ne jen pasivní polehávání u vody
  4. jen 4 % preferuje rádo plave v bazénech aquaparcích, přesto lze tato aktivita započítat do těch aktivních

    V podstatě výsledky ankety korespondují se skutečností-Jirkova nočního pochodu se za ideálního počasí zúčastnilo 8 lidí, což není daleko oné čtvrtině z ankety.

    Pro mě to to má ten zásadní výsledek: můj způsob nuda-trávení času upřednostňuje 63% nudistů, není tedy nic neobvyklého, pokud se po nudapláži a jeho nejbližším okolí rád procházím, pokud se, pokud je to možné, rád projdu na nahato lesem, případně doma udělám nějaké domácí práce bez oděvu.

    Oněch 26 (63) procent odpovídajících mě podpořilo v tom, že není nic nenormálního užívat si radosti z nuda-stavu i mimo vyhrazená místa na březích vodních toků a ploch, že naopak pobyt na plážích preferuje menšina. Je to signál pro Iva, Jirku, Petra, atd., že „alternativní způsoby nudismu“ se vyskytují a lidé, pokud budou mít možnost, toho využijí.

 
-

"Alternativní naturismus"

Vložil zurek (bez ověření), 10. Září 2008 - 7:31

Upřímě řečeno Jirko [Spiklenec] , já bych radši diskutoval o finalistkách Miss Koversada, ale pokud jsi tady už vypustil moje jméno, tak, uch, do toho [Šokovaný] .
Ať si anketu prohlížím, jak prohlížím, tak v žádném bodě nevidím, že by někdo rád pochodoval mimo vyhrazená n-místa (nuda-běh patří mezi naturistické hry, tzn. v naturistickém prostředí, ne na Stadionu Evžena Rošického). Terminus „vyhrazená“ bych nahradil ""zaběhnutá„.
Já osobně s FKK mimo zaběhnutá místa problém nemám, ale … V sobotu jsem byl s dětma poprvé na surfu. Vybavení se nám nechtělo táhnout až na n-pláž, tak jsme to rozbalili na nejbližším břehu od parkoviště a poprvé v životě začali balancovat … Naštěstí na břehu nebylo (skoro 30°C ve stínu [Zmatený] ) moc lidí, tak to nebyla toková ostuda. Docela živě si dovedu představit palcový titulek na titulní straně Blesku: "Nudistický aktivista totálně nezvládal windsurfing!!!“ (fotografie nudisty totálně zašmodrchaného do plachtoví a provazů [Smutný] ). A to abych pak chodil domů kanálama. Na n-pláži jsem mezi svými a jestli tam zápasím s provazama a stěžněma tím nejpříšernějším stylem, tak mám aspoň pochopení naháčů. Naturismus mimo zaběhnutá místa chápou lidi jako „deku v neproniknutelném houští“, nebo „v chorvacku mezi skalama“. To ale nejsou veřejná místa a do soukromí já nikomu lézt nechci.
Na „alternativní naturismus“ mě nedostaneš. To si jdi na Prckem . Takových Prcků je u nás asi tak 5, proto i jeho web je taková menší mrtvolka.
Jen 4% naturistů navštěvuje aquaparky? A ostatní od října do dubna asi nabalí deky a peřiny a chodí se „opalovat“ na Lhotu? To jsou ale pak textiláci, když mají deku. Nic naplat, u nás je 6 měsíců zima a to je potřeba jít dovnitř.

A už se zase blíží Babylon [Smích] , tak se dostavte v hojném počtu!!! A taky se rýsuje opravdu bobma, která jestli vyjde, tak to bude bomba [Tmavé brýle] . Tak vyčkejte. V tom já se zase zaangažuju rád.

Surf DářkoSurf Dářko
 
-

anketa

Vložil Pohodička (bez ověření), 10. Září 2008 - 12:00

Pohodička – filozof a naturista MEDY Když ona anketa nedovoluje více odpovědí z jednoho místa, tak se odpovídá pouze na NEJ. Také bych označil více možností. [Úsměv]

 
-

Já taky.

Vložil Kozak (bez ověření), 12. Září 2008 - 14:59

Klidně bych označil všechny možnosti.

 
-

fkk kemp

Vložil printer, 25. Leden 2010 - 17:02

máme rádi při příjezdu veškeré oblečení sundat, být celou dovolenou vždy a téměř všude nazí a před odjezdem někde najít oblečení …