NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

PLES naturistů ? Liberec, Babylon cca konec dubna 2012. (Ples bude v pátek před sobotním Babylonem)

Vložil Roland Jitka, 31. Leden 2012 - 11:42
Zúčastním se rád(a).
56% (46 hlasů)
Nezúčastním se.
44% (36 hlasů)
Celkem hlasů: 82
5
 
-

Program plesu?

Vložil Roland Jitka, 31. Leden 2012 - 11:48

Program plesu určujete vy sami v diskusi. Rýsuje se i určité spojení v pátek ples a v sobotu Babylonská naturistická párty.

 
-

k plesu

Vložil soptík, 31. Leden 2012 - 12:04

byl bych rád, kdyby oprávněná osoba napsala k uvedenému plesu bližší informace. Rád bych se zůčastnil

 
-

Bližší info k plesu Naturistů.

Vložil Roland Jitka, 31. Leden 2012 - 12:21

Bližší informace budou formou článku, ale jelikož se jedná o informaci jen několik hodin starou, Ihned předáváme na základě průzkumu vašeho zájmu. Jak o plesu jako takovém, tak v diskusi, jaká by byla představa naturistů.

 
-

oblečenie

Vložil vlado, 31. Leden 2012 - 18:18

mal som pocit, že ´tu boli príspevky ohľadom návrhov na oblečenie počas plesu. Ale natur-ples a nebyť natur, to mi nepripadá normálne. Buď sme nudisti (pre niekoho) alebo naturisti (ako si radi hovoríme), ale spoločenské šaty alebo čokoľvek mať oblečené…? Možno tie „rybárske šaty“, tj. nejaká tá kvázi krycia sieť, byť oblečení-nahí súčasne, to by sa ešte dalo brať. Ale tiež záleží na prostredí, lebo ak by mala byť sála chladná, kde by sme mali byť obeťou prechladnutia a tak, to by nemalo význam. Ples Naturistov by mal byť spojený s možnosťou kúpania sa, pokecania v bazéne s pohárom sektu v ruke. To je môj názor. A ešte vopred stanoviť rozsah cien, lebo Babylon je dosť drahý už len kvôli vzdialenosti, plus ubytovanie, plus vstupné, „pitné“ atď… Kecať o supernápade je fajn, ale realizovať ho, to chce inú odvahu a iné možnosti!

 
-

styl plesu

Vložil Pohodička (bez ověření), 1. Únor 2012 - 9:50

Text jsem přesunul http://naturista.cz/…su_naturistu

 
-

Prosba všem Naturistům!!!!!

Vložil Roland Jitka, 7. Únor 2012 - 22:00

Potvrďte nám v anketě možnou vaši účast, nebo neúčast a zájem nebo nezájem na Plesu naturistů v Babylonu v Liberci. Uvedená informace je pro nás na vyjednávání v Liberci velmi důležitá, pro stanovení cen, velikosti prostoru atd. Předem děkujeme.