NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

MALOVÁNÍ na TĚLO.

Vložil Roland Jitka, 17. Leden 2012 - 11:31
Mám rád(a), nemá mně kdo malovat.
26% (21 hlasů)
Jsme dva a malujeme vzájemně. (jeden, druhý)
12% (10 hlasů)
Rád(a) maluji, ale nemám koho.
10% (8 hlasů)
Nezůčastňuji se, jen se dívám.
34% (28 hlasů)
Nesleduji to.
18% (15 hlasů)
Celkem hlasů: 82
5
 
-

Anketa a diskuse.

Vložil Roland Jitka, 17. Leden 2012 - 11:36

Smyslem ankety je zmapovat soutěže malovaní na tělo a seznámit zájemce, malující a malované.

 
-

Bodypainting

Vložil rychnovacek, 17. Leden 2012 - 13:09

Tak kdo mě zmaluje?:-D

 
-

Stejná otázka.

Vložil Roland Jitka, 17. Leden 2012 - 13:41

Také se zde ptala moje žena jestli se najde malíř, protože já malovat neumím.

 
-

Anketa

Vložil JirkaRybka, 17. Leden 2012 - 14:35
Obrázek uživatele JirkaRybka

Často maluji, ale mnohdy taky ne, rozhodně nejsme dva kteří by se malovali vzájemně, ale abych malovat chtěl a neměl koho, to se taky stává jen někdy. Nemám to tak jednoznačné, záleží kdo ze známých se na akci zrovna objeví a v jaké náladě. [Úsměv] Hlasoval bych nejradši nějaké „Jak kdy“.

 
-

Z ankety zatím plyne.

Vložil Roland Jitka, 18. Leden 2012 - 11:49

V anketě je vidět, že nejvíce chybí malíři, těch co chtějí být malováni nebo malovány je víc, než vlastních malířů. To je docela zajímavé zjištění. Spíše bych očekával, že poměr bude přesně obrácený.

Jirko ,právě kvůli tobě jsem přemýšlel o všech možnostech, aby i ty sis vybral, zase jsem tu tvoji vhodnou odpověd do ankety nenapsal. Minulá anketa byla totéž (myslím s tou možností FKK-Loď). Stále se od tebe učím.

 
-

Jen jsem se dívala.

Vložil Linka, 18. Leden 2012 - 12:54
Obrázek uživatele Linka

Jen jsem se dívala na malování na tělo, ale zaškrtla jsem možnost, že není kdo mi maloval. Trošku jsem záviděla dětem a vzpomněla si jak jsme po sobě matlaly bláto někde u potoka o prázdninách. Že se to povýšší na Bodypaiting tohle dětské umění jsem neměla tenkrát ani tušení. Vzhůru tedy zpět k dětským hrám.

 
-

malování nejen u bazénu

Vložil sailor, 18. Leden 2012 - 23:09
Obrázek uživatele sailor

Onehdy jsem jel do sauny na Měříně a cestou zahlédl mladý pár, který se fotí v řepkovém poli.Neříkám, že je to pro každého. Mám alergickou celou rodinu, takže by to asi končilo hromadným odvozem na plicní a kapačkovou kortikoidní terapii. Ale kdo ( a já jsem ) je k přírodě blízko a nebojuje s ní formou alergických reakcí, by se mnou souhlasil, že by se dalo uspořádat malování na tělo nejen u vody, ale například i při naturistickém výletu přírodou v podobě souladu či naopak kontrastu k okolí?

 
-

Už jsem zde navrhoval

Vložil Roland Jitka, 19. Leden 2012 - 10:04

Namalovat se doma ,nebo v přírodě a jednu fotečku nejlepší vystavit tady. a jednu fotečku jak obrázek vznikal, aby nedochálo ke stahování z netu.

 
-

Fotit nebo malovat.

Vložil Linka, 19. Leden 2012 - 16:03
Obrázek uživatele Linka

Focení je fain venku v přírodě, a malování patří spíše dovnitř, bazén domov, naturistická akce. Příroda dokáže udělat krásné barvy na fotce a na malování zase musí být prostředí a čas bez much, mravenců a podobného drobného zvířectva. Jak tu napsal sailor i nějaká ta alergie na nějakou trávu nebo pyl, zkazí docela hezký zážitek z přirody. Stejně jako špatné světlo zkazí fotku třeba z bazénu.