NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Na naturistických akcích v aquaparcích se mi nejvíc líbí

Vložil Anonymní, 18. Listopad 2013 - 20:11
Saunování
33% (21 hlasů)
Tobogánování
13% (8 hlasů)
Vlnobití
3% (2 hlasy)
Plavání
16% (10 hlasů)
Naturistky
17% (11 hlasů)
Naturisti
2% (1 hlas)
Malování na tělo
5% (3 hlasy)
Závodění a soutěže
5% (3 hlasy)
Vířivkování
5% (3 hlasy)
Nemám rád aquaparky
3% (2 hlasy)
Celkem hlasů: 64
5
 
-

hlasování

Vložil Jiří Čech, 21. Listopad 2013 - 7:25
Obrázek uživatele Jiří Čech

nešla by možnost zatrhnout více položek? :-)

 
-

Ad hlasování

Vložil Jarda2, 21. Listopad 2013 - 12:28

Mě by stačilo kdyby tam ještě byla položka „Všechno“ … [Tmavé brýle]

 
-

rakce na anketu

Vložil milgro, 21. Listopad 2013 - 20:21
Obrázek uživatele milgro

Mě se nejvíc líbí setkání jako takové a atmosféra.

 
-

Souhlas

Vložil Martin Drake (bez ověření), 23. Listopad 2013 - 15:50

Taky bych zatrhl nejradši více věcí za sebou, teda až na tu poslední. Ale takových naturistů snad ani příliš není – u nás venku vlnobití ani sauny nenajdeme. Ale tobogány někde ano.

 
-

Atmosféra

Vložil Roland Jitka, 24. Listopad 2013 - 14:22

Výčet dílčích příjemných činností, které v aqua běžně děláme je dostatečný a každý si vybírá co se mu líbí. Protože se jednotlivé relaxační činnosti prolínají, rádi si užíváme jejich příjemnou kombinaci. Já bych se ale podíval spíše na pojem „atmosféra“ na FKK akcích a těch textilních.

Srovnejte si návštěvu v aqua v plavkách a zjistíte snadno, že skoro nikoho neznáte a také máte problém se seznamovat. Seznámení myslím za učelem popovídání, domluvení se na další akci, ale i třeba je nesnadné najít společnou řeč a téma. Ani spolujizdy je nesnadné v anonymním prostředí domluvit dopředu. Tím se nám zdají textilní akce velmi anonymní až skoro neosobní. Vlastně ani nevíte koho tam potkáte a jaká struktura lidí do aqua přijde.

Dalším plusem našich akcí je vlastní program, který těžko v textilním aquaparku může někdo organizovat, protože vlastně vůbec neví v kolik a jestli přijdete, nebo hodláte odejít. Nikdo nemá ani tušení v jakém jdete do aquaparku rozpoložení a proč jste vlastně přišli.

Každý z naturistů někdy navštivil také plavkovou akci, takže asi víte o čem mluvím. Naproti tomu málokterý textilák někdy navštívil akci naturistů. Také děti nejsou tak hlučné na naturistických akcích, jako tomu bývá v textilních bazénech a nepotřebují na sebe upozorňovat.

Atmosféru na našich akcích hodnotím velmi vysoko jak z titulu relaxace, tak i z pozice přátel které mezi naturisty máme a je nesrovnatelná s návštěvou běžného textilního bazénu nebo aqua.